سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
icon8.gif
کمک کمک کمک در مورد 3 چراغ شدن Xbox360 Elite !!!!!
سلام بر دوستان عزیز...

دوستان من یه xbox360 Elite دارم ، درایو بنکیو و هارد 120گیگ که 2 سال پیش حدودا از آقا پیام خریدم که در بازارچه بود ...

الان رفتم روشنش کردم بالا اومد و دیسک Activate رو گذاشتم برای اجرای بازی جدید ! به محض اینکه گذاشتم دستگاه هنگ کرد روی صفحه اصلیش و داخل دیسک هم نرفت !

خاموش روشن کردم دیدم بعد از چند ثانیه 3 چراغ قرمز داد!:(:(:((

یه بار دیگه بخاطر اتصالی برق این مشکل پیش اومده بود که
3 چراغ قرمز داده بود ولی بعد از چند دقیقه روشنش کردم و راحت بالا اومد !

ولی الان هر چقدر روشنش میکنم بعد از چند ثانیه
3 چراغ قرمز میده و اصلا تصویری بالا نمیاد و هیچی نمایش داده نمیشه ؟ یعنی باطل شده ؟

1- وقتی کنسول رو روشن میکنم آداپتورش هم سبز رنگ میشه ! وقبل از روشن کردنم نارنجی رنگه ! مشکل از آداپتور و غیره نیست ؟؟

2-از کجا باید بفهمم کنسول باطل شده و واقعا 3 چراغ شده یا نه ؟؟؟:(

3-اگه واقعا 3 چراغ شده باشه دیگه کنسول رو باید دور ریخت یا اینکه میشه درستش کرد و ارزش داره یا بیخیال بشم ؟؟؟:(

کل دفعات بازی کردنم هم فکر نکنم 20 تا بازی هم شده باشه و خیلی کم ازش استفاده کردم !

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان عزیز....

آخرین ویرایش:
دوستان دوباره یه چند بار امتحان کردم روشن شد و بازی Gears Of war 2 رو یه چند ثانیه بازی کردم ، و هنگ کرد و دوباره 3 چراغ قرمز داد ! به نظرتون مشکل از کجاست و آیا 3 چراغ شده یا نه ؟واسه حل این مشکل چیکار کنم اگه 3 چراغ نشده ؟؟؟

مر30

سلام

دوستان من یه مشکل با دسته دارم

دسته اصلی به خوبی کار میکنه، اما دسته دوم که جدا خریدم، بعد از کانکت شدن بعضی اوقات بعد 5 دقیقه بعضی اوقات بعد سی ثانیه خود به خود خاموش میشه...

از نظر باطری مشکلی نداره... باطری اون یکی دسته که EVOIA پاناسونیک هست رو هم انداختم روش فرقی نکرد...

روی یه کنسول دیگه هم تستش کردم.. همین مشکل رو داشت

مشکلش چیه؟ میشه تعمیرش کرد؟ آدرس تهران دارید؟

جواااااااااب میخوام.....:((

با سلام........خدمت عزیزان..........

سلام

دوستان من یه مشکل با دسته دارم

دسته اصلی به خوبی کار میکنه، اما دسته دوم که جدا خریدم، بعد از کانکت شدن بعضی اوقات بعد 5 دقیقه بعضی اوقات بعد سی ثانیه خود به خود خاموش میشه...

از نظر باطری مشکلی نداره... باطری اون یکی دسته که EVOIA پاناسونیک هست رو هم انداختم روش فرقی نکرد...

روی یه کنسول دیگه هم تستش کردم.. همین مشکل رو داشت

مشکلش چیه؟ میشه تعمیرش کرد؟ آدرس تهران دارید؟
دوست عزیز اونجوری که شما توضیح دادید احتمالا دستتون از نوعهای فیک بوده(که البته یسرهاشون این مشکلات رو دارن) یا اینکه در اثر افتادن یا ضربه خوردن دچار مشکل شده.......
در کل جایی که میشه معرفی بچه های نکست جن هستند که البته اگه اونها تعمیر کنن.....و تعدادی از مغازه های میدان امام(همون لباف) هم هست........در کل نظر من اینه اگه احیانا دیدی هزینه تعمیرش بالا در میاد یه دسته دیگه بگیری خیلی بهتره.....:)
در ضمن یه کاری رو هم تست کن ببین با سیمهای مخصوصی که برای شارژرهای دسته هست دستت رو به پورت USB خود کنسول وصل کن باز ببین خاموش میشه یا نه.........

icon8.gif
کمک کمک کمک در مورد 3 چراغ شدن Xbox360 Elite !!!!!
سلام بر دوستان عزیز...

دوستان من یه xbox360 Elite دارم ، درایو بنکیو و هارد 120گیگ که 2 سال پیش حدودا از آقا پیام خریدم که در بازارچه بود ...

الان رفتم روشنش کردم بالا اومد و دیسک Activate رو گذاشتم برای اجرای بازی جدید ! به محض اینکه گذاشتم دستگاه هنگ کرد روی صفحه اصلیش و داخل دیسک هم نرفت !

خاموش روشن کردم دیدم بعد از چند ثانیه 3 چراغ قرمز داد!:(:(:((

یه بار دیگه بخاطر اتصالی برق این مشکل پیش اومده بود که
3 چراغ قرمز داده بود ولی بعد از چند دقیقه روشنش کردم و راحت بالا اومد !

ولی الان هر چقدر روشنش میکنم بعد از چند ثانیه
3 چراغ قرمز میده و اصلا تصویری بالا نمیاد و هیچی نمایش داده نمیشه ؟ یعنی باطل شده ؟

1- وقتی کنسول رو روشن میکنم آداپتورش هم سبز رنگ میشه ! وقبل از روشن کردنم نارنجی رنگه ! مشکل از آداپتور و غیره نیست ؟؟

2-از کجا باید بفهمم کنسول باطل شده و واقعا 3 چراغ شده یا نه ؟؟؟:(

3-اگه واقعا 3 چراغ شده باشه دیگه کنسول رو باید دور ریخت یا اینکه میشه درستش کرد و ارزش داره یا بیخیال بشم ؟؟؟:(

کل دفعات بازی کردنم هم فکر نکنم 20 تا بازی هم شده باشه و خیلی کم ازش استفاده کردم !

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان عزیز....

دوست عزیز من کاملا نگرانیتون رو درک میکنم چون خودم این بلا به سرم اومده.........اما اگر مطمئن هستید کنسول 3 چراغ قرمزش روشن میشه دیگه بهش دست نزنین و هی روشن و خاموش نکنین(میدونم فکر میکنین شاید یه جوری مشکل رفع بشه و دوباره بشینین پاش)...چون خاموش و روشن کردن زیاد باعث فشار بیشتر به اون قطعه مشکل دار میشه و در صد درست شدنش رو میاره پایین......اما برای تعمیرش بهترین افراد از نظر بنده(البته در تهران) 100% اقا میثم هستن و بعد از اون هم بچه های نکست جن که تو کار تعمیرات کارشون خوبه........اما یه چیزی رو در حالت کلی بهت بگم انشالله که کنسولت درست میشه اما این رو بدون که باز هم احتمال دچار مشکل شدنش هست........پس بهتره موقعی که درست شد بدیش بره و اگه باز میخوای ایکس باکس داشته باشی یه مبلغی بزاری روش و یه کنسول نو بخری.......
امیدوارم که مطلبم مورد استفاده بوده باشه :)

دوست عزیز من کاملا نگرانیتون رو درک میکنم چون خودم این بلا به سرم اومده.........اما اگر مطمئن هستید کنسول 3 چراغ قرمزش روشن میشه دیگه بهش دست نزنین و هی روشن و خاموش نکنین(میدونم فکر میکنین شاید یه جوری مشکل رفع بشه و دوباره بشینین پاش)...چون خاموش و روشن کردن زیاد باعث فشار بیشتر به اون قطعه مشکل دار میشه و در صد درست شدنش رو میاره پایین......اما برای تعمیرش بهترین افراد از نظر بنده(البته در تهران) 100% اقا میثم هستن و بعد از اون هم بچه های نکست جن که تو کار تعمیرات کارشون خوبه........اما یه چیزی رو در حالت کلی بهت بگم انشالله که کنسولت درست میشه اما این رو بدون که باز هم احتمال دچار مشکل شدنش هست........پس بهتره موقعی که درست شد بدیش بره و اگه باز میخوای ایکس باکس داشته باشی یه مبلغی بزاری روش و یه کنسول نو بخری.......
امیدوارم که مطلبم مورد استفاده بوده باشه :)

ممنون دوست عزیز...

نفهمیدم آخر این 3 چراغ شده یا مشکل از جای دیگه هستش ؟ اگه 3 چراغ بشه نباید دیگه بازی رو اجرا کنه و بعد از روشن کردن کنسول اصلا باید تصویر صفحع اصلی بیاد یا نه ؟:-/:-/:-/

چون من الان چند بار امتحان کردم ! این کابل و آداپتور رو کلا کندم و دوباره جا زدم ! یه چند بار کنسول روشن شد ولی یه حالت هنگ میکنه !یا مثلا دیسک رو میذارم هنگ میکنه ! ولی همونطوری که گفتم 2 بار در همین چند باری که روشن شد دیسک رو گذاشتم و بازی رو اجرا کرد ! لطفا بگین 3 چراغ چطوریه و بعد از این که 3 چراغ قرمز همش چشمک میزنه اصلا باید صدا و تصویر داشته باشیم بعد از روشن کردن و بازی قابل اجرا هستش ؟

به نظرتون مشکل از کجاست ؟؟؟ و چطوری میشه حلش کرد اگه قابل حله ؟از این آداپتور یا برق داخل کنسول نیست ؟

بازی رو میذارم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه ! الان کال آف دیودی قدیمی رو گذاشتم بعد از حدود 1 دقیقه وسط بازی مثل Gears of war 2 هنگ کرد !!

مر30

آخرین ویرایش:
ممنون دوست عزیز...

نفهمیدم آخر این 3 چراغ شده یا مشکل از جای دیگه هستش ؟ اگه 3 چراغ بشه نباید دیگه بازی رو اجرا کنه و بعد از روشن کردن کنسول اصلا باید تصویر صفحع اصلی بیاد یا نه ؟:-/:-/:-/

چون من الان چند بار امتحان کردم ! این کابل و آداپتور رو کلا کندم و دوباره جا زدم ! یه چند بار کنسول روشن شد ولی یه حالت هنگ میکنه !یا مثلا دیسک رو میذارم هنگ میکنه ! ولی همونطوری که گفتم 2 بار در همین چند باری که روشن شد دیسک رو گذاشتم و بازی رو اجرا کرد ! لطفا بگین 3 چراغ چطوریه و بعد از این که 3 چراغ قرمز همش چشمک میزنه اصلا باید صدا و تصویر داشته باشیم بعد از روشن کردن و بازی قابل اجرا هستش ؟

به نظرتون مشکل از کجاست ؟؟؟ و چطوری میشه حلش کرد اگه قابل حله ؟از این آداپتور یا برق داخل کنسول نیست ؟

بازی رو میذارم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه ! الان کال آف دیودی قدیمی رو گذاشتم بعد از حدود 1 دقیقه وسط بازی مثل Gears of war 2 هنگ کرد !!

مر30

اولین و کلیدی ترین مرحله بعد از سه چراغ قرمز...باید کد اون بدست بیاد...سه چراغ قرمز ده ها دلیل داره و هر کدوم یک کد مشخص داره.

شما در ابتدای کار فقط یک بار به سه چراغ قرمز برسید..(کنسول رو روشن کنید) و با کمک مطلب زیر که از قبل کامل خوندید و ذهنی و عملی به صورت فرضی چند بار تست کردید...رو موقع چشمک زدن چراغ های قرمز، انجام بدید تا کد سه چراغ قرمز رو بدست بیارید...سپس کد رو اینجا قرار بدید تا بگیم مشکل چی هست و چطوری حل میشه و یا پیش چه کسی ببرید که تخصص رفعش رو داشته باشه.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=14734

P.S
مادربورد کنسول شما چی هست

دوستان بورد کنسوله من فالکونه
گاهی اوقات که بازی میکنم صدای فن خیلی غیر عادیه
و صدای موشک میکنه؟
البته بگم روی 4-5 ساعت بازی میکنم
حالا میخوام ببینم مشکلی داره یانه؟
سه چراغ اینا نشه؟

سلام.
1.من یه کنسول ARCADEدارم که تازگی ها باهاش یه مشکلی پیدا کردم!
وقتی دستگاه رو روشن میکنم بعد دکمه ی Aرو میزنم که DVDROMش بیاد بیرون مینویسه OPENINGولی بازنمیشه بعد از یه مدت ه خودش مینویسی READINGو وقتی دوباره Aرو میزنم خیلی راحت و بدون مشکل میاد بیرون اگه صد بار دیگه هم این کارو بکنم مشکلی نداره فقط اولین بار بعد از روشن کردن کنسول اینطوری میشه!!بعضی وقتا هم اینطوری نمیشه!!!
2.من بازی PES2010رو گرفتم مال تکین لوح نقره ای نو بود و تمیز با چاپ روی دیسک و قاب و...خیلی خوب ولی وقتی میزارم تو دستگاه و میره تو بازی یوهو این ارور رو میده که مینویسه یا دیسک رو تمیز کن یا کنسول رو ری استارت کن!!!چیکار کنم؟
آقا جواب بدین.

اولین و کلیدی ترین مرحله بعد از سه چراغ قرمز...باید کد اون بدست بیاد...سه چراغ قرمز ده ها دلیل داره و هر کدوم یک کد مشخص داره.

شما در ابتدای کار فقط یک بار به سه چراغ قرمز برسید..(کنسول رو روشن کنید) و با کمک مطلب زیر که از قبل کامل خوندید و ذهنی و عملی به صورت فرضی چند بار تست کردید...رو موقع چشمک زدن چراغ های قرمز، انجام بدید تا کد سه چراغ قرمز رو بدست بیارید...سپس کد رو اینجا قرار بدید تا بگیم مشکل چی هست و چطوری حل میشه و یا پیش چه کسی ببرید که تخصص رفعش رو داشته باشه.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=14734

P.S
مادربورد کنسول شما چی هست

جناب خلیل عزیز تشکر از شما...

فکر کنم آقا اشکان بهتون PM دادن در مورد این مشکل من :x

امتحان کردم 2 بار و هر 2 بار مثل زیر بود :

واسه من اینطوریه 3 چراغش :

\ /
/ \

بار اول =4 چراغ

بار دوم = 1 چراغ

بار سوم = 1 چراغ

بار چهارم = 4 چراغ

طبق روشی که نوشته شده در تاپیک فکر کنم میشه :

0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است.

و بعدشم که آخرین بار زدم Eject را و دوباره به همون 3 چراغ اصلی برگشت !

متاسفانه الان مادربوردش یادم نیست ! 2-3 سال پیش فکر کنم بود که از آقا پیام خرید تو بازارچه سایت---xbox 360 Elite و درایو هم Benq هستش، 120 گیگ هارد...

خلیل عزیز مشکل به نظرتون حاده ؟:( باید چیکار کنم دقیقا ؟ و اگه نیاز به تعمیر خاصی داره ارزش داره تعمیر کنم یا به قول معروف مثل اکثرا دوستان عزیز دوباره بعد از چند هفته خراب میشه ؟؟و به تعمیرکار هم چی بگم در مورد کنسول و خرابیش؟

اگه به نظرتون فایده نداره درست کنم این پک زیر رو بخرم خوبه یا بدرد نمیخوره ؟ برای کمبود هارد میتونم این هارد Elite رو بکنم خودم و بهش بزنم تا کمبود هارد نداشته باشه ؟

8a9f4e90575f4ec7842b.jpg

خیلی ممنونم عزیز...:x

آخرین ویرایش:
دوستان بورد کنسوله من فالکونه
گاهی اوقات که بازی میکنم صدای فن خیلی غیر عادیه
و صدای موشک میکنه؟
البته بگم روی 4-5 ساعت بازی میکنم
حالا میخوام ببینم مشکلی داره یانه؟
سه چراغ اینا نشه؟
مطمئن هستی ماله فن هست صدای درایو دستگاهت نیست!!!!!!دقت کن!
اگر ماله درایوت هست جنس دی وی دی بازی بد هست یا با سرعت بالا رایت شده

برادر من می خوای لنز دستگاهت رو به فنا بدی!!!!!!!!!!!
بابا از این دیسک های نقره ای نخررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
ای بابا!یه کم مطالعه کنید!!!
من کل دیسکام t-gatهست.(روش عکس بازی just caseو چند تا بازی دیگرو زده و بغلش نوشته t-gat)برای لنز ضرر داره؟
اگرم منظورتون اون فوتبالست بله اون از تکین لوح تقره ای هست اگر ازش ایمیج بگیرم بریزم روی دیسک t-gatدرست میشه؟

آخرین ویرایش:
جناب خلیل عزیز تشکر از شما...

فکر کنم آقا اشکان بهتون PM دادن در مورد این مشکل من :x

امتحان کردم 2 بار و هر 2 بار مثل زیر بود :

واسه من اینطوریه 3 چراغش :

\ /
/ \

بار اول =4 چراغ

بار دوم = 1 چراغ

بار سوم = 1 چراغ

بار چهارم = 4 چراغ

طبق روشی که نوشته شده در تاپیک فکر کنم میشه :

0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است.

و بعدشم که آخرین بار زدم Eject را و دوباره به همون 3 چراغ اصلی برگشت !

متاسفانه الان مادربوردش یادم نیست ! 2-3 سال پیش فکر کنم بود که از آقا پیام خرید تو بازارچه سایت---xbox 360 Elite و درایو هم Benq هستش، 120 گیگ هارد...

خلیل عزیز مشکل به نظرتون حاده ؟:( باید چیکار کنم دقیقا ؟ و اگه نیاز به تعمیر خاصی داره ارزش داره تعمیر کنم یا به قول معروف مثل اکثرا دوستان عزیز دوباره بعد از چند هفته خراب میشه ؟؟و به تعمیرکار هم چی بگم در مورد کنسول و خرابیش؟

اگه به نظرتون فایده نداره درست کنم این پک زیر رو بخرم خوبه یا بدرد نمیخوره ؟ برای کمبود هارد میتونم این هارد Elite رو بکنم خودم و بهش بزنم تا کمبود هارد نداشته باشه ؟

8a9f4e90575f4ec7842b.jpg

خیلی ممنونم عزیز...:x

کسی از دوستان نمیتونه کمک کنه ؟

ببرمش تعمیر یا نه ؟

لطفا زودتر جواب بدین !:(

مر30

دوستان درایو دستگاه من خیلی سخت بازی ها رو می خونه اکثرا هم نمی خونه!فک کنم لنزش مرخص شده کلا یی توضیحی میدین(تعمیر یا تعویض لنزو قیمتش و همه چی دیگه!)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or