سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
درود ...

بنده یک مشکل پیدا کردم که نمیدونم از کنسول هستش یا نه . من قبلا یک بازی فیفا 09 داشتم که بعد مدت طولانی ای بازی کردن خیلی خط خطی شده بود و یک روز دیدم ارور The Disk Is Unreadable رو میده ، منم چون اون موقع فیفا 10 در شرف اومدن بود همین 09 رو با همین اروری رو که بعد هر 2-3 بازی میداد ادامه دادم ! بعدش که فیفا 10 رو گرفتم دیدم باز همون ارور رو میده ، و Fifa WorldCup SA هم همینطور ، اما به هر حال هر چند وقت یک بار بازی میکردمشون ! بعد از اون بازی های بیشتری هم برام این ارور رو دادن ، مثلا Alan Wake که البته فقط 2 بار داد فکر کنم و GTA IV که اصلا تو همون صحنه ی اولش ارور میده یا COD: WaW که وقتی میزنی Save And Exit این ارور رو میده . آخرین و ترسناکترینش هم امروز رخ داد ، سر بازی Halo: Reach :|:|:|
میخواستم بدونم همه ی این دیسکهای من مشکل دارن ، یا درایور کنسولم داغون شده ... ؟!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب پس چیکار کنم تا خنک تر شه ؟ اینطوری به نظرم 3 چراغو میده ها ! :d
دوستان نگفتین من چیکار کنم 360 ام خنک تر شه ! برد جسپره قبلا یه بار green freeze شد الان دیگه اینطوری نیست اما میترسم وقتی باهاش بازی میکنم :d هی تو فکر سوختنشم :d

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
دوستان ایکس باکسم بعد از دو ساعت بازی گیر کرد تو بازی میشه بگید مشکل از کجاست؟ بازی هم رو هارد بود ...کنسولم هم تازه خریدم( دو هفته)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
من چند وقتی هست که وقتی Aرو میزنم که درایور کنسول بیاد بیرون مینویسه openingصدا هم میده ولی باز نمیشه دو سه بار که اینکارو میکنم باز میشه!!!چش شده؟؟؟(البته وقتی که بازی درون دستگاه هست و با xمیاد بیرون خیلی راحته!!توی بازی هم مشکلی نداره.)

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
..

من falcon دارم
دو بار یک چراغ e74 داده بود تعمیر کردم دفعه دوم دیگر نبردم یه 2 ماهی دست نخورده مونده بود امروز روشنش کردم 1 چراغ نداد 2 چراغ میداد فنهاشم به سرعت میچرخیدن این الان قابل تعمیره ؟
چرا دیگه e74 نمیده؟!

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
دوستان مشکل من اینه ممکنه با آبدیت درست شه؟
من چند وقتی هست که وقتی Aرو میزنم که درایور کنسول بیاد بیرون مینویسه openingصدا هم میده ولی باز نمیشه دو سه بار که اینکارو میکنم باز میشه!!!چش شده؟؟؟(البته وقتی که بازی درون دستگاه هست و با xمیاد بیرون خیلی راحته!!توی بازی هم مشکلی نداره.)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام.

اگر اون وقتی که گیر میکنه با دست درش رو کمی فشار بدی، بعدش میاد بیرون؟

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
سلام خوب هستين xbox من لنزش كثيف شده و برخي dvd ها يي رو كه كمي خش دارند رو نمياره.يه بار بازش كردم تميزش كردم درست شد اما دردسر داره حوصله ندارم دوبازه بازش كنم گفتم ببينم بچه ها راه ديگه اي ندارن بدن.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان نگفتین من چیکار کنم 360 ام خنک تر شه ! برد جسپره قبلا یه بار green freeze شد الان دیگه اینطوری نیست اما میترسم وقتی باهاش بازی میکنم :d هی تو فکر سوختنشم :d
ممنون از جواب های احتمالی شما :d

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اساتید کمک!!

اگر اون وقتی که گیر میکنه با دست درش رو کمی فشار بدی، بعدش میاد بیرون؟

نه عزیزدلم:x.وقتی A رو میزنم مینویسه OPENINGو صداشم میاد(DVDROMصدا میده!!!)ولی بیرون نمیاد وبعدم مینویسه CLOSINGوبعدشم READING بعد چون دیسک تو دستگاه نیست دوباره OPEN TRYمیاد!! وقتی که دوسه بار بعضی وقتا هم تا ده بار!!!هیOPENINGرو میزنم میاد بیرون بعدش که میزنم بره تو اگه هزار بارم OPENING کنم مثل بچه ی آدم میاد بیرون فقط موقعی که کنسولرو تازه روشن کردم اینطوریه!!!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر