سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
دوست من ممکن مشکل شما هم از تسمه باشه ! وقتی که درایو دستگاه باز میشه با یه چراقوه به مرکز درایو نگاه کنید یه موتور کوچیک با یک تسمه میبینید که کارش باز بسته کردن درایو هیست ! شما میتونید ندون باز کردن دستگاه اون تسمه رو باز کنید و تعویض کنید !!!
دوست من اصلا در درایور باز نمیشه که بخوام توشو ببینم
لطفآ یکی کمک کنه
یعنی این مشکل اینقد حاده که کسی بلد نیست؟

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
دوست من اصلا در درایور باز نمیشه که بخوام توشو ببینم
لطفآ یکی کمک کنه
یعنی این مشکل اینقد حاده که کسی بلد نیست؟

برادر ترس نداره که درایو رو کامل باز کن 4 تا پیچش منظورمه به احتمال زیاد برا شما تسمه خراب شده با تعویض درست میشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
اگر ال سی دی سامسونگ داری مو به مو برو جلو

کلید منو رو فشار بده

منو اولی که همون picture رو انتخاب کن

برو به گزینه picture options

حالا هم گزینه hdmi black level رو که همون درجه سیاهی hdmi رو تنظیم کن

امیدوارم مشکلت حل بشه
مرسی دوست عزیز ولی مشکل از درجه سیاهی نیست مشکل کلا تو رنگه که تو رنگ مشکی بیشتر به چشم میاد . یه جورایی تفاوت رنگ بین 32 بیت و 16 بیت رو کامپیوتر رو اگه دیده باشین مصداق مشکل رنگ من هست کابل Hdmi هم عوض کردم ولی فرقی نکرد . احتمال داره اگه از یه جا کابل Component HD گیر بیارم بزنم درست بشه؟ یعنی تلوزیونم رو کابل Hdmi خوب جواب نمیده؟ دستگاهمم نو هست 11/2009 الیت هست امکان داره دستگاه از اول ایرادی چیزی داشته باشه؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان کمک :

الان وسط بازی alan wake یک دفعه کنسول خاموش شد و سه چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کرد .
من فقط کابل ها رو کشیدم و کار دیگه ایی نکردم .
چی کار کنم ؟ سه چراغ شده ؟

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
مرسی دوست عزیز ولی مشکل از درجه سیاهی نیست مشکل کلا تو رنگه که تو رنگ مشکی بیشتر به چشم میاد . یه جورایی تفاوت رنگ بین 32 بیت و 16 بیت رو کامپیوتر رو اگه دیده باشین مصداق مشکل رنگ من هست کابل Hdmi هم عوض کردم ولی فرقی نکرد . احتمال داره اگه از یه جا کابل Component HD گیر بیارم بزنم درست بشه؟ یعنی تلوزیونم رو کابل Hdmi خوب جواب نمیده؟ دستگاهمم نو هست 11/2009 الیت هست امکان داره دستگاه از اول ایرادی چیزی داشته باشه؟

ببین دوست عزیز اصلا تصویر 720 نصبت به 1080 زمین تا اسمون فرق میکنه شما دستگاهت رو روی تلویزیونی تست کن که 1080 پخش میکنه تست ببین همون مشکل قبلی رو داری ؟

با کابل av معمولی خودش هم میتونی چک کنی

دوستان کمک :

الان وسط بازی alan wake یک دفعه کنسول خاموش شد و سه چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کرد .

این بازی خیلی فشار به دستگاه میاره مخصوصا اگر فالکون باشه بردت دستگاه رو روشن نکن بزار یه نیم ساعتی خاموش باشه

اگر تو روشنی فیش تصویر رو کشیدی هم همچین مشکلی پیش میاد

ولی در کل بزار دستگاهت خنک که شد روشن کن ببین درست شده یا نه

Last edited by a moderator:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان کمک :

فكر نميكنم.
چون اگه مشكل اساسي باشه كنسول اول هنگ ميكنه و بعد از روشن و خاموش كردن 3 چراغ ميده(در صورت كه مشكل از پردازنده ها باشه)
شما كاشكي ارورتو چك ميكردي تا بفهميم مشكل چيه.
ولی در کل بزار دستگاهت خنک که شد روشن کن ببین درست شده یا نه
هيچ ربطي نداره.اگه 3 چراغ (البته مربوط به پردازنده)باشه كه يه دفعه اتفاق نيوفتاده در مرور زمان كم كم كنسول گرماش كم و زياد شده و بالها فشار اورده.
اگر هم دما بيش از حد باشه 2 چراغ يا Overheating ميده نه 3 چراغ.
پس هيچ ربطي نداره كه بزاره كنسول خنك بشه.
يك بار روشن كن اگه 2 باره 3 چراغ داد ارورشو در بيار بگو.اگر هم كه نداد خوش به حالت مشكل از چيز ديگه اي بوده كه رفع شده.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
از استاد خلیل عاجزانه تقاضا داریم به مشکل من که مشکل چند تا از دوستان دیگه هم هست رسیدگی کنن . اقا خلیل اگه چیزی میدونین کمک کنید

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان ممنون بایت راهنمایی
فکر کنم مشکل از نوسان برق بود چون بعد از نیم ساعت با سلام و صلوات کنسول را روشن کردم و خدا رو شکر مشکلی نداشت .

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
دوستان ممنون بایت راهنمایی
فکر کنم مشکل از نوسان برق بود چون بعد از نیم ساعت با سلام و صلوات کنسول را روشن کردم و خدا رو شکر مشکلی نداشت .

همونی که بهت گفتم کاری به برق نداره بیش از حد گرم شده که مشکلی هم نداره برا دستگاه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
همونی که بهت گفتم کاری به برق نداره بیش از حد گرم شده که مشکلی هم نداره برا دستگاه

من بعد از یک روز در حالی که فقط نیم ساعت از بازی گذشته بود این اتفاق برام افتاد .
فکر نکنم نیم ساعت باعث گرم شدن بشه .

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
برادر ترس نداره که درایو رو کامل باز کن 4 تا پیچش منظورمه به احتمال زیاد برا شما تسمه خراب شده با تعویض درست میشه

مگه باز کردن 360 به این راحتیه
پیچ نداره همش خاره یکیش بشکنه کنسول دو زار نمیارزه خیلی سخته باز کردنش بدون اینکه به بدنه اسیب برسه
من یه ترفند میخوام که بتونم درایور و از جاش بکشم بیرون بعد تسمشو چک کنم

tonio_m2000

کاربر سایت
Dec 12, 2007
25
مگه باز کردن 360 به این راحتیه
پیچ نداره همش خاره یکیش بشکنه کنسول دو زار نمیارزه خیلی سخته باز کردنش بدون اینکه به بدنه اسیب برسه
من یه ترفند میخوام که بتونم درایور و از جاش بکشم بیرون بعد تسمشو چک کنم

دوست من ديگه اونقدر هم سخت نيست شما آموزش باز كردن 360 رو يكبار ديگه مطالعه بفرما مي بيني كه راحتر از اون چيزيه كه فكرشو مي كردي. ;)

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام بر شما
ببخشید میشه یک توضیحی در مورد دیدن dvd های HD با xbox360 بدین من یک سری دی وی دی گرفتم و ایکس باکسم پلی نمیکنه به نظرتون اشکال از کجاست آیا HDDVD هم ریجن داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر