سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مشکل عجیب در 360 !

یه مشکل عجیب برای 360 ما پیش اومده و مربوط به درایو دستگاه هست ! دستگاه من قسمت درایوش زمانی که دستگاه رو روشن میکنم و کلید eject رو میزنم در درایو باز نمیشه و حالت گیر داره ! دوباره که میزنم باز میشه ! بعد از یکی دوبار که کلید eject رو میزنم سرانجام درایو باز میشه و دیگه اصلا گیر نمیکنه ! بعد که دستگاه رو خاموش میکنم و روشن میکنم دوباره همین روال طی میشه ولی اگر درب درایو باز بشه دیگه گیر نمیکنه ! حالا واقعا موندم که مشکل از چی هست؟ خوب اگر گیری در درایو یا خرابی وجود داشته باشه باید زمان که درب درایو بسته میشه هم گیر بده ولی اصلا گیر نمیکنه و مشکل فقط هنگام روشن کردن سیستم و اون گیر اولیه هست ! واقعا باید اعتراف کنم که 360 پدر ما رو درآورد ! :evil: خیلی دستگاه اسرار آمیزی هست !!!!

سلام دوستان من دستگام سر بازی AC2 تصویرش فریز شد و هیچ کاری نمشد کرد و بازیو در آوردم و خاموش کردم هیچ اروری هم نداد... میشه بگین مشکل چیه؟ خطر ناکه یا نه فکر کنم بردم جسپر باشه... ممنون

دوستان من 360 جدیدی که خریدمو با کابل Hdmi وصل Lcd Tv 720p samsung کردم کیفیت خوبه ولی تو رنگ مشکی یه کم مشکل دارم تصویر یه جوریه.مربع مربع میشه یعنی یه جورایی pixel pixel خیلی خراب نیست ولی اگه دقت کنم میبینمشون و تو باز هایی که تاریکه بیشتر به چشم میاد در ضمن مارک کابلمم Gebl هست که ایتالیایی هم هست به نظرتون مشکل از کجاست؟ تنظیمی چیزی داره؟ 360 قبلیم با Component Hd وصل بود اینجوری نبود.در ضمن کابلم مخصوص گیم هست به نظرم هم میاد جنسش ادام واره یعنی خوبه

داداش گیر درایو شما برای تسمه درایو هست که قیمتش هم 15 تا تک تومنی هست

تسمه رو عوض کن مشکل شما حل میشه

دوست عزیز با تشکر از شما ! :love: ولی شما تجربه این کار رو داشتید ؟ برای شما این مشکل پیش اومده بوده ؟ که با تعویض تسمه درست شده ؟؟؟؟ من تو بازار پرسیدم ! البته زیاد بهشون اعتقاد ندارم گفتن از اون قسمت آهن روبایی هست که دیسک رو میگیره ! ولی هر چی فکر کردم دیدم با عقل جور درنمیاد !!!

ذوستان خسته نباشید
اقا ما بعد 2 ماه رفتیم سراغ ایکس باکس یه بازی بزنیم به بدن هر کار کردم این درایور دی وی دی رو نداد بیرون رو صفحه داشبورد opening میزنه یه مدت که میگذره reiding میزنه گیم و میخونه میره تو بازی ولی به هیج وجه eject نمیکنه همینطور گیر کرده هیج تکونی هم نداره دردش چیه خاک گرفته؟
چکار باید بکنم

خوب با تشکر از دوست عزیز که در خصوص تسمه توضیح دادن! ما تسمه درایو رو عوض کردیم بدون باز کردن درب درایو :laughing: و باز کردن کامل دستگاه !!!! با یه موچین وقتی که درایو باز بود تسمه رو بیرون اوردم و رفتم یه نو اندازش گرفتم ! وقتی که تسمه درایو رو دروردم و دستگاه رو خاموش کردم درب درایو باز موند ! تسمه جدید رو با دقت جا انداختم :cool:و دستگاه رو روشن کردم ! مشکل گیر دستگاه کاملا بر طرف شد و دیگه به هیچ عنوان درب درایو گیر نمیکنه !!!! یه چیز جالب این بود که تسمه از لحاض ظاهری هیچ مشکلی نداشت ولی وقتی بردم مغازه طرف گفت تسمت خرابه ! (دمش گرم) حتی وقتی یه نو داد باز هم تشخیص ندادم ! بعد که گذاشت کنار هم و گفت ببین فرقش اینجاست تعجب کردم تسمه یه خیلی کم شاید به اندازه 3 تا سر سوزن گشاد شده بود ! ولی گشادی تسمه به اندازه ای بود که وقتی دو تسمه رو کنار هم میزاشتی دقت میکردی گشادی مشخص بود ! این توضیح رو دادم که بگم تعمیر کار مورد نظر هم تشخیصش اشتباه بود و اینجوری که دستگاهارو به آدم های نا وارد بدید دستگاه رو سه سوت به فنا میدن !:blushing: و میزنن یه جای دیگشو خراب میکنن ! تشخیص یکی از تعمیر کارها این بود که قسمت آهن روبایی دستگاه خراب هست !!!!!:eek::eek::eek::eek: که اصلا ربطی نداشت !!!! کل مشکل با 250 تموان حل شد !!!

ذوستان خسته نباشید
اقا ما بعد 2 ماه رفتیم سراغ ایکس باکس یه بازی بزنیم به بدن هر کار کردم این درایور دی وی دی رو نداد بیرون رو صفحه داشبورد opening میزنه یه مدت که میگذره reiding میزنه گیم و میخونه میره تو بازی ولی به هیج وجه eject نمیکنه همینطور گیر کرده هیج تکونی هم نداره دردش چیه خاک گرفته؟
چکار باید بکنم

دوست من ممکن مشکل شما هم از تسمه باشه ! وقتی که درایو دستگاه باز میشه با یه چراقوه به مرکز درایو نگاه کنید یه موتور کوچیک با یک تسمه میبینید که کارش باز بسته کردن درایو هیست ! شما میتونید ندون باز کردن دستگاه اون تسمه رو باز کنید و تعویض کنید !!!

دوستان من 360 جدیدی که خریدمو با کابل Hdmi وصل Lcd Tv 720p samsung کردم کیفیت خوبه ولی تو رنگ مشکی یه کم مشکل دارم تصویر یه جوریه.مربع مربع میشه یعنی یه جورایی pixel pixel خیلی خراب نیست ولی اگه دقت کنم میبینمشون و تو باز هایی که تاریکه بیشتر به چشم میاد در ضمن مارک کابلمم Gebl هست که ایتالیایی هم هست به نظرتون مشکل از کجاست؟ تنظیمی چیزی داره؟ 360 قبلیم با Component Hd وصل بود اینجوری نبود.در ضمن کابلم مخصوص گیم هست به نظرم هم میاد جنسش ادام واره یعنی خوبه
دوستان یکی کمک کنه این همه مشکلات بد تر از این رو حل کردین این مشکل مارو هم حل کنید لطفا

دوستان یکی کمک کنه این همه مشکلات بد تر از این رو حل کردین این مشکل مارو هم حل کنید لطفا

اگر ال سی دی سامسونگ داری مو به مو برو جلو

کلید منو رو فشار بده

منو اولی که همون picture رو انتخاب کن

برو به گزینه picture options

حالا هم گزینه hdmi black level رو که همون درجه سیاهی hdmi رو تنظیم کن

امیدوارم مشکلت حل بشه

دوست من ممکن مشکل شما هم از تسمه باشه ! وقتی که درایو دستگاه باز میشه با یه چراقوه به مرکز درایو نگاه کنید یه موتور کوچیک با یک تسمه میبینید که کارش باز بسته کردن درایو هیست ! شما میتونید ندون باز کردن دستگاه اون تسمه رو باز کنید و تعویض کنید !!!
دوست من اصلا در درایور باز نمیشه که بخوام توشو ببینم
لطفآ یکی کمک کنه
یعنی این مشکل اینقد حاده که کسی بلد نیست؟

دوست من اصلا در درایور باز نمیشه که بخوام توشو ببینم
لطفآ یکی کمک کنه
یعنی این مشکل اینقد حاده که کسی بلد نیست؟

برادر ترس نداره که درایو رو کامل باز کن 4 تا پیچش منظورمه به احتمال زیاد برا شما تسمه خراب شده با تعویض درست میشه

اگر ال سی دی سامسونگ داری مو به مو برو جلو

کلید منو رو فشار بده

منو اولی که همون picture رو انتخاب کن

برو به گزینه picture options

حالا هم گزینه hdmi black level رو که همون درجه سیاهی hdmi رو تنظیم کن

امیدوارم مشکلت حل بشه
مرسی دوست عزیز ولی مشکل از درجه سیاهی نیست مشکل کلا تو رنگه که تو رنگ مشکی بیشتر به چشم میاد . یه جورایی تفاوت رنگ بین 32 بیت و 16 بیت رو کامپیوتر رو اگه دیده باشین مصداق مشکل رنگ من هست کابل Hdmi هم عوض کردم ولی فرقی نکرد . احتمال داره اگه از یه جا کابل Component HD گیر بیارم بزنم درست بشه؟ یعنی تلوزیونم رو کابل Hdmi خوب جواب نمیده؟ دستگاهمم نو هست 11/2009 الیت هست امکان داره دستگاه از اول ایرادی چیزی داشته باشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or