سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
فعلا حالا پروفیل رو بساز و باهاش امتحان کن ببین دستگاهت ریست میشه یا نه.

بعدش من کاری که کردم این بود که یک بار به لایو وصل شدم و پروفیلم رو آپدیت کردم.

بعدش پروفیل رو از روی دستگاه پاک کردم (فقط پروفیل رو) و در آخر هم دوباره اون رو از لایو آوردم.
با عوض کردن پروفایل درست نشد!
الان اینی که نوشتید یعنی چی؟یعنی چی کار کنم؟با پروفایل لایوم وصل شم لایو؟

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دست دوستان درد نکنه,خودم علت مشکل را پیدا کردم.
یکمی دقت مردم دیدم کلا حرکات ایکس باکس کند شده,یعنی وقتی آرم xbox میاد گیر می کنه,دشبرد با تاخیر میاد بالا و....گفتم خوب دستگاه داره اینها را از رو هارد می خونه.(من قبلا یه پک پریمیوم داشتم که به فنا رفت ولی یه هارد 20 گیگ داشت گذاشتم رو این آرکید)خلاصه اینکه هارد را برداشتم و با پروفایلی که روی مموری داخلی دستگاه داشتم وصل شدم دیدم عین ساعت دستگاه کار می کنه.فعلا یه فلش نصب کردم و پروفایل با سیو هایی که فعلا اجتیاج دارم را ریختم روش,اچیومنت دهیش هم درست شد به علاوه مشکل ریست شدن,.حالا دوستان می دونن چه بلایی ممکنه سر هارد اومده باشه؟
در ضمن یه مشکل دیگه هم هست که البته دو بار امتحان کردم هر دو بار هم این اتفاق افتاد,ولی شاید درست شده باشه,وقتی فلش را وصل می کنم,آرم ایکس باکس که رفت فقط صدای بالا اومدن دشبرد میاد ولی تصویر نمیاد.ولی وقتی که فلش را درمیارم و روشن می کنم بعد از بالا اومدن دشبرد وصل می کنم مشکلی ندارم.کسی می دونه چرا؟

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
دوستان من چند وقتی هست یه مشکل برام پیش اومده از وقتی بازی cod&metal رو خریدم رو هارد که بازی می کنم یهو وسط بازی میگه دیسک کثیفه با چیز نرم تمیزش کن!!!:-o منم از رو هارد پاکشون کردم و دوباره امتحان کردم دیگه مشکل نداشتم جریان چیه ؟

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
سلام به همگی.
دوستان قسمت Joystick دسته X360 کمی شل شده و سر جای خودش کمی به اطراف حرکت می کنه و در ضمن توسط دست به سمت بالا هم کشیده می شه در حالی که دسته های دیگه رو که دیدم حتی بعد از چندین سال کار هم اینطوری نشده بودند. ضمنا یکماهی می شه که کنسول رو خریدم و دسته رو با توجه به تصاویر از لحاظ اصل بودن چک کردم و به نظر اصل میومد. حالا چکار کنم Joystick لق شده و حالت سفت و محکم روز اول خودش رو نداره. یکی از دوستان هم الان چندسال هست که با دسته بازی می کنه و این قسمت اصلا شل نبوده و کاملا در حفره ای که هست محکمه.

6745813918247511.jpg

دوستان یعنی اینقدر سوال سختی پرسیدم ؟ !! خواهشا یکی در مورد این مشکل توضیح بده. تقریبا نود درصد دسته‌ها رو چک کردم و جوی استیک مشکلی نداشت. لطفاراهنمایی کنید ایا می‌شه این مشکل رو برطرف کرد اگه میشه از چه راهی. لطفا سایر دوستان هم که مدت زیادی هست از دسته استفاده می‌کنن توضیح بدن جوی استیک مثل روز اولش سفت سر جاش هست یا نه.
ممنون

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان یعنی اینقدر سوال سختی پرسیدم ؟ !! خواهشا یکی در مورد این مشکل توضیح بده. تقریبا نود درصد دسته‌ها رو چک کردم و جوی استیک مشکلی نداشت. لطفاراهنمایی کنید ایا می‌شه این مشکل رو برطرف کرد اگه میشه از چه راهی. لطفا سایر دوستان هم که مدت زیادی هست از دسته استفاده می‌کنن توضیح بدن جوی استیک مثل روز اولش سفت سر جاش هست یا نه.
ممنون
دوست عزیز شما تو انجمن سرچ کنی مطالبی هست راجع به سخت افزار 360
قسمتی به نام باز کردن دسته 360 فکر کنم یه سرچ بزنی پیدا میکنی
دسته رو ببین میتونی باز کنی و خودت درستش کنی؟اگر هم نمیتونی یه دسته دیگه بخر :d
چون کسی تو ایران نیست که حال و حوصله تعمیر دسته رو داشته باشه

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
دوستان من چند وقتی هست یه مشکل برام پیش اومده از وقتی بازی cod&metal رو خریدم رو هارد که بازی می کنم یهو وسط بازی میگه دیسک کثیفه با چیز نرم تمیزش کن!!!:-o منم از رو هارد پاکشون کردم و دوباره امتحان کردم دیگه مشکل نداشتم جریان چیه ؟

کسی نیس جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
من با کابل اپتیک xbox رو به اسپیکر z5500 وصل کردم
ولی از اسپیکرهای rear و center صدا ندارم...
چرا ؟
فقط از front ها و ساب صدا میاد.
نصب اسپیکر هم مشکلی نداره و وقتی دکمه تست روی ریموت رو می زنم همه قسمت ها صدا دارند.

ممنون میشم کمکم کنید.

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
سلام بچه ها

من امروز مشغول بازی کردن بودم که یهو بازی گیر کرد و صحفه نقطه های سبز اومد دستگاه رو خاموش کردم یه مدت دیگه روشنش کردم سه چراغ قرمز روشن شد و دستگاه نمی اومد بالا ... بعدش برق و هارد و اینها رو جدا کردم باز هم وصل کردم درست نشد یه پمپ هوا هم گرفتم روش درست نشد بعدش اومدم با روشی که میشه کد ارور رو گرفت کد رو بگیرم که یه بار از دستم رفت یه بار خاموش کردم دوباره روشن کردم درست شد...به نظرتون ممکنه در آینده مشکلی پیش بیاد ؟

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر