سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منظورتون آپدیت داشبورد هست یا درایو؟
کش رو چطوری پاکنم؟
آره داشبورد کنسول منظورم بود.
پاک کردن کش کنسول:
Clearing the Xbox 360 cache does not remove:

• Your gamertag
  • Content that you have downloaded
  • Game files
  • Console software updates
Clearing the cache temporarily removes:

• Previously downloaded game updates.
    You will be prompted to download these updates again the next time you try to play the games.
To clear the system cache

1. Go to My Xbox, and then select System Settings.
  2. Select Memory.

syssettings_memory.jpg
  3. Highlight any storage device, and then press Y on your controller.

syssettings_storagemu.jpg
    (It doesn't matter which storage device you select; the cache will be cleared for all storage devices.)
  4. Select Clear System Cache.

syssettings_deviceopt_clearsyscache.jpg
  5. When prompted to confirm storage device maintenance, select Yes:

• Like
Reactions: aliahmadi2
سلام دوستان....
من امروز xbox م رو به internet وصل کردم و رفتم تو xbox live آپدیت کردم....حالا دستگاهم بازی هارو نمیخونه....میگه سی دی رو تمیز کن بعد ری استارت کن......ولی هرکاری میکنم درست نمیشه
چه کنم؟؟؟؟

در حال حاضر کپی خور دستگاه شما از بین رفته . برای اینکه بتونی بازیهای کپی رو انجام بدی باید از اول دستگاه رو کپی خور کنی :d:):)

سلام خدمت دوستان عزیز.
می خواستم بدونم دلیل سه چراغه شدن کنسول ایکس باکس چیه؟
من نیدم که برد فالکون به این مشکل دچار میشه؛می خواستم ببینم که آیا این اتفاق حتمی هست یا میشه ازش پیش گیری کرد؟
فعلا با بودجه کم فقط میتونم برد فالکون بخرم؛ لطفا نظرتون رو بگید

سلام خدمت دوستان عزیز.
می خواستم بدونم دلیل سه چراغه شدن کنسول ایکس باکس چیه؟
من نیدم که برد فالکون به این مشکل دچار میشه؛می خواستم ببینم که آیا این اتفاق حتمی هست یا میشه ازش پیش گیری کرد؟
فعلا با بودجه کم فقط میتونم برد فالکون بخرم؛ لطفا نظرتون رو بگید

توی Xenon دلیلش ساخت بد مادربرد و استفاده از قطعات بی کیفیت بود. در فالکون وضع خیلی بهتر شد. (من خودم هم فالکون نگارش 1 دارم)
دستگاهتون رو توی کمد و غیره نگذارید و به اندازه ازش کار بکشید (یعنی یک دفعه 8 ساعت باهاش بازی نکنید) و هر دوساعتی کمی به اون استراحت بدید.
پریروز یکی دستگاه فالکون آورده بود برای تعمیر که سه چراغه شده بود. دستگاه رو که بازکردم دیدم فن دستگاه پر از خاکه. ازش میپرسم این دستگاه چرا اینقدر کثیفه؟ میگه دستگاه رو روی زمین و روی موکت گذاشته ام. /:)
خلاصه بعد از تعمیر قرار شد که یک میز برای دستگاهش جور کنه.

توی Xenon دلیلش ساخت بد مادربرد و استفاده از قطعات بی کیفیت بود. در فالکون وضع خیلی بهتر شد. (من خودم هم فالکون نگارش 1 دارم)
دستگاهتون رو توی کمد و غیره نگذارید و به اندازه ازش کار بکشید (یعنی یک دفعه 8 ساعت باهاش بازی نکنید) و هر دوساعتی کمی به اون استراحت بدید.
پریروز یکی دستگاه فالکون آورده بود برای تعمیر که سه چراغه شده بود. دستگاه رو که بازکردم دیدم فن دستگاه پر از خاکه. ازش میپرسم این دستگاه چرا اینقدر کثیفه؟ میگه دستگاه رو روی زمین و روی موکت گذاشته ام. /:)
خلاصه بعد از تعمیر قرار شد که یک میز برای دستگاهش جور کنه.
من خودم فالکون سری آخر دارم 1 ماه قبل اومدن جاسپر خریدم خوب نگه داری کنی خراب نمیشه من خودم روزی 5-6 ساعت بازی میکنم ولی یه جایی گذاشتم تهویه اش خوبه اصلا داغ نمیکنه

سلام دوستان من 2 روز پیش واسه یه دوستام XBOB دست دو خریدم الان متوجه شدم که روی یک سری بازی ها PARENTAL CONTROL گذاشته شده به فروشنده هم دسترسی نداریم که رمز رو ازش بپرسیم میخواستم ببینم راهی واسه برداشتن قفل یا ریست رمز هست یا نه
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم:x

سلام دوستان من 2 روز پیش واسه یه دوستام XBOB دست دو خریدم الان متوجه شدم که روی یک سری بازی ها PARENTAL CONTROL گذاشته شده به فروشنده هم دسترسی نداریم که رمز رو ازش بپرسیم میخواستم ببینم راهی واسه برداشتن قفل یا ریست رمز هست یا نه
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم:x
ببین با Initial Setup توی system setting میتونی کاری بکنی یا نه ولی فکر کنم پسوورد بخواد.
سوال امنیتی همینجوری الکی یه چیزایی مثل Aیا ...بزن ببین درست میشه یا نه.

• Like
Reactions: sam.fisher

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or