سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان
من مثل بیشتر دوستان بازی PES 2012 رو داخل دستگاه گذاشتم آپدیت خواست و آپدیت نیمه کاره موند و Error زیر رو دستگاه داد.
error : 23EF-351F-B800-0F00-C000-0013
بعد راهنمایی هایی که دوستان انجام داده بودن رو امتحان کردم جدیدترین آپدیت رو روی DVD ریختم داخل دستگاه گذاشتم آپدیت ادامه پیدا کرد و دستگاه از Error بالا خارج شد.(اینجا جا داره از دوستان تشکر کنم)
حالا دوباره بازی PES 2012 رو داخل دستگاه گذاشتم که ببینم بازی میاد یا نه ولی وقتی بازی Load میشه فقط یه صفحه سفید میاد که لوگوی Xbox رو کشیده و صفحه ثابته.
یعنی این بازی مشکل داره یا آپدیت اشتباه صورت گرفته و ماله این بازی نیست؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
بعد از این اپدیتی که کردی کپی خور دستگاهت پریده و باید اونو به فریمور LT2 که سخت افزاریه و اگه بلد نستی باید بدی بیرون انجام بدی تا بازیهات اجرا بشن

تشکر یادت نره

من میخوام وصل شم لایو می پرسه اپدیت کنم ، بعد اپدیتو می زنم ، بعد اخرای اپدیت ارور میده status code ــش هم اینه :
351f-3524-1380-0401-c000--0099
مشکل چیه ؟

داشبوردم 2.0.13599 هست و درایو اسلیم 9504 و فریمور 1.9 .
نکته : الان فقط نمیتونم اپدیت کنم و در اجرای بازی کپی مشکلی ندارم

خودم حدس می زنم لاک شده درایوم . اگه لاک شده باشه میشه انلاکش کرد یا نه ؟

نمیدونم به اینجا مربوط میشه یا نه اما:
من 2 تا کنسول دارم یکی سالم و یکی بن شده . نمیخوام XGD3های کپی رو با کنسول اصلی بازی کنم . راهی هستش که با کنسول بن شده اینارو بازی کنم و همچنین با پروفایل اصلی تا تمام گیمراسکورها ثبت شن ؟
اگر میشه میتونم هارد رو هم بندازم رو کنسول بن شده یا فقط پروفایل رو انتقال بدم ؟

سلام و خسته نباشید
غرض از مزاحمت ، مشکلی بود که چند روزی میشه برام پیش اومده !
وقتی داشتم بازی جدیدی رو ایکس باکسم میزاشتم ازم پرسید که میخواید دستگاه رو آپدیت کنید و من گزینه "بله" رو انتخاب کردم . حین آپدیت برادر کوچیکم دستش به eject کنسول خورد و cd بیرون اومد . وقتی دوباره cd رو گذاشتم با این پیغام روبه رو شدم .
Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update.
تو همون پیغام میگه که به قسمت support سایت xbox برم و خط آخرش هم یک کد خطا میزنه .
من چند باری سعی کردم که عوض کردن cd و حتی با فلشی که حاوی آپدیت بود مشکل رو برطرف کنم اما نهایت صفحه چند لحظه ای عوض میشد ، قسمت لودینگ آپدیت میومد و مجدد به همین صفحه که گفتم برمی گشت .
حتی جایی خوندم که دکمه sync رو نگه دارم ، اون روش رو هم امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم .
حالا آخرین امیدم به شما بود شاید بتونید کمکم کنید .
ممنونم از وقتی که میزارید ...

منم خیلی دوست دارم بدونم جواب دوستمون چیه
من اسلیم 9504 دارم.اپدیت 13599 روش ریختن و هنوز کپی خور نشده-خاستم بدونم ازکدوم روش دراوردن key و رایت فریمور باید برم؟
mxic , winbond بودن هم باید دقت کنم و از اون روشها برم یا چون 9504 هست و از ایکس باکس های اسلیم اولی هستم نیاز به روش روسی و جرمنی ندارم؟و از روش جاوید که راهنماییش گذاشته حله؟

سلام
من هر دفعه که برای اولین بار بعد از روشن کردن کنسول بازیgow3 رو میزارم تو دستگاه بازی تو منو هنگ میکنه, وقتی هم دکمه اجکتو میزنم برمیگرده تو داشبورد؟!ولی هیچ اروری نمیده!!!!
جالب اینجاست بعدش بازی بدونه مشکل اجرا میشه!!!
درضمن بازی از فروشگاه معتبری تهیه شده حتی یه نسخه دیگه از یه فروشگاه دیگه هم امتحان کردم همین جوری بود؟؟؟
پیشاپیش ممنون!

سلام به دوستان ضمن تشکر بابت سایت خوبتان اولین پستم هم هست ولی مشکل اساسی است بدین شکل ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با گذاشتن یک بازی بدین روز افتاد لایو هم باز ی نمیکردم

تصویر

xbox-360-update-problem.jpg

برای منم همین مشکل ایجاد شده وقتی اپدیت ال تی 2 کردم کالاف دیوتی 7و6 توی دستگاه اجرا نه
شد باید سی دی پچ دارشو از بازی فروشی معتبر بگیری l-)

Gow3 و batel 3 یه جاهایی هنگ میکنن فقط هم این دوتا بازی اینجورین واسه من که اینجوری بود کنسولمم اسلیم هست

---------- نوشته در 10:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:12 PM ارسال شده بود ----------

سلام

دوستان راهی هست که ایکس باکس و کامپیوتر به هم لینک بشن که بشه بازی ها رو از این طریق کپی کنیم ؟

Gow3 و batel 3 یه جاهایی هنگ میکنن فقط هم این دوتا بازی اینجورین واسه من که اینجوری بود کنسولمم اسلیم هست

---------- نوشته در 10:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:12 PM ارسال شده بود ----------

سلام

دوستان راهی هست که ایکس باکس و کامپیوتر به هم لینک بشن که بشه بازی ها رو از این طریق کپی کنیم ؟
فکر نکنم عزیز

سلام به دوستان ضمن تشکر بابت سایت خوبتان اولین پستم هم هست ولی مشکل اساسی است بدین شکل ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با گذاشتن یک بازی بدین روز افتاد لایو هم باز ی نمیکردم

تصویر

xbox-360-update-problem.jpg

ممنون با کمک نوشته های شما دوستان در سایت مشکلم حل شد الان دارم از نوشته های شما برای کپی خور کردن استفاده میکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or