سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا من یه مشکلی گرافیکی دارم
خط دور اجسام توی هر بازی پیکسل پیکسله
منظورم اینه:تا حالا توی paint ویندوز اگه نقاشی کشیده باشید
وقتی خط رو کج میکنید دیدید چه شکلی میشه
خط های کج توی بازی من هم همینجوریه
حالا نمیدونم از ایکسباکسمه یا از مانیتور
با کابل HD هم وصل کردم

منظورم همون anti aliasing هستش

خو حتما بازی AA ـش تعطیله :d با چن تا بازی امتحان کردی ؟

من بازی هامو از nextgen میخرم
روی همه بازی ها هم همین مشکل رو دارم
اما بعضی از بازی ها بیشتر بعضی ها کمتر
حتی روی آواتارمم همین مشکل رو دارم
بیشتر روی سایه آواتار و سایه اجسام و جانوران بازی های دیگه خیلی ناجوره
اما روی بقیه چیزا زیاد معلوم نیست هست ولی معلوم نیست
میخوام بدونم کنسولم مشکل داره یا مانیتورم
اگه کنسولم مشکل داره جایی هست که بشه درستش کرد

دوستان
من کنسولم یهو وسط بازی فیفا 11 گیر کرد رو دسته هیچ چیزی کار نمیکرد حتی دگمه وسط؟؟؟؟
2-3 بار واسه فیفا 10 پیش اومده بود
فقط تو همین بازی ها اینجوری میشه مشکلش چیه؟؟؟؟؟؟
فیفا 10 رو کنسول پسر عموم بدون هیچ گیری اجرا میشه؟؟؟؟؟
البته فیفا 11 فقط همین بار گیر کرد

مشکل از چیه؟؟؟؟
من کنسولم رو (3-4 ماه میشه خریدم

helpppp

دوستان
من کنسولم یهو وسط بازی فیفا 11 گیر کرد رو دسته هیچ چیزی کار نمیکرد حتی دگمه وسط؟؟؟؟
2-3 بار واسه فیفا 10 پیش اومده بود
فقط تو همین بازی ها اینجوری میشه مشکلش چیه؟؟؟؟؟؟
فیفا 10 رو کنسول پسر عموم بدون هیچ گیری اجرا میشه؟؟؟؟؟
البته فیفا 11 فقط همین بار گیر کرد

مشکل از چیه؟؟؟؟
من کنسولم رو (3-4 ماه میشه خریدم
helpppp
فکر کنم بخاطر کیفیت بد dvd ها باشه - بنداز بره :d

با کابل HD هم وصل کردم

با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز. قبل از هرچیز بابت اینکه احیانا سوالاتم تکراری هستن از مدیران و کاربران معذرت می‌خوام.
یک هفته‌ای می‌شه که آرکید جسپر خریدم، حالا من روزی کلا نهایتا سه ساعت شاید باهاش بازی کنم آیا واقعا نیاز هست که روش‌های کولینگ و باز کردن کنسول رو انجام بدم تا طول عمر دستگاه از طریق تهویه بهتر بره بالا ؟ چون به شخصه از باز کردن کنسول و اعمال تغییرات دستی بر روی اون وحشت دارم و به نظر خودمم هم عاقلانه نیست برای روزی سه ساعت کار تغییراتی روش انجام بدم که خطر بسیاری رو برای من مبتدی بهمراه داشته باشه. در ضمن من شهرستان زندگی می‌کنم و عملا کسی نیست که این روش‌ها رو انجام بده چه برسه به شخص حرفه‌ای و کار بلد.

لطفا در صورت امکان روش‌های ساده‌تر و در عین حالا کارامدی رو (در صورتی که نیاز هست) بدون دستکاری دستگاه معرفی کنید. همچنین بعلت نداشتن هارد مجبورم کنسول رو افقی بزارم و این نیازمند پایه‌های مناسب برای ایجاد ارتفاع هست.

در مورد پایه‌های زیر کنسول یه توضیحی دقیق بدین که چه چیزی رو قرار بدم که زیر کنسول رو محکم نگه داره. از دوستانی که پایه گذاشتن خواهشمندم یه عکس هم که شده برای این بنده حقیر از کنسول خودشون بگیرن و قرار بدن و یا اینکه یک پایه مناسب رو که بتونم زیر دستگاه و بصورت محکم هم قرار بدم، معرفی کنند.

با تشکر و سپاس...

آخرین ویرایش:
یک هفته‌ای می‌شه که آرکید جسپر خریدم، حالا من روزی کلا نهایتا سه ساعت شاید باهاش بازی کنم آیا واقعا نیاز هست که روش‌های کولینگ و باز کردن کنسول رو انجام بدم تا طول عمر دستگاه از طریق تهویه بهتر بره بالا ؟ چون به شخصه از باز کردن کنسول و اعمال تغییرات دستی بر روی اون وحشت دارم و به نظر خودمم هم عاقلانه نیست برای روزی سه ساعت کار تغییراتی روش انجام بدم که خطر بسیاری رو برای من مبتدی بهمراه داشته باشه. در ضمن من شهرستان زندگی می‌کنم و عملا کسی نیست که این روش‌ها رو انجام بده چه برسه به شخص حرفه‌ای و کار بلد.

لطفا در صورت امکان روش‌های ساده‌تر و در عین حالا کارامدی رو (در صورتی که نیاز هست) بدون دستکاری دستگاه معرفی کنید. همچنین بعلت نداشتن هارد مجبورم کنسول رو افقی بزارم و این نیازمند پایه‌های مناسب برای ایجاد ارتفاع هست.

در مورد پایه‌های زیر کنسول یه توضیحی دقیق بدین که چه چیزی رو قرار بدم که زیر کنسول رو محکم نگه داره. از دوستانی که پایه گذاشتن خواهشمندم یه عکس هم که شده برای این بنده حقیر از کنسول خودشون بگیرن و قرار بدن و یا اینکه یک پایه مناسب رو که بتونم زیر دستگاه و بصورت محکم هم قرار بدم، معرفی کنند.

با تشکر و سپاس...
اصلا لازم نیست روشهای کولینگ را انجام بدی، و در کل بهتر هستش که تو برق دستگاه دستکاری نشه
2 - برای پایه: 4 تا جعبه نوار بر میداری و اونها را منتهی الیه چهار جهت کنسول میذاری
بعد فقط نکته مهم اینه که دستگاهت تهویش خوب باشه و تو محیط سربسته قرار نداشته باشه

با سلام من یک xbox آرکید دارم که عملا فقط برای فوتبال و چندتا بازی دیگه استفاده می کنم. هر دفعه هم آپدیت رو از طریق cd بازی جدیدی که میخریدم انجام میدادم. دیروز که pes2011 خریدم بازی اجرا نشد یعنی dvd رو می خونه ولی فقط یه آرم xbox میاد و بازی اجرا نمیشه. من آخرین آپدیت داشبورد رو از سایت مایکروسافت گرفتم. 0.9199 , و روی کنسول ریختم ولی بازم pes 2011 رو اجرا نکرد ولی بازم بازیهای قدیمی مثل pes2010 یا call of duty modernwarfare 2 اجرا میشه. داشبورد
Xbox 360 Kinect Dashboard Update 2.0.12416.0 را هم نصب کردم ولی باز هم نه pes2011 نه fifa 2011 اجرا نشد لطفا منو راهنمایی کنید. با تشکر
(لطفا ساده بگید چون من حرفه ای نیستم):-/

با سلام من یک xbox آرکید دارم که عملا فقط برای فوتبال و چندتا بازی دیگه استفاده می کنم. هر دفعه هم آپدیت رو از طریق cd بازی جدیدی که میخریدم انجام میدادم. دیروز که pes2011 خریدم بازی اجرا نشد یعنی dvd رو می خونه ولی فقط یه آرم xbox میاد و بازی اجرا نمیشه. من آخرین آپدیت داشبورد رو از سایت مایکروسافت گرفتم. 0.9199 , و روی کنسول ریختم ولی بازم pes 2011 رو اجرا نکرد ولی بازم بازیهای قدیمی مثل pes2010 یا call of duty modernwarfare 2 اجرا میشه. داشبورد
Xbox 360 Kinect Dashboard Update 2.0.12416.0 را هم نصب کردم ولی باز هم نه pes2011 نه fifa 2011 اجرا نشد لطفا منو راهنمایی کنید. با تشکر
(لطفا ساده بگید چون من حرفه ای نیستم):-/
شما باید فریم ویر دستگاهت رو اپدیت کنی!نه داشبورد!یا می تونی از دیسک بوت استفاده کنی!

با کابل HD هم وصل کردم

سلام !
دوستان به خاطر چند تا پرسش تکراری معذرت میخوام. چند تا سوال دارم :
1- چرا وقتی من دستگاه رو با یه بازی آپدیت میکنم و دستگاه بالا میاد ، دوباره میگه منو آپدیت کن؟؟؟؟
2- جدیدا بازی هیلو ریچ رو گرفتم . بازی را در درایو میگذارم و هیچ اتفاقی نمیوفتد و تنها لوگوی 360 بالا میاید ... مشکل از چیست؟
دستگاهم آرکید جاسپر است ... تاریخ ساخت:2009 . درایو : لایت آن
با تشکر !

سلام !
دوستان به خاطر چند تا پرسش تکراری معذرت میخوام. چند تا سوال دارم :
1- چرا وقتی من دستگاه رو با یه بازی آپدیت میکنم و دستگاه بالا میاد ، دوباره میگه منو آپدیت کن؟؟؟؟
2- جدیدا بازی هیلو ریچ رو گرفتم . بازی را در درایو میگذارم و هیچ اتفاقی نمیوفتد و تنها لوگوی 360 بالا میاید ... مشکل از چیست؟
دستگاهم آرکید جاسپر است ... تاریخ ساخت:2009 . درایو : لایت آن
با تشکر !
کسی نیست جواب مارو بده؟
در ضمن هزینه آپدیت درایو و دستگاه چنده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or