سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام دوستان حرفه ای. من XBOX 360 slim گرفتم. 2.3 روز پیش آپدیت کردم. LT+2 ریختم. ورژن داشبورد هم 13599 شده. اما بعضی از بازی ها رو که میذارم تو کنسول ( مثل DRIVER3 و Gear of war 3 و .... ) DVD رو که میخونه بعد میگه OPEN TRAY . دکمه ی A ( سبز ) رو که میزنم DVD میاد بیرون. مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید. !!! T H A N K S !!!
دوست عزیز شما فریمورتون اورجینال شده و باید بدین دوباره LT +2 رو بریزن . چون درست نریختن این فریمور رو

rogersniper

کاربر سایت
Sep 15, 2011
15
دوست عزیز شما فریمورتون اورجینال شده و باید بدین دوباره LT +2 رو بریزن . چون درست نریختن این فریمور رو

ممنونم از جواب دادنت ! اما مگه FIFA12 و PES12 به LT+2 نیاز ندارن ؟ اینا رو اجرا میکنه ... این به این معنی نیست که LT+2 دارم ؟ یا بازم ربطی نداره و طرف سرم کلاه گذاشته ؟

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
از عزیزان خواهش میکنم نحوه یbackupگرفتن از دیسک های XGD3را به من اموزش دهند چون در همه بخش های سایت نحوه ی رایت ان وجود دارد در ضمن برنامهxbox backup creator کار نمیکنه (ورژن جدید) روی سه سیستم هم تست کردم (لطفا سرعت مورد نیاز روهم ذکر کنید) با تشکر از دوستان عزیز
دوستان عزیز یعنی یه نفر تو این سایت بازی XGD3رایت نکرده کمک کنید دیگه

mahyar75

کاربر سایت
Oct 20, 2011
3
سلام من چند روز پیش از آمریکا ایکس باکس اسلیم 4 گیگ خریدم ولی دیروز که به برق شهری وصل کردم بوی سوختن آداپتور اومد حالا که فهمیدم تو آمریکا 110 ولت است آیا به ایکس باکس صدمه ای وارد شده آیا آداپتور سوخته و غیر قابل تعمیر است؟ با تشکر

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ممنونم از جواب دادنت ! اما مگه FIFA12 و PES12 به LT+2 نیاز ندارن ؟ اینا رو اجرا میکنه ... این به این معنی نیست که LT+2 دارم ؟ یا بازم ربطی نداره و طرف سرم کلاه گذاشته ؟
فیفا و پی اس 12 با 1.91 هم اجرا میشن

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
نه عزیز . پی اس 2012 رو نمیدونم اما فیفا 12 با همون 1.91 هم اجرا میشه . پس بده دوباره بریزن برات

_MOHsen_

کاربر سایت
Aug 9, 2011
3
شما باید به روش جدید جی تگ جدیدی که اومده دی وی دی کی رو در بیارین.

سلام
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون .
بچه ها کسی رو میشناسن تو تهران این کار رو انجام بده (یعنی با این روش جدید jtag که اومده dvdkey رو پیدا کنه) ؟
ممنون

Mr_Peyman5623

کاربر سایت
Jan 9, 2008
24
نام
پیمان
من یک مشکل دارم در مورد پروفایل
توی Xbox.com یدونه یوزر ساختم با ایمیلم
توی خود کنسول هم پروفایلم رو به لایو وصل کردم
وقتی با ایمیلم از کنسول به لایو وصل میشم مشکلی ندارم توی لایو ولی وقتی میرم توی xbox,com امتازهام رو نشون نمیده!
Recover Gamertag کردم ایمیلم رو ولی یدونه پروفایل جدید با صفر G (امتیاز) ساخت توی کنسول

چیکار باید بکنم که امتیازات پروفایلم بیاد توی سایت؟

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاهم 3 چراغه شده و خطا 0110 را ميده

0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است.

بايد چطوري درستش كنم؟؟؟؟

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
این ربطی به فریمور نداره دوست عزیز . بیشتر توضیح بده

توضیح خاصی نداره:d.فقط صدای dolby digital کنسول قطعه و وقتی رو این حالت میذارم صدا نداره ولی روی حالت دیگه صدا داره.فیلما هم که صداشون dolby digital هستن صدا ندارن.

Mr_Peyman5623

کاربر سایت
Jan 9, 2008
24
نام
پیمان
وقتی با ایمیلم از کنسول به لایو وصل میشم مشکلی ندارم توی لایو ولی وقتی میرم توی xbox,com امتازهام رو نشون نمیده!
Recover Gamertag کردم ایمیلم رو ولی یدونه پروفایل جدید با صفر G (امتیاز) ساخت توی کنسول

میشه من رو هم راهنمایی کنید؟

LEONARDO2012

کاربر سایت
Jun 23, 2011
21
نام
محمد
من یه مشکل جدی دارم پروفایلم رو حذف کردم حالا میخوام ریکاوریش کنم ولی ایمیل و پسورد رو قبول نمیکنه.
حالا چکار کنم؟؟؟؟؟

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
من یه مشکل جدی دارم پروفایلم رو حذف کردم حالا میخوام ریکاوریش کنم ولی ایمیل و پسورد رو قبول نمیکنه.
حالا چکار کنم؟؟؟؟؟
ایمیل و پسورد باید همونی باشه که باهاش اکانتو ساختی و مطمئنی درس میزنی ؟

---------- نوشته در 05:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

اینو نمیدونم ولی این چه ربطی به مشکلات ایکس باکس داره ؟؟؟

ایمیل و پسووردتو چک کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر