سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام دوستان من میخام یک ایکس باکس کار کرده بخرم از کجا بفهمم سالمه وروش +LTنصب شده؟؟؟

اگر که تاریخ ساختش مال قبل از 2009 اصلا نخری بهتره چرا یه ارکید معمولی نمیگیری قیمتشم 230تا 240 هست؟
والا در مورد ال تی پلاس باید ببینی داشبوردش کینت باشه بعد هم اساسین برادری رو اجرا کنه

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
دوتا سوال:
1- ممنون میشم اگه یکی ببینه ولتاژ ورودی برای 360 اسلیم چنده.
2- بازی های اریجینال جدید هم ریجن هاشون مهمه واسه گذاشتن تو دستگاه یا اینکه آزاده؟

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
با سلام به همه دوستان

من روی فلشم فایل avi که فیلم هست رو کپی میکنم و فلش رو به 360 وصل میکنم ولی اصلا فلش رو توی قسمت Video نمیشناسه و نمیتونم فایل رو باهاش اجرا کنم ولی یادمه قبلا فلش وصل کرده بودم و همون فیلم رو باهاش اجرا کرده بودم البته قبل از اومدن اون آپدیت داشبورد که فلش رو برای ذخیره فعال میکرد.

فلش هم FAT32 هست.

ممنون

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
سلام دوستان .

سوال در مورد وصل کردن 360 به Windows Media Center با کابل Lan :

من هر کاری کردم موفق به این کار نشدم . اگه میشه یه راهنمایی بکنین.

OS من Win 7 هستش .

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
دوستان من بازي جديد ميخرم اما erore region ميده بازيهايي كه ميخرم free ةست اما باز eror ميده حالا بايد دست گاه رو اپديت كنم يا كار ديگه اي اين اپديت جديد رو از كجا ميتونم پيدا كنم با تشكر.

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
دوستان من بازي جديد ميخرم اما erore region ميده بازيهايي كه ميخرم free ةست اما باز eror ميده حالا بايد دست گاه رو اپديت كنم يا كار ديگه اي اين اپديت جديد رو از كجا ميتونم پيدا كنم با تشكر.

محاله بازی FREE ریجن ارور بده!
از رو نوشته دیسک و کاور می گین فری یا با ABGX دیسک رو تست کردین؟
چون بعضی فروشنده های سودجو با فتوشاپ یا ... اون ریجن رو الکی می نویسن فری که بیشتر بفروشن.
region error هم هیچ ربطی به آپدیت نداره.

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
خلیل جان میخاستم که از مادربورد برق بگیرم و دوتا led توی xbox باهاش روشن کنم
از درایو برق بگیرم بهتره یا از fan ؟
چنین کاری رو مادربورد فشار نمیاره؟

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
سلام دوستان ما دیروز رفتیم و برا دوستم یه 360 باندل کینکت گرفتیم.کاملا اکبند بود اما کنسول رو که اوردیم بیرون و نصب کردیم تا لوگوی اول میاد و همونجا گیر میکنه!!!!! عجیبه یعنی چشه؟؟من که عقلم به جایی قد نداد دوستان نظری ندارید؟؟ :(

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
سلام دوستان ما دیروز رفتیم و برا دوستم یه 360 باندل کینکت گرفتیم.کاملا اکبند بود اما کنسول رو که اوردیم بیرون و نصب کردیم تا لوگوی اول میاد و همونجا گیر میکنه!!!!! عجیبه یعنی چشه؟؟من که عقلم به جایی قد نداد دوستان نظری ندارید؟؟ :(
یعنی کسی نظری نداره؟؟بابا الان یه کنسول نو مونده رو دستمون :-s

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali

اگه از فروشنده خریدید که همون دیروز بجای زدن پست اینجا و دست دست کردن باید میبردید و پسش میدادید و سالی هم که نکوست از بهارش پیداست و بنظر میاد مشکل نرم افزاری یا اپدیت ناقص داره و اگه هارد داره یه بار هاردش رو جدا کن و بدون هارد امتحان کن شاید بالا بیاد

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
اگه از فروشنده خریدید که همون دیروز بجای زدن پست اینجا و دست دست کردن باید میبردید و پسش میدادید و سالی هم که نکوست از بهارش پیداست و بنظر میاد مشکل نرم افزاری یا اپدیت ناقص داره و اگه هارد داره یه بار هاردش رو جدا کن و بدون هارد امتحان کن شاید بالا بیاد
مرسی عزیز دیروز که تعطیل بود بعد هم فروشنده هه بهش گفت پلمپشو باز کنم تست کنم که نخواس و از نظر پلمپ بودن و باز نشدن هم مطمئنم100% پلمپ بود کنسول الانم مشکل یه چیز دیگه شده وقتی خنک هستش کنسول روشن میشه بالا هم میاد چند دقیقه بعد هنگ میکنه اما بعد اینکه گرم میشه زودتر هنگ میکنه تا اینکه میرسه به هنگ تو لوگوی اول :(

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.
یکی از دوستام هاردش رو روی یه کنسول دیگه گذاشته بعدا دوباره گذاشته روی کنسول خودش پروفایلش ناپدید شده ولی وقتی توی هارد رو ببینیم پروفایلش هست. و برای ساین شدن پروفایلی وجود نداره چکار باید کرد؟

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
کنسول مشکل داره و فروشنده باید پس بگیره. منظورتون از پلمب مال جعبه هستش یا مال کنسول؟
نمیدونم والا پس بگیره یا نه اخه ایرانه دیگه اونم پشت شهرداری :(( نه کارتن و جعبش اون چسب پلمپ روش بود یعنی بعیده که نو نباشه کنسول شاید ضربه خورده یا هرچیزه دیگه.یعنی چشه؟؟:-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر