سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان کمک :

الان وسط بازی alan wake یک دفعه کنسول خاموش شد و سه چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کرد .
من فقط کابل ها رو کشیدم و کار دیگه ایی نکردم .
چی کار کنم ؟ سه چراغ شده ؟

مرسی دوست عزیز ولی مشکل از درجه سیاهی نیست مشکل کلا تو رنگه که تو رنگ مشکی بیشتر به چشم میاد . یه جورایی تفاوت رنگ بین 32 بیت و 16 بیت رو کامپیوتر رو اگه دیده باشین مصداق مشکل رنگ من هست کابل Hdmi هم عوض کردم ولی فرقی نکرد . احتمال داره اگه از یه جا کابل Component HD گیر بیارم بزنم درست بشه؟ یعنی تلوزیونم رو کابل Hdmi خوب جواب نمیده؟ دستگاهمم نو هست 11/2009 الیت هست امکان داره دستگاه از اول ایرادی چیزی داشته باشه؟

ببین دوست عزیز اصلا تصویر 720 نصبت به 1080 زمین تا اسمون فرق میکنه شما دستگاهت رو روی تلویزیونی تست کن که 1080 پخش میکنه تست ببین همون مشکل قبلی رو داری ؟

با کابل av معمولی خودش هم میتونی چک کنی

دوستان کمک :

الان وسط بازی alan wake یک دفعه کنسول خاموش شد و سه چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کرد .

این بازی خیلی فشار به دستگاه میاره مخصوصا اگر فالکون باشه بردت دستگاه رو روشن نکن بزار یه نیم ساعتی خاموش باشه

اگر تو روشنی فیش تصویر رو کشیدی هم همچین مشکلی پیش میاد

ولی در کل بزار دستگاهت خنک که شد روشن کن ببین درست شده یا نه

Last edited by a moderator:
دوستان کمک :

فكر نميكنم.
چون اگه مشكل اساسي باشه كنسول اول هنگ ميكنه و بعد از روشن و خاموش كردن 3 چراغ ميده(در صورت كه مشكل از پردازنده ها باشه)
شما كاشكي ارورتو چك ميكردي تا بفهميم مشكل چيه.
ولی در کل بزار دستگاهت خنک که شد روشن کن ببین درست شده یا نه
هيچ ربطي نداره.اگه 3 چراغ (البته مربوط به پردازنده)باشه كه يه دفعه اتفاق نيوفتاده در مرور زمان كم كم كنسول گرماش كم و زياد شده و بالها فشار اورده.
اگر هم دما بيش از حد باشه 2 چراغ يا Overheating ميده نه 3 چراغ.
پس هيچ ربطي نداره كه بزاره كنسول خنك بشه.
يك بار روشن كن اگه 2 باره 3 چراغ داد ارورشو در بيار بگو.اگر هم كه نداد خوش به حالت مشكل از چيز ديگه اي بوده كه رفع شده.

از استاد خلیل عاجزانه تقاضا داریم به مشکل من که مشکل چند تا از دوستان دیگه هم هست رسیدگی کنن . اقا خلیل اگه چیزی میدونین کمک کنید

دوستان ممنون بایت راهنمایی
فکر کنم مشکل از نوسان برق بود چون بعد از نیم ساعت با سلام و صلوات کنسول را روشن کردم و خدا رو شکر مشکلی نداشت .

دوستان ممنون بایت راهنمایی
فکر کنم مشکل از نوسان برق بود چون بعد از نیم ساعت با سلام و صلوات کنسول را روشن کردم و خدا رو شکر مشکلی نداشت .

همونی که بهت گفتم کاری به برق نداره بیش از حد گرم شده که مشکلی هم نداره برا دستگاه

برادر ترس نداره که درایو رو کامل باز کن 4 تا پیچش منظورمه به احتمال زیاد برا شما تسمه خراب شده با تعویض درست میشه

مگه باز کردن 360 به این راحتیه
پیچ نداره همش خاره یکیش بشکنه کنسول دو زار نمیارزه خیلی سخته باز کردنش بدون اینکه به بدنه اسیب برسه
من یه ترفند میخوام که بتونم درایور و از جاش بکشم بیرون بعد تسمشو چک کنم

مگه باز کردن 360 به این راحتیه
پیچ نداره همش خاره یکیش بشکنه کنسول دو زار نمیارزه خیلی سخته باز کردنش بدون اینکه به بدنه اسیب برسه
من یه ترفند میخوام که بتونم درایور و از جاش بکشم بیرون بعد تسمشو چک کنم

دوست من ديگه اونقدر هم سخت نيست شما آموزش باز كردن 360 رو يكبار ديگه مطالعه بفرما مي بيني كه راحتر از اون چيزيه كه فكرشو مي كردي. ;)

سلام بر شما
ببخشید میشه یک توضیحی در مورد دیدن dvd های HD با xbox360 بدین من یک سری دی وی دی گرفتم و ایکس باکسم پلی نمیکنه به نظرتون اشکال از کجاست آیا HDDVD هم ریجن داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or