سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
سلام به همه من میخاستم lt جدید رو بریزم خودم نیتونم میخاستم بدم next gen بچه ها کسی نکس جن رو میشناسه اطمینانیه هرکی میدونه جواب بده وردا دستگام بهدستشون میرسه کمککککککککک:-s

من میشناسمش کارش درسته. خودم ازش تاحالا3تاکنسول خریدم و تمام کارای کنسولم رو هم میدم انجام میده.
خیلت راحت.;)

amineem

کاربر سایت
Jun 12, 2011
1
xbox من1و2 ساله 3 چراغست.اما يه جوري درست شد .sync رو نگه ميدارم بعد 4 بار eject رو مي زنم و خاموش مي كنمو بعد كه روشن مي كنم درست ميشه!!!!
براي هر بار استفاده بايد همين كارو بكنم.يعني مشكل از كجاشه؟؟؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان عوض کردن هارد ایکس باکس های قدیمی مشکلی واسه دستگاه ایجاد نمیکنه؟
منظورم اینه مثلا یه دستگاه داشته باشین و بعضی موقعها یه هارد رو بهش متصل کنین و بعضی موقعها هم یه هارد دیگه.(منظورم دستگاههای پرمیوم هست)میخواستم بدونم این قضیه مشکلی برای دستگاه یا اطلاعات درون هارد ایجاد میکنه یا نه.
ممنون

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان عوض کردن هارد ایکس باکس های قدیمی مشکلی واسه دستگاه ایجاد نمیکنه؟
منظورم اینه مثلا یه دستگاه داشته باشین و بعضی موقعها یه هارد رو بهش متصل کنین و بعضی موقعها هم یه هارد دیگه.(منظورم دستگاههای پرمیوم هست)میخواستم بدونم این قضیه مشکلی برای دستگاه یا اطلاعات درون هارد ایجاد میکنه یا نه.
ممنون
خواهشا جواب بدین.

jaras_azadi

کاربر سایت
May 24, 2010
9
نام
مصطفی
مشکل جدی!

سلام دوستان خواهشا هر چی سریعتر کمکم کنید! والا من داشتم با نرم افزار USB XFAT GUI v32 برای مد زامبی CoD نقشه به عنوان DLC میریختم که بعد یه مدت فلشم قاط زدو نرم افزارم هم هنگ کرد و منم نرم افزارو بستم و فلشو هم دراوردم و وقتی دوباره با نرم افزار خواستم تو فولدر های فلش برم اصلا فلش رو نمیشناخت و Not Responding میداد!! و بدتر اینکه وقتی به ایکس باکس هم میزنم باز نمیشناسه و متاسفانه الان یه هیچ طریقی دسترسی به پروفایل و سیوهام ندارم!
ایا راهی هست که بشه این وضعیت رو درست کرد؟:-/

Heavy.Rain

کاربر سایت
May 23, 2011
49
نام
Saeid
سلام به همه.

میخواستم بدونم که xbox slim 4gb وقتی که میخرید هارد روش نیست و باید جدا بخرید؟

و دقیقا چند روز دیگه این xbox slim هک میشه؟یا اگه هک شده,دقیقا چند روز دیگه میاد تو بازار؟
(دقیق:d)

اگه بیاد تو بازار ایران,قیمتش حدود چقدر میشه؟(با توجه به اینکه اون موقع دیگه زیاد موجوده...)
(لطفا یه کسی که کار بلده جواب بده.ببخشید;;))

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
سلام
2 روزه کنسول رو مانیتورم تصویر نمیده در حالی که روی tv تصویر میده(با همون کابل)و ps3 و لپ تاپم هم روی مانیتور تصویر میدن(باز با همون کابل).
قبلا اصلا مشکلی نداشتم.نمیدونم مشکل از چیه!!!
در ضمن از HDMI استفاده میکنم-مدل مانیتور lg-w2261vp و مدل tv sony-ex700.
resolution کنسول رو هم reset کردم اما بازم درست نشد.
ممنون میشم کمک کنید.

farshad_sh

کاربر سایت
Jun 12, 2011
5
نام
فرشاد
سلام به همه اساتيد. يه سوالي براي من پيش اومده.
ديروز که بورد الايت رو کنار يه بورد آرکيد گذاشتم و متوجه شدم که يه خنک کننده اصافي با لوله مسي روي بورد الايت هستش که آرکيد نداره. جفتشونم جاسپر بودن. مگه نبايد يک شکل باشن؟
آيا وجود اين قطعه اضافي لازمه؟ يعني منظورم اينه که بورد الايت باز هم خنک تر از آرکيد ميشه؟
ممنون

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان هزینه ریختن lt1.9 چقدره؟؟
بعد حتما درست میشه دیگه؟؟
ممنون.
میگیرن یه 15 تومنی، منظورت چیه که درست میشه؟! (قبل از LT+ 1.9 آپدیت کردی و Play DVD میده؟)

سلام دوستان خواهشا هر چی سریعتر کمکم کنید! والا من داشتم با نرم افزار USB XFAT GUI v32 برای مد زامبی CoD نقشه به عنوان DLC میریختم که بعد یه مدت فلشم قاط زدو نرم افزارم هم هنگ کرد و منم نرم افزارو بستم و فلشو هم دراوردم و وقتی دوباره با نرم افزار خواستم تو فولدر های فلش برم اصلا فلش رو نمیشناخت و Not Responding میداد!! و بدتر اینکه وقتی به ایکس باکس هم میزنم باز نمیشناسه و متاسفانه الان یه هیچ طریقی دسترسی به پروفایل و سیوهام ندارم!
ایا راهی هست که بشه این وضعیت رو درست کرد؟:-/

منظورتون رو درست نگرفتم ولی اگه قبلا به لایو وصل شدین میتونین رکاوریش کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر