سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

farhad_ea

کاربر سایت
Sep 8, 2009
63
نام
فرهاد
سلام
من حافظه داخلی xbox360 رو فرمت کردم و اپدیت داشبورد ([جدیده kinect) پاک شد .اواتارش ازبین رفت. حالا هرچی دوباره kinect رو با usb flash به دستگاه میزنم اپدیت شه اپدیت نمیشه.
نسخه های قبلی (8955) رو هم امتحان کردم نشد.چه با نسخه اواتار چه بی اواتار
چه با هارد چه بی هارد
لطفا جواب بدید
با تشکر

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
1- بهتره بازی رو از تو دستگاه در بیاریم و خاموش کنیم یا اینکه همون تو درایو باشه و خاموش کنیم؟

2- دستگاه رو با خود دکمه ی پاور کنسول خاموش کنم یا با دسته؟

1.فکر نکنم مشکلی پیش بیاد تو درایو باشه و خاموش کنی من که همیشه تو درایو هست و خاموش میکنم
2.با دسته باید خاموش کنی (مثل کامپیوتر از خود کیس خاموش میکنی یا از گزینه start ? :d)

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان

من داشتم کنسولمو آپدیت داشبورد می کردم مستقیم از اینترنت که وسطاش حوصلم سر رفت چون زیاد طول می کشید برای همین زدم کنسلش کردم بعد از اون آپدیت داشبورد از اینترنت گرفتم و با فلش ریختم

الان چند وقته وقتی کنسول رو چه با دسته چه با دکمه ی پاور خاموش می کنم صفحه می ره اون دکمه ی پاور هم خاموش میشه اما تا 30 ثانیه یه صدایی انگار که 360 م روشنه میاد بعد خاموش میشه.

مشکل از چیه؟

نا گفته نماند که تا قبل از آپدیت کنسولم جمع بوده و رو pc بازی می کردم و بلافاصله بعد از اینکه بعد از چند وقت روشن کردم آپدیت کردم و این مشکل پیش اومد

360م ایراد پیدا کرده؟؟

یکی نیست جوابه اینو بده؟؟؟؟:-/

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
آره درست میشه، اون چراغ به این معنی هستش که KV درست نوشته نشده ولی چون دستگاه بالا نمیاد باید NAND با دستگاه LPT و یا USB نوشته بشه.

mmx

کاربر سایت
Mar 16, 2009
69
نام
مهدی
سلام

دستگاه من به طور کل کلید درایو سر اپدیت به اشتباه پریده بک آپ از کلید ندارم ایا راهی برای حل مشکل داره ؟
لطفا راه نمایی کنید
درایو lite on

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام

دستگاه من به طور کل کلید درایو سر اپدیت به اشتباه پریده بک آپ از کلید ندارم ایا راهی برای حل مشکل داره ؟
لطفا راه نمایی کنید
درایو lite on

نه، متاسفانه الان شما یک DVD Player دارید.

آقا چجوری میتونم فن دستگاه رو الز حالت 12V در بیارم و عادیش کنم؟!

باید سیم هاش رو باز کنی و دوباره به خود کانکتور فن بزنی.

ashkan1234

کاربر سایت
May 8, 2010
90
نام
ashkan
دوستان سلام.
خواهشا يكي كمكم كنه.
بازي need for speed hot وassassins creed3 رو گرفتم گذاشتم تو دستگاه كه بازي كنم نيد فور اسپيد جديده تو خودش آپديت جديد رو داشت و منم آپديت كردم.ولي بازي اجرا نميشه.
حتي سي دي بوت هم ميزارم با اون اجرا بشه.ولي نميشه ارور ميده كه بايد وصل بشي به سايت ايكس باكس.
بازيهاي قديمي تر مثل pes2011با سي دي بوت اجرا ميشه ولي اين دو تا نه.
فكر كنم حفره امنيتي خفني گذاشتن رو اين آپديت جديد.
خواهشا يكي بهم بگه چطور ميتونم اين بازي ها رو اجرا كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:((=((:-/:((

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,437
نام
Ali
سلام

لطفا راه نمایی کنید
درایو lite on
سلام
کاربری با ایدی danesh که اهله شیرازه و در تابیک xbox360 شیراز بیشتر هست یه تعمیرکار این کنسوله که خیلی وقت پیش که رفته بودم مغازش میگفت یه دستگاهی خریده برای تعمیر دریواهایی که کلیدشون میپره و البته من زیاد وارد نیستم و میتونی با خودش در میون بزاری شاید کمکت کنه مشکلت حل بشه.

mmx

کاربر سایت
Mar 16, 2009
69
نام
مهدی
سلام
کاربری با ایدی danesh که اهله شیرازه و در تابیک xbox360 شیراز بیشتر هست یه تعمیرکار این کنسوله که خیلی وقت پیش که رفته بودم مغازش میگفت یه دستگاهی خریده برای تعمیر دریواهایی که کلیدشون میپره و البته من زیاد وارد نیستم و میتونی با خودش در میون بزاری شاید کمکت کنه مشکلت حل بشه.

مرسی دوست عزیز

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
من رو دستگام Non نصب هست و 2 تا آپديت رو دانلود كردم و ريختم 1 آپديت هم از بازي جديدا خودش ريخت و ديگه كل بازي ها اجرا شد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر