سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من گفتم که آواتارم یه دفعه پریده امروز بعد مدت ها اومدم فیفا 12 بزنم میگه آپدیت می خواد چرا؟
می خوام آخرین داشبورو رو بریزم با xgd3 مشکلی نداره؟فلگ؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

hossein_singer

کاربر سایت
Jul 11, 2008
27
نام
حـــســــیـــــن
سلام دوستان توی ایکس باکسه هر بازیی میذارم میره داخلش میگه unrecognized disc this disk is unreadable بازی بتمن رو میره توش هااااا به زور ولی تا میخوای بزنی بره توی بازی دوباره همین پیام رو میده بقیه بازی ها رو هم نرفته پیام میده مشکل از چیه؟؟؟؟؟ باید چکارش کنم؟؟؟؟؟ اوپتیکش ضعیفش شده؟؟؟؟ چیه؟؟؟؟؟ قبلا اینجوری نبود اصلا میشه کاری کرد؟؟؟؟؟؟ چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
من اون آپدیت 167 مگیه بازی bf3 رو ریختم رو هارد کنسول از طریق فلش حالا چطور باید فعالش کنم...
فقط کافیه فلش رو به ایکس باکس متصل کنی سیو هاتو بریزی رو فلش تو قسمت استرونج دیوایس مموری رو انتخاب کنی و تمام کار دیگه ای نداره فقط فلش باید همیشه متصل باشه تا اپدیت جواب بده در ضمن دوست عزیز اگه لینک مستقیم این اپدیت رو داری میتونی به من بدی ؟؟؟

---------- نوشته در 12:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:01 PM ارسال شده بود ----------

من گفتم که آواتارم یه دفعه پریده امروز بعد مدت ها اومدم فیفا 12 بزنم میگه آپدیت می خواد چرا؟
می خوام آخرین داشبورو رو بریزم با xgd3 مشکلی نداره؟فلگ؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
کدوم داشبورد رو ریختی 13599اگه LT2.0ریختی مشکلی پیش نمیاد

---------- نوشته در 12:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:03 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان توی ایکس باکسه هر بازیی میذارم میره داخلش میگه unrecognized disc this disk is unreadable بازی بتمن رو میره توش هااااا به زور ولی تا میخوای بزنی بره توی بازی دوباره همین پیام رو میده بقیه بازی ها رو هم نرفته پیام میده مشکل از چیه؟؟؟؟؟ باید چکارش کنم؟؟؟؟؟ اوپتیکش ضعیفش شده؟؟؟؟ چیه؟؟؟؟؟ قبلا اینجوری نبود اصلا میشه کاری کرد؟؟؟؟؟؟ چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟
مطمئن شو بازی سالمه بعد x360ببر پیش یه ادم درست بگو مشکل درایو رو بررسی کنه شاید مشکل از اون باشه فقط ببر پیش یه ادم درست که الکی رو دستگاهت عیب نگذاره

MGamer

کاربر سایت
Aug 20, 2011
12
خیلی از دوستان این مشکل رو با بازی هایی که با LT PLUS 2 اجرا میشن داشتن اگه فقط با این بازی ها مشکل داری مطمئن باش درایوت سالمه و مشکل از دیسک ها هستش

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
اقا من میخوام وصل شم لایو می پرسه اپدیت کنم ، بعد اپدیتو می زنم ، بعد اخرای اپدیت ارور میده status code ــش هم اینه :
351f-3524-1380-0401-c000--0099
مشکل چیه ؟

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
دوستان خواهشن به سوال من جواب بدین
من 2 بازی قدیمی Black و ninja gaiden 1 رو برای 360 گرقتم ولی وقتی میذارم توی دستگاه بازی ها اجرا نمیشن و هیچ اروری هم نمیده ولی وقتی که بازی ها رو تو کنسول دوستم گذاشتم ارور داد و گفت این بازی ها مشکل داره خود فروشنده رو دستگاه خودش چک کرده و میگه کار میکنه
حالا من باید چیکار کنم تا این ها اجرا بشن؟
آیا بوت لازم داره؟ اگه لازم داره لطفا بگید از کجا میتونم گیرشون بیارم

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یک سوال داشتم. آیا میشه مثل ps۳ از کابل vga صدا و از کابل hdmi تصویر گرفت؟ یعنی‌ هر ۲ را همزمان وصل کرد؟ چون میخوام به مانیتور وصل کنم که خروجی صدا نداره. عین همین کارو با ps۳ کردم یعنی‌ از پورت hdmi یک کابل hdmi به dvi زدم به مانیتور و از پورت vga صدا رو گرفتم. تو xbox اگه یکی‌ از این کابلهارو بزنی‌ اونیکی تو نمیره ولی‌ اگه قاب vga رو بکنی هم زمان تو می‌رن ولی‌ آیا کار می‌کنن؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان خواهشن به سوال من جواب بدین
من 2 بازی قدیمی Black و ninja gaiden 1 رو برای 360 گرقتم ولی وقتی میذارم توی دستگاه بازی ها اجرا نمیشن و هیچ اروری هم نمیده ولی وقتی که بازی ها رو تو کنسول دوستم گذاشتم ارور داد و گفت این بازی ها مشکل داره خود فروشنده رو دستگاه خودش چک کرده و میگه کار میکنه
حالا من باید چیکار کنم تا این ها اجرا بشن؟
آیا بوت لازم داره؟ اگه لازم داره لطفا بگید از کجا میتونم گیرشون بیارم
این بازی ها که برای ایکس باکس 1 هست.اجرا نمیشه.قدیم ها رو یه سری از داریو ها با فریمور های قدیمی اجرا میشدن.شاید برای اون اقا از اون درایو ها بوده که بعید میدنم(بالاخره فریمورشو اپ کرده) احتمالا دستگاهش جی تگ بوده.کلا بیخیال اجرای اون ها شو.من خودمو بلا نسبت شما جر دادم شنمو 2 رو نتونستم اجرا کنم.

---------- نوشته در 02:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال داشتم. آیا میشه مثل ps۳ از کابل vga صدا و از کابل hdmi تصویر گرفت؟ یعنی‌ هر ۲ را همزمان وصل کرد؟ چون میخوام به مانیتور وصل کنم که خروجی صدا نداره. عین همین کارو با ps۳ کردم یعنی‌ از پورت hdmi یک کابل hdmi به dvi زدم به مانیتور و از پورت vga صدا رو گرفتم. تو xbox اگه یکی‌ از این کابلهارو بزنی‌ اونیکی تو نمیره ولی‌ اگه قاب vga رو بکنی هم زمان تو می‌رن ولی‌ آیا کار می‌کنن؟​
فک کنم بشه ولی برای یه سری ها دستگاه هنگ میکرد.اگه تو تنظیمات display بریم اونجا زده که چه کابلی وصل هست.فک نکنم دو تا کابل رو با هم بزنه که وصله.شاید به خاطر همین هنگ میکنه.
ولی به نظرم از کابل وی جی ای 360 یا کابل hdmi to vga استفاده کنی بهتره.
البته یه قطعه ای بود که میزدی به 360 که فقط دو تا خروجی صدا داشت برای همین کارم بود.اما اسمش رو یادم نیست.
اینم عکسش:
http://8200.6.img98.net/out.php/i103216_23.jpg

آخرین ویرایش:

hadi442

کاربر سایت
Oct 28, 2011
3
سلام دوستان
من مثل بیشتر دوستان بازی PES 2012 رو داخل دستگاه گذاشتم آپدیت خواست و آپدیت نیمه کاره موند و Error زیر رو دستگاه داد.
error : 23EF-351F-B800-0F00-C000-0013
بعد راهنمایی هایی که دوستان انجام داده بودن رو امتحان کردم جدیدترین آپدیت رو روی DVD ریختم داخل دستگاه گذاشتم آپدیت ادامه پیدا کرد و دستگاه از Error بالا خارج شد.(اینجا جا داره از دوستان تشکر کنم)
حالا دوباره بازی PES 2012 رو داخل دستگاه گذاشتم که ببینم بازی میاد یا نه ولی وقتی بازی Load میشه فقط یه صفحه سفید میاد که لوگوی Xbox رو کشیده و صفحه ثابته.
یعنی این بازی مشکل داره یا آپدیت اشتباه صورت گرفته و ماله این بازی نیست؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
باسلام و درود دوستان من اول lt1.91 رو ايكس باكسم ريختم بعدبا dead island اپديت دشبورد كردم {13146 } بعد كه بازي bodycout رو داخل دستگاه گذاشتم بازهم اپديت خواست منم رو yes كليك كردم اما در پايان با يه صفحه سياه و ارور e 81 مواجه شدم بردم رو دستگاه lt2 ريختم اما در هنگام اجراي بازيهايي مثل{fifa12 .spiderman .bodycout .batman:arkham city.} بازهم به مشكل يه چراغ قرمز و ارور بالا برخوردم . ايكس باكس من fat و درايو benque است. در ضمن اپديت هاي 13599 رو كه به صورت usb و cd دوستان براي دانلود گذاشتند رو هم امتحان كردم باز هم درست نشد. لطفا و خواهشن به داد من برسيد كه كلي حالم گرفته است . با تشكر از شما دوستان و مديران :d با سلام دوباره اين ارور e81 درمان نداره :(( lt2 رو از رو ايكس باكسم پاك كردم و دوباره ريختم بازم بازيهايي كه گفتم اجرا نميشه :(( برادران من چيكار كنم كمكم كنيد. باتشكر​

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.نمیدونم سوالم رو جای درستی میپرسم یا نه.آیا تبدیلی هست که این قابلیت رو داشته باشه که همزمان که xbox به مانیتور وصل هست کابل کامپیوتر هم به مانیتور وصل باشه.یعنی دیگه نیازی نباشه مثلا بعد از استفاده از xbox کابل اتصال به مانیتور رو از مانیتور جدا کنم و کابل pc رو به مانیتور وصل کنم.آیا همچین چیزی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر