سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
من چند ماه پیش وقتی مایکروسافت آپدیت کینکتش رو داد اشتباها به 12611 آپدیتش کردم.می خواستم بپرسم چی کار باید بکنم.خودم یه نگاهی به انجمن کردم یه راه سخت افزاری داشت هیچ راه نرم افزاری دیگه ای وجود نداره که بازی های جدید رو روش اجرا کنم؟
ممنون

اقایون شما کسی رو نمی شناسید که Reball Solder بکنه تو تهران؟؟
یه تعمیر کار حرفه ای سراغ ندارید که ارور e74 رو درست کنه و مشکلی بعدن پیش نیاد؟؟؟

دوستان من گفتم فردا میخوام دستگاه رو ببرم آپدیتش بکنم تا فردا براش lt 1.9 رو بریزن و الان دستگاه رو آپدیت کردم وسط آپدیت ارور داد و الان همش صفحه Update failed رو نشون میشده هر کاری هم کردم درست نشد
104.gif

الان دستگاه رو باید بندازم آشغالی؟؟؟؟
63.gif
35.gif

360ام نمیاد بالا

من دیروز اومدم 12v کنم که نمی دونم چی شد که 3 چراغ (0022) شد:(( منم سینک gpu رو باز کردم و دوباره بستم اما دیگه کنسول روشن نشد:((رفتم پاور همه جوره چک کردم و دیدم سالمه ولی کنسول روشن نمی شه.
ممنون می شم اگه دلیلش و طریقه زنده کردنشو توضیح بدید

آخرین ویرایش:
دوستان من گفتم فردا میخوام دستگاه رو ببرم آپدیتش بکنم تا فردا براش lt 1.9 رو بریزن و الان دستگاه رو آپدیت کردم وسط آپدیت ارور داد و الان همش صفحه Update failed رو نشون میشده هر کاری هم کردم درست نشد
104.gif

الان دستگاه رو باید بندازم آشغالی؟؟؟؟
63.gif
35.gif
نه دستگاه چیزیش نیست، شما دکمه ساینس یا همون دکمه ای که برای مچ کردن دسته ها هست رو حین روشن کردن کنسول نگه دار و مشکلت حل میشه.

• Like
Reactions: AM†R
دوستان سلام

من یه کنسول 360 آرکید فالکون دارم ... آخرین باری که درایوش آپدیت شده حدود 1 سال و خورده ای پیش بوده ...

آپدیت نون اسلیت کردم ... همون موقع هم داشبورد رو آپدیت کردم و از فیفا 11 و مدرن وارفار2 به بعد هم بازی نخریدم ...

سوال : آیا برای اجرای بازی های جدید باید درایو مجددا آپدیت بشه ؟؟؟ آپدیت داشبرد هم لازمه ؟؟؟

نکته : اصلا هم لایو بازی نمیکنم ...

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کامل بفرمائید .

با تشکر کوچیک شما
امیر

من دیروز اومدم 12v کنم که نمی دونم چی شد که 3 چراغ (0022) شد:(( منم سینک gpu رو باز کردم و دوباره بستم اما دیگه کنسول روشن نشد:((رفتم پاور همه جوره چک کردم و دیدم سالمه ولی کنسول روشن نمی شه.
ممنون می شم اگه دلیلش و طریقه زنده کردنشو توضیح بدید
کسی جواب مارو نمیده:((

اگر احتمال بدیم با پروفایلی که به لایو وصل میشیم بن خواهیم شد میشه با پروفایل دیگه و گیمرتگ جدید وصل شد و احتمال بن شدن رو کم کرد؟
یه سوال دیگه!میشه چیزهایی رو که برای آواتارمون تو یه پروفایل دیگه میخریم به پروفایل اصلی انتقال داد؟

اگر احتمال بدیم با پروفایلی که به لایو وصل میشیم بن خواهیم شد میشه با پروفایل دیگه و گیمرتگ جدید وصل شد و احتمال بن شدن رو کم کرد؟

خیر، این دستگاه شما هستش که سریال اون در لیست سیاه ثبت شده و بعدا بن میشه و ربطی به پروفیل نداره.

سلام دوستان
يه مشکلي پيداکردم
کنيکت روکه وصل مي کنم و دستگاه روروشن مي کنم ارورsystem update required مي ياد
حتي بازي هاش هم مي خوام با کگنسول بالا بيارم همين مي ياد
اواتارخودم هم کلا سفيد شده ووقتي مي خوام عوضش کنم دوباره همون ارور مي ياد
توروخداکمک کنيد

خوب نمیشه سریال رو کاریش کرد؟
نه کاریش نمیشه کرد.
سلام دوستان
يه مشکلي پيداکردم
کنيکت روکه وصل مي کنم و دستگاه روروشن مي کنم ارورsystem update required مي ياد
حتي بازي هاش هم مي خوام با کگنسول بالا بيارم همين مي ياد
اواتارخودم هم کلا سفيد شده ووقتي مي خوام عوضش کنم دوباره همون ارور مي ياد
توروخداکمک کنيد
شما آپدیت کن، مشکلی نیست و آپدیته کینکته که حتما باید انجام بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or