سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
من کنیکت هم خریدم دسنگاه داشبورد قدبمی روش بود مبخواستم آپدیت 2010 را بریزم یاهاش کنیکت بازی کنم که......بعد آپدیت اینطوری شد

من از یک نفر شنیدم که اگر دیسک داخل دستگاه باشه و خاموش کنی این شکلی می شه!
2-3 مورد هم برای اسلیم دقیقاً به همین شکل دیدم.
کلاً به نظر من اسلیم رو یا باید اوریجینال بازی کنید یا صبر کنید تا فیرمور بیاد. دستگاهی که بورد درایو و ... اش با یه دستگاه قدیمی از یه سری دیگه عوض بشه انتظار دیگه ای نمی شه داشت.
به قول دوستمون می شه دی وی دی پلیر گرون.

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
من از یک نفر شنیدم که اگر دیسک داخل دستگاه باشه و خاموش کنی این شکلی می شه!
2-3 مورد هم برای اسلیم دقیقاً به همین شکل دیدم.
کلاً به نظر من اسلیم رو یا باید اوریجینال بازی کنید یا صبر کنید تا فیرمور بیاد. دستگاهی که بورد درایو و ... اش با یه دستگاه قدیمی از یه سری دیگه عوض بشه انتظار دیگه ای نمی شه داشت.
به قول دوستمون می شه دی وی دی پلیر گرون.
این اسلیم من اصلا بازی اورجینال هم نمیخونه میشه یه راهنمایی کنید فقط بازی اورجینالو بخونه.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
این اسلیم من اصلا بازی اورجینال هم نمیخونه میشه یه راهنمایی کنید فقط بازی اورجینالو بخونه.

سلام
به نظرم تنها راهت عوض کردن درایوت باشه
اخه نمیدونم چرا بعضیا بدون کسب اطلاعات یه کارایی میکنن که اخرش اینطوری میشه
چند روز پیشم یه دوستمون رفته بود ال تی بریزه دی وی دی کی رو سیو نکرده بود
کنسولش کلا به فنا رفت

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام
به نظرم تنها راهت عوض کردن درایوت باشه
اخه نمیدونم چرا بعضیا بدون کسب اطلاعات یه کارایی میکنن که اخرش اینطوری میشه
چند روز پیشم یه دوستمون رفته بود ال تی بریزه دی وی دی کی رو سیو نکرده بود
کنسولش کلا به فنا رفت
یه نظر شما کدام نعمیرگاه درایو عوض میکنن.و قبمت درایو اسلم چنده.با این کار مشکل حل میشه

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام
دوستان اگه هارد یک ترا اکستر نالو به 360 بوصلم و بازی نصب کنم روش اتفاقی نمیوفته
نمیترکه یه وقت؟

نه چرا بترکه. فقط باید فرمتش fat32 باشه ضمناً وصل که می کنی یه سئوال می پرسه که یه حالتی اش کل دیسک رو پاک می کنه. 16 گیگش هم که بیشتر نمی شه از اون 1 تر استفاده کرد:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
البته وقتی اون 16گیگ پر شد می شه وصل کرد و پی سی و اون فولدر xbox360 رو به xbox360-1 تبدیل کرد و یه 16 دیگه فضا ایجاد کرد! و همین طور می شه این کار رو انجام دارد و هر موقع به بازی نیاز داشتید کافی xbox360-1 رو دو باره به xbox360 تبدیل کنید!

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
نه چرا بترکه. فقط باید فرمتش fat32 باشه ضمناً وصل که می کنی یه سئوال می پرسه که یه حالتی اش کل دیسک رو پاک می کنه. 16 گیگش هم که بیشتر نمی شه از اون 1 تر استفاده کرد:d

مرسی
حالا اگه هارد پره فیلم باشه و ان تی اف اس نمیشه کاریش کرد؟

nimajan107

کاربر سایت
Aug 2, 2008
25
چند روز پيش xbox elite من بعد از يه ساعت بازي سه چراغه شد و چند بار از برق كشيدم درست نشد ولي دو روز بعد از اينكه كلا از برق جداش كردم بهوئي درست شد ميشه بگيد مشكل چي بوده و چييه و چيكارش كنم ايا دوباره احتمالا اونجوري ميشه؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,451
سلام دوستان
امروز یکی از دوستام دستگاهش رو برام اورد به یه چیزی عجیب بر خوردم اونم این بود وقتی دستگاه روشن میکردم خبری از ارم ایکس باکس وقتی روشن میشد نبود وصفحه سیاه بود و بعد از 30 ثانیه یه پیغام میاد که روش نوشته syestem updete stoped بعد زیرش نوشته بود cant read updete from the disc rlese reiset the disc to contionue updete.
status code 22fb-3080-b200-0700-c000-0013
اینارو نوشته بود وفقط رو این صفحه بود و خبری از داشبورد نبود
مشکل چیه ؟؟
ممنون اگر منو راهنمایی کنید

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام دوستان
امروز یکی از دوستام دستگاهش رو برام اورد به یه چیزی عجیب بر خوردم اونم این بود وقتی دستگاه روشن میکردم خبری از ارم ایکس باکس وقتی روشن میشد نبود وصفحه سیاه بود و بعد از 30 ثانیه یه پیغام میاد که روش نوشته syestem updete stoped بعد زیرش نوشته بود cant read updete from the disc rlese reiset the disc to contionue updete.
status code 22fb-3080-b200-0700-c000-0013
اینارو نوشته بود وفقط رو این صفحه بود و خبری از داشبورد نبود
مشکل چیه ؟؟
ممنون اگر منو راهنمایی کنید
ینی الان انگیلیسیشو نفهمیدی
انگیلیسیش که معلومه ولی مشکلش خیلی عجیبه

aka_b_ch

کاربر سایت
Nov 13, 2008
13
سلام آقا منم یه اسلیم دارم . الان از کجا باید بفهمم که ریجنش چیه و کلا چه طوریاست ؟ چه جوری الان باید باهاش بازی کنم فقط DVD اورجینال ؟ البته از دبی برام اوردن.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام آقا منم یه اسلیم دارم . الان از کجا باید بفهمم که ریجنش چیه و کلا چه طوریاست ؟ چه جوری الان باید باهاش بازی کنم فقط DVD اورجینال ؟ البته از دبی برام اوردن.

سلام
ریجن که پاله
ولی پنجاه شصت تومن میدی درایوتو عوض میکنن کپی خور میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر