سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
آپدیت رو خودتون انجام دادید و یا بیرون براتون انجام دادند؟
بازی ها رو معمولاً از روی دیسک اجرا می کنید و یا از هارد کنسول؟
از چه نوع دیسک ای استفاده می کنید؟ و همچنین در هنگام اجرای بازی سرعت عمل Read دیسک مثل روز های اول خرید کنسول هست (و یا قبل از آپدیت)؟ و یا اینکه مثل هنگام خروج از بازی قفل هایی میکنه؟
اپديت رو بيرون انجام دادم.سرعت read رو نميدونم.بازي ها رو از سي دي اجرا ميكنم.(بازي نصب روي هارد رو امتحان نكردم).ديسك ها هم از معمولي هاي 2500 توماني است(رايتي هاي بدون عكس نيست).هنگان خروج از بازي قفل ميكنه.

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
با عرض سلام
دستگاه من ارور 0110 داده برد دستگاه هم falcon است می‌خواستم بدونم قابل تعمیر هست یا نه؟
مرسی‌

سلام
دوست منم همچین میشکلی داشت اهل تبریز بود نه تو تبریز نه تو تهران هیچ کدوم نتونستن درستش کنن:|:|

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
با عرض سلام
دستگاه من ارور 0110 داده برد دستگاه هم falcon است می‌خواستم بدونم قابل تعمیر هست یا نه؟
مرسی‌

یکی از ارورهایی که معمولا برای مادربوردهای فالکون و مدلهای قدیمی تر پیش میاد ارور 0110 هست که من قصد دارم با روشی که خودم امتحان کردم و برای چندتا از دوستامم انجام دادم و بسیار هم خوب جواب داده را براتون بذارم که بعد از این کار اگه دستتون رو جلوی فن پشت کنسول بگیرید خودتون متوجه میشین که هوای گرم کمتری از اون خارج میشه.

مواد مورد نیاز :

1- یک پاکن نا قابل
2 - یک چاقوی ناقابل تر
3-یک نوار چسب خیلی ناقابلتر
4- یک دستگاه Xbox باز شده ..

این عکس از پشت مادر بورد Xbox هست ! توی این عکس 4 تا شی سفید می بینید که روی 4 تا چیپ نصب شدند

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 800x600 می باشد.
Imagem003.jpg

حالا این چیز سفید ها را بکنید ( چیپ را نگفتم ! چیز های روش ) !! تا مثل عکس زیر بشه :

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 800x600 می باشد.
Imagem004.jpg

حالا پاکن خود را طوری به چهار قسمت تقسیم کنید که ارتفاع هر کدام از قسمت ها 4 میلی متر و طول و عرض هم 1 میلیمتر از چیپ ها بیشتر باشه !!

حالا پاکن ها را با استفاده از نوار چسب به چیپ ها بچسبانید !!! ( مثل شکل زیر )

wol_error.gif
wol_error.gif
Imagem005.jpg

حالا کنسول را ببنید ! حالا روشنش کنید ! هنوز 3 چراغ قرمز فعاله نه ؟ بزارید 20 دقیقه روشن بمونه بعد خاموش کنید ! حالا 2 دقیقه صبر کنید(بعد از 2 دقیقه حتما دستگاه رو روشن کنید) ! حالا روشنش کنید و لذت ببرید .....
خیالتون از بابت اب شدن چسبها هم راحت باشه.اب نمیشه.;)

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
سلام.
قبلا xbox با مادربورد فالکن داشتم که پس از 1/5 سال خراب شد حالا یک xbox با مادربورد جاسپر دارم. مشکلم این هست که قبلا اون که مادربورد فالکن بود وقتی داغ می کرد دور فن ها اروم اروم زیاد می شد ولی این که با مادربورد جاسپر هست دور فن ها وقتی داغ می شه در یک حالت می مونه و بالا انجنان نمیاد. همچنین مگر نمی گفتن گرمای جاسپرها خیلی کمتر از فالکن هاست ولی برای من اگرمای فالکن با جاسپر تقریبا یکی هست!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام.
قبلا xbox با مادربورد فالکن داشتم که پس از 1/5 سال خراب شد حالا یک xbox با مادربورد جاسپر دارم. مشکلم این هست که قبلا اون که مادربورد فالکن بود وقتی داغ می کرد دور فن ها اروم اروم زیاد می شد ولی این که با مادربورد جاسپر هست دور فن ها وقتی داغ می شه در یک حالت می مونه و بالا انجنان نمیاد. همچنین مگر نمی گفتن گرمای جاسپرها خیلی کمتر از فالکن هاست ولی برای من اگرمای فالکن با جاسپر تقریبا یکی هست!
الان مشکل شما چیه؟!
صدای دور زدن فن های جسپر زیاد نیستن، اینکه صداشونو نمیشنوید دلیل نمیشه که کولینگت خرابه! در ضمن شما مگه دماسنجی که تشخیص میدی گرمای جسپر و فلکان یکیه؟
با عرض ادب!

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
الان مشکل شما چیه؟!
صدای دور زدن فن های جسپر زیاد نیستن، اینکه صداشونو نمیشنوید دلیل نمیشه که کولینگت خرابه! در ضمن شما مگه دماسنجی که تشخیص میدی گرمای جسپر و فلکان یکیه؟
با عرض ادب!

من مشکلی ندارم فقط از 3چراغ می ترسم. به نظر شما 12ولت کردن احتیاج هست روی جاسپر ها یا نه؟ نه دما سنج ندارم ولی با دست احساس می کردم که احتمالا اشتباه می کنم.اره درسته فن های این از فالکن کم سر وصدا تر هست. مرسی

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
سلام بچه ها.
اداپتور ایکس باکس من که از نوع جاسپر هست صدا میده{بچه ها پروانه آداپتور من صدا میده میخواستتم بدونم که اگه اونو تعویض نکنم چه مشکلی برای آداپتور و کنسول من به وجود می آید}.یعنی چی شده؟
تا اینکه امروزداشتم بازی میکردم ایکس باکس خاموش شدودیدم که چراغ اداپتور قرمز شده و اداپتور داغ اتیش بود.بعد که سرد شددوباره چراغ اداپتور زرد وسبزشد.
.مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

دوستان کنسول من یه بار 3 چراغ شد . خاموش روشنش کردم درست شد

حالا هر 1 ساعت 1 بار فریز میکنه

می خواستم ببینم مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چقدر میشه

کنسول هم اولایه 2007 هست

ممنون

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
درود

دوستان کنسول من یه بار 3 چراغ شد . خاموش روشنش کردم درست شد

حالا هر 1 ساعت 1 بار فریز میکنه

می خواستم ببینم مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چقدر میشه

کنسول هم اولایه 2007 هست

ممنون
والا واسه منم یه روز اینطوری شد 24 ساعت خاموشش کردم بعدش که روشن کردم درست شده بود.

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام ببخشید کنسول من سه چراغه شده بردم برای تعمیر فرمودن سوخته گفته تعویض میکنه قطعه رو همچنین 170هزار هم میگیره به نظر شما قیمت مناسبی گفته ؟بهتره یکی دیگه بگیرم یا همون تعویض کنه؟ همچنین فکر کنم دی وی دی درایوش هم مشکل داشت......
با تشکر

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
1.من یه کنسول ARCADEدارم که تازگی ها باهاش یه مشکلی پیدا کردم!
وقتی دستگاه رو روشن میکنم بعد دکمه ی Aرو میزنم که DVDROMش بیاد بیرون مینویسه OPENINGولی بازنمیشه بعد از یه مدت ه خودش مینویسی READINGو وقتی دوباره Aرو میزنم خیلی راحت و بدون مشکل میاد بیرون اگه صد بار دیگه هم این کارو بکنم مشکلی نداره فقط اولین بار بعد از روشن کردن کنسول اینطوری میشه!!بعضی وقتا هم اینطوری نمیشه!!!
2.من بازی PES2010رو گرفتم مال تکین لوح نقره ای نو بود و تمیز با چاپ روی دیسک و قاب و...خیلی خوب ولی وقتی میزارم تو دستگاه و میره تو بازی یوهو این ارور رو میده که مینویسه یا دیسک رو تمیز کن یا کنسول رو ری استارت کن!!!چیکار کنم؟

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
سلام

دوستان من یه مشکل با دسته دارم

دسته اصلی به خوبی کار میکنه، اما دسته دوم که جدا خریدم، بعد از کانکت شدن بعضی اوقات بعد 5 دقیقه بعضی اوقات بعد سی ثانیه خود به خود خاموش میشه...

از نظر باطری مشکلی نداره... باطری اون یکی دسته که EVOIA پاناسونیک هست رو هم انداختم روش فرقی نکرد...

روی یه کنسول دیگه هم تستش کردم.. همین مشکل رو داشت

مشکلش چیه؟ میشه تعمیرش کرد؟ آدرس تهران دارید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر