سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
مشکلات مربوط به خطاها رو در اینجا بیان کنید تا موضوع تاپیک های دیگه منحرف نشه

master_chief

کاربر سایت
Aug 20, 2006
68
نام
amir reza
كمك

سلام دوستان كنسول من دچار مشكل شده
وقتي كنسول را روشن ميكنم بعد از 10-15 دقيقه بازي كردن دستگاه هنگ ميكنه:(( 3 روزه كه اين اتفاق افتاده و 20 يا 30 بار كنسول هنگ كرده و فقط يك بار ارور سه چراغ قرمز(در حالت خوابيده چراغ بالا سمت چپ و دو چراغ پايين ) داده يكي بگه چه خاكي به سرم بريزم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام دوستان كنسول من دچار مشكل شده
وقتي كنسول را روشن ميكنم بعد از 10-15 دقيقه بازي كردن دستگاه هنگ ميكنه:(( 3 روزه كه اين اتفاق افتاده و 20 يا 30 بار كنسول هنگ كرده و فقط يك بار ارور سه چراغ قرمز(در حالت خوابيده چراغ بالا سمت چپ و دو چراغ پايين ) داده يكي بگه چه خاكي به سرم بريزم؟
کنسول رو بزار یه جایی که داغ نکنه و پشتش هم خالی باشه ببین باز مشکل داره!

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
کابل تصویر کنسول من هم قاطی کرده!!

موقع روشن کردن دستگاه به طور طبیعی روشن میشه و هیچ چراغ قرمزی روشن نمیشه،ولی تصویر نمیاد،خیلی با کابل ها ور رفتم و تو سایت مایکروسافت چک کردم،مثله اینکه کابل component دستگاه خراب شده.

در ضمن صدا میاد،فقط تصویر نیست!

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
من تو بازی بعضی وقت ها دیدم که محیط بازی دیر load میشه میخوام ببینم این مشکل از گرافیک xbox e یا از dvd rom اش هست یا از dvd یه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

موقع روشن کردن دستگاه به طور طبیعی روشن میشه و هیچ چراغ قرمزی روشن نمیشه،ولی تصویر نمیاد،خیلی با کابل ها ور رفتم و تو سایت مایکروسافت چک کردم،مثله اینکه کابل component دستگاه خراب شده.

ببين اون كابلي كه پشت XBOX360 هست كه ميره به تلويزيون وصل ميشه روش يه كليد هست كه ميتوني رو HDTV و TV تنظيم كني . اگه تلويزيونتون از اون معمولي ها باشه من فكر ميكنم گذاشتي رو HDTV كه تصوير نمياد بايد روي TV بزاري و اگه مشكلت حل نشد بگو شايد باز بتونيم راهنمايي كنيم .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آقا ما امروز یکی از کادوهائی که دریافت کردیم Rechargable Battery بود خوب من اول زدمش پشت دسته دیدم محطویاتش رو به اتمامه و چراغ گاید دسته بی تابی میکرد. خلاصه پشتش نوشته بود 8 ساعت بزنید به شارژ کابلشم USB نوشته هم میتونید به درگاه PC بزنید هم X360 خلاصه ما زدیم به PC رفتیم یه چرت خوابیدیم فکر کنم دو سه ساعتی خواب بودم بلند شدم یه چک کردم دیدم اوه اوه خیلی داغه و میتونم بگم حتی خیلی خیلی داغ بود.. خلاصه از اون به بعد اصلاً دیگه کار نمیکنه! نمیخواید بگید که از کار افتاده هاوون؟!.... کسی از این نداره یه راهنمائی چیزی بکنه؟!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
آقا ما امروز یکی از کادوهائی که دریافت کردیم Rechargable Battery بود خوب من اول زدمش پشت دسته دیدم محطویاتش رو به اتمامه و چراغ گاید دسته بی تابی میکرد. خلاصه پشتش نوشته بود 8 ساعت بزنید به شارژ کابلشم USB نوشته هم میتونید به درگاه PC بزنید هم X360 خلاصه ما زدیم به PC رفتیم یه چرت خوابیدیم فکر کنم دو سه ساعتی خواب بودم بلند شدم یه چک کردم دیدم اوه اوه خیلی داغه و میتونم بگم حتی خیلی خیلی داغ بود.. خلاصه از اون به بعد اصلاً دیگه کار نمیکنه! نمیخواید بگید که از کار افتاده هاوون؟!.... کسی از این نداره یه راهنمائی چیزی بکنه؟!
من باتری هامو با Energizer Compact Charger شارژ می کنم که باتریهای AA و AAA و 9V(کتابی) رو شارژ می کنه خیلی مطمئنه و بعد از اتمام شارژ خودش خاموش میشه توی برق تا اینکه ورش داری با USB اگه شارژ کنی ممکنه بسوزه راستی تولدت مبارک!

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان

من هم یکی خریدم ولی مشکلی نداره منم با USBکه واسهPCهست شارژ میکنم
یکمی داغ میشه ولی خوش بختانه مشکلی نداره

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من باتری هامو با Energizer Compact Charger شارژ می کنم که باتریهای AA و AAA و 9V(کتابی) رو شارژ می کنه خیلی مطمئنه و بعد از اتمام شارژ خودش خاموش میشه توی برق تا اینکه ورش داری با USB اگه شارژ کنی ممکنه بسوزه راستی تولدت مبارک!

ممنون :)
این باطری آلکالاین نیست که با شارژر شارژش کنم که Rechargeable Battery Pack ـه:
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360rechargebatterypack/

یعنی اینو میزنی جای خشاب دسته 25 ساعت استفاده میده... خلاصه ماکه نفهمیدیم این چه مرگشه...

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747

اگه صدا مياد تصوير نمياد من فکر کنم مادر برد دستگاه شما نيم سوز شده باشه ( البته از درست زدن فيشا به پشت tv اطمينان حاصل کن)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اگه صدا مياد تصوير نمياد من فکر کنم مادر برد دستگاه شما نيم سوز شده باشه

می‌شه بیش‌تر توضیح بدی؟ نیم‌سوز شدن یعنی چی؟ از کجا می‌فهمیم نیم‌سوز شده؟ چطوری باید درستش کرد؟ و...

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
می‌شه بیش‌تر توضیح بدی؟ نیم‌سوز شدن یعنی چی؟ از کجا می‌فهمیم نیم‌سوز شده؟ چطوری باید درستش کرد؟ و...

من چند وقت پيش که رفتم 360 بگيرم کلی با max گفتگو کردم.......که توی اين بحث ها
مشکل يه بنده خدايی رو بيان کرد کنسولش مشکل پيدا کرده بود...و دقيقاً
اين مشکل دوستمون رو داشت..يعنی تصوير نداشت ولی صدا داشت....مادر برد سوخته بوده..کلی خرج برداشت که مادر برد عوض کنه
منظور از نيم سوز هم يعنی قطعاتی که رو مادر برد دستگاه نصب هستند
همشون نسوختند...بلکه تعداديشون سوخته شده...که به احتمال قوی گرافيک سوخته
البته من اميد وارم که دوستمون کابل هارو اشتباه زده باشه...و مشکل سوختن رو نداشته باشه

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
منظور از نيم سوز هم يعنی قطعاتی که رو مادر برد دستگاه نصب هستند
همشون نسوختند...بلکه تعداديشون سوخته شده...که به احتمال قوی گرافيک سوخته

این حرف کاملا اشتباهه. چون اگه کارت گرافیک کنسول بسوزه، دیگه کنسول روشن نمی‌شه و بالا نمی‌یاد.

• Like
Reactions: babakgol

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر