سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.
یکی از دوستام هاردش رو روی یه کنسول دیگه گذاشته بعدا دوباره گذاشته روی کنسول خودش پروفایلش ناپدید شده ولی وقتی توی هارد رو ببینیم پروفایلش هست. و برای ساین شدن پروفایلی وجود نداره چکار باید کرد؟

راه داره ولی زیاد راحت نیست، باید یه پروفیل با همون کنسول بسازید و با برنامه ای مثل Modio کد اون پروفیل جدید رو بخونید و توی پروفیل قدیمی بنویسید.

نمیدونم والا پس بگیره یا نه اخه ایرانه دیگه اونم پشت شهرداری :(( نه کارتن و جعبش اون چسب پلمپ روش بود یعنی بعیده که نو نباشه کنسول شاید ضربه خورده یا هرچیزه دیگه.یعنی چشه؟؟:-<

آهان الان فهمیدم، یعنی موقع خرید فروشنده میخواسته کنسول رو تست شده تحویل بده و فامیل شما نخواسته، درسته؟
به نظر اولین کار اینه که سعی کنی یه طوری پسش بدی، این موضوع که لوگوی اول گیر میکنه خیلی کوچک نیست، سعی کن هارد رو جدا کنی و ببینی که بدون اون کار میکنه یا نه.

آهان الان فهمیدم، یعنی موقع خرید فروشنده میخواسته کنسول رو تست شده تحویل بده و فامیل شما نخواسته، درسته؟
به نظر اولین کار اینه که سعی کنی یه طوری پسش بدی، این موضوع که لوگوی اول گیر میکنه خیلی کوچک نیست، سعی کن هارد رو جدا کنی و ببینی که بدون اون کار میکنه یا نه.
بله همینطوره ما دیگه دیدیم پلمپ هستش نخواستم بازش کنه البته اگه تست هم میکرد چیزی معلوم نمیشد چون در روشن کردن اول حدود 10 تا 15 دقیقه مشکلی نیس تا هنگ میکنه برا دفعات بعدی که دوباره می خوای روشن کنی مشکل پیش میاد که مثلا 2 دقیقه ای هنگ میکنه تا میرسه به هنگ تو همون اول و لوگو.
هارد رو هم جدا کردم اما باز متاسفانه فرقی نکرد :-<

بله همینطوره ما دیگه دیدیم پلمپ هستش نخواستم بازش کنه البته اگه تست هم میکرد چیزی معلوم نمیشد چون در روشن کردن اول حدود 10 تا 15 دقیقه مشکلی نیس تا هنگ میکنه برا دفعات بعدی که دوباره می خوای روشن کنی مشکل پیش میاد که مثلا 2 دقیقه ای هنگ میکنه تا میرسه به هنگ تو همون اول و لوگو.
هارد رو هم جدا کردم اما باز متاسفانه فرقی نکرد :-s:-w:-<

من ps3 و xbox را از پشت شهرداری گرفتم طرف میگفت پلمپه و از این حرفا ولی من هیج جوره تو کتم نمیرفت و همون روز کل کنسولو ریختن بیرون
معمولآ فاکتورهایی که میدن مهر خورده که تست کردی
فک نکنم دیگه ازت پس بگیرن اونم کجا پشت شهرداری

من ps3 و xbox را از پشت شهرداری گرفتم طرف میگفت پلمپه و از این حرفا ولی من هیج جوره تو کتم نمیرفت و همون روز کل کنسولو ریختن بیرون
معمولآ فاکتورهایی که میدن مهر خورده که تست کردی
فک نکنم دیگه ازت پس بگیرن اونم کجا پشت شهرداری
به هر حال توضیح دادم دیگه تست هم میشد بیشتر از 10 یا 15 دقیقه که نبود فوقش 2 3 دقیقه هستش که اونم معلوم نمی کرد البته تو فکتورشم چیزی نخورده که تست کردم ولی اره دیگه پشت شهرداریه نمی دونم چیکارش کنم

یه بار همه راههای هوا رو بررسی کن، شاید چیزی گیر کرده باشه که به کنسول هوا نمیرسه. در ضمن کنسول توی کمدی چیزی نباشه و بیرون تستش کن.
اگر نتونستی اون رو پس بدی، باید بازش کنی و ببینی که فن و بقیه اجزا سرجاشون هستن و توی جابجایی قطعه ایش درنیامده باشه.

یه بار همه راههای هوا رو بررسی کن، شاید چیزی گیر کرده باشه که به کنسول هوا نمیرسه. در ضمن کنسول توی کمدی چیزی نباشه و بیرون تستش کن.
اگر نتونستی اون رو پس بدی، باید بازش کنی و ببینی که فن و بقیه اجزا سرجاشون هستن و توی جابجایی قطعه ایش درنیامده باشه.
اگه نشد پسش بدم شامل گارانتی هست دیگه این؟؟یعنی خارج از ایران بره تعویضش میکنه ماکرو؟؟کنسول یه گیم هم توش نرفته اخه حیف نیس بازش کنم؟؟

سلام.
یکی از دوستام هاردش رو روی یه کنسول دیگه گذاشته بعدا دوباره گذاشته روی کنسول خودش پروفایلش ناپدید شده ولی وقتی توی هارد رو ببینیم پروفایلش هست. و برای ساین شدن پروفایلی وجود نداره چکار باید کرد؟

راه داره ولی زیاد راحت نیست، باید یه پروفیل با همون کنسول بسازید و با برنامه ای مثل Modio کد اون پروفیل جدید رو بخونید و توی پروفیل قدیمی بنویسید.

میشه در باره این بیشتر توضیح بدی؟؟

hoom جان میشه این موضوع رو بیشتر توضیح بدی؟؟

hoom جان میشه این موضوع رو بیشتر توضیح بدی؟؟

خوب من با اموزش زیر چندین مرتبه پروفایلهام رو بازیابی کردم

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=997388#post997388

سلام
من xbox360 جیتگ دارم و چند روزی هست که ورژن جدید برنامه Freestyle Dash 2.0-RC1 اومده ولی من نمیتونم راش بندازم و طبق فایل اموزشی درون اون هم عمل میکنم و محل ذخیره پچ هم انتخاب میکنم ولی برنامه بازیها رو اسکن نمیکنه و به لیست اضافه نمیکنه و میخوام ببینم کسی بطور عملی از این ورژن جدید استفاده کرده و چه جوری باید راش انداخت؟با تشکر

جناب هوم و دوستان اگه راجب مطلب بالا میدونید لطفا توضیح بدید و هر کاری میکنم برنامه بازیها رو اسکن نمیکنه و فایلهای content.xml و config.xml هم چندین بار دستکاری کردم و جواب نگرفتم و ورژن فری بوت داشبورد دستگاه 8955 هست و ایا احتمالا بخاطر این نیست و ورژن جدیدتر هم FreeStyle Dash 2.0 RC1.2 دیروز منتشر شد ولی بازم نتونستم راش بندازم.با تشکر

عزیز جان نمیخام باز یابی کنم!!

میخام پرو فیالی که رو یک هارد هستش و یک کنسول میخونتش!

روی یک کنسول دیگه Sing in کنم!! که بصورت معمولی نمیشه!!

خوب این روش برای همین هم میشه و من دو کنسول دارم و یک پروفایل با همین روش روی هر دو نصب کردم و بهتره قبلش یه بک اپ هم از پروفایلت بگیری که اگه مشکلی پیش اومد جایگزین بکنی و البته برای اطمینان میتونی صبر کنی تا دوستان روشهای بهتر رو معرفی کنن;)

سلام خسته نباشید
امروز دستگاهم بدون هیچ دلیل خاصی ارور E64 داد
اتفاقا دیشب باهاش undead nightmare و Medal و call of duty 6 رو بازی کردم
صبح هم روشنش کردم و فریمویرش رو نگاه کردم
2 ساعت بعد ارور E 64 داد
E64 : خطای DVD Drive ... اتمام مهلت DVD،فریمور اشتباه،DVD بدون F/W و ... می باشد.
چه خاکی بر سرش بریزم
بخوام ببرم بیرون هم که پول خون پدرشون رو ازمون میگیرن.....
یه راهنمای تعمیر خونگی نیاز دارم

سلام برو بچ من یک ایکس باکس کارکرده خریدم آپدیت کینکتم روشه 20گیگ هارد داره ولی 2تا بازی بیشتر نمیشه روش ریخت سریع پر میشه همه چیشو پاک کردم free spaceزد 13گیگ ....فکر کنم هارد قلابی به خاطر اونه!!!نظر شما چیه؟؟؟میشه بعضی بازی هارا بریزم داخل فلش مموری؟؟؟

خریدار دسته کارکرده xbox پی.ام بدید

سلام دوستان مشكل xbox من حل شد .
مشكل اين بود كه بازيهارو نمي اورد و هي open try ميداد ديگه كلافه شده بودم ميخواستم درايو بخرم اونم 50 هزار تومن اما تو سايت ديدم كه دوستاني ميگفتن چيزي به نام تنظيم لنز وجود داره اصلا فكر نميكردم كه جواب بده اما رفتم خودم با پيچ گوشتي اون پيچ هاي خيلي كوچيكو تغيير دادم ديسك رو گذاشتم داخل اقا چشمت روز خوب ببينه مثل فرفره چرخيدو بازي رو اورد حتي بازيهايي كه خيلي خش دارن رو هم اورد كلي خوشحال شديم به جان تو اما من كه دست نزده بودم به اون پيچها كه خرابش كنم .به هر حال خواستم اينو بگم چون اين مشكل خيلي الان زياده بين بچه ها.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or