سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من نمیدونستم کجا این سوال رو بپرسم sorry پیش پیش
من 360 تم رو وقتی بازی کردنم تموم میشه از برق میکشم که به خاطره نوسان برق به نابودی کشیده نشه ! حالا دیگه این کار رو نمیخوام انجام بدم میخوام یک محافظ برق سره راحش قرار بدم که با نوسانات برق 3چراغ نده ! میشه راهنماییم کنید که چه محافظ برقی بخرم ؟ (( کنسول + تلویزیون crt میخوام بهش وصل باشه ))

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من هرچی بازی تا حالا گرفتم همرو راحت اجرا کردم ولی اين just cause 2 و ufc 2010 واسم نمياد و ارور clean disk رو ميده (اما فروشنده گفته که تاحالا واسه هيچ کس که فروخته مشکلی نداشته)..(يارو فوروشنده هه مطمئن هست آ...دروغ نميگه:d)
مشکله من چيه:-/:-/؟

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
سلام دوستان عزیز !
بنده پنجشنبه هفته پیش فرمویر درایو را به lt تغییر دادم. شب جمعه هم بازی مترو 2033 رو بازی میکردم و هیچ مشکلی نداشتم اما فردا صبح نمیدونم چرا درایو قاطی زده بود بعضی بازی ها رو میاره بعضی ها نمیاره همون بازی مترو رو میزارم open try میده انگار داخل درایو هیچی نیست بعد از 4 الی 5 بار باز و بسته کردن بازی رو اجرا میکنه و خلاصه خیلی اذیت میکنه ! به نظرتون مشکل از کجاست ؟ خودم حدس میزنم مشکل از لنز درایوه

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
سلام! من جزو تازه کارها هستم و چندا سوال دارم...:)

اول اینکه از کجا باید بفهمم فریمور کنسولم چیه؟(منظورم همین Ixtream و LT و این چیزاس که میگید!):"> البته بدون باز کردن کنسول!

دوم اینکه من تا الان هر بازی گذاشتم تو کنسول، به وسیله آخرین ورژن abgx360 چک میکنم و هر موقع بم SplitVid و Stealth check passed داد، میزارم تو کنسول بازی رو...(یعنی کلا وقتی همه چی سبز بود)
چندا بازی هم که ارور میداد، ایمیج گرفتم با Xbox Backup Creator و بعد ایمیج رو با abgx360 اصلاح کردم و رایت کردم.
تا اینجاش خوب کار کردم؟؟؟:-s

خوب، فقط یک مرتبه، اونم 2-3 دقیقه بازی world cup 2010 رو یادمه همون اولا گذاشتم و بازی کردم که Stealth نبود! (البته خارج از محیط لایو بودم.. یعنی قبل از بازی حتی یک مرتبه به لایو متصل نشده بودم)

سوال بنده اینه که همون یک بار ممکنه باعث بن شدن من بشه؟

دیگه اینکه وقتی که آنلاین بازی میکنیم و یا در محیط Live هستیم، وضعیت stealth ارسال میشه یا حتی اگه مثلا با یه بازی مثل gta iv خارج از محیط لایو بازی کنیم و دیسک هم stealth نباشه، بازم اطلاعات ذخیره میشه و در اولین فرصت ارسال میشه؟

یه سوال دیگه هم دارم! این یک ماه Gold membership trial من که تموم بشه، دیگه اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم؟

کنسول: سوپر الایت FORZA3 هست با آپدیت 9199

مرسی

دوستان کسی نبود جواب مارو بده؟

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
دوست عزیز تا اونجا که میدونم بدون باز کزدن کنسول نمیشه فهمید فریممورش چیه . البته میگن چند تا بازی هست که اگر فریمورت ال تی باشه اجرا میشه و جز ال تی چیز دیگه ای باشه اجرا نمیشه که البته راه مطمئنی نیست برای مطلع شدن از نوع فریمور کنسول.
د رمورد Stealth هم دوست عزیز فقط در محیط لایو باید چک کنی دیسک هاتو وگرنه وقتی افلاینی نیازی به چک کردن دیسک ها نیست چون فقط در محیط انلاین مایکروسافت میتونه کنترل کنه. در کل stealth هم تا حدودی از شناسایی شدنت در لایو جلوگیری میکنه اگر شانست بد باشه حتی با رعایت کردن همه ی موارد امنیتی بازم درصد کمی امکان داره که بن بشی.
د رمورد یک ماه گلد رایگان هم بعد از یک ماه که گلدت تموم شد میتونی از مایکروسافت گلد خریداری کنی.
فکر میکنم یک سالش 55 دلار باشه. البته قیمتشو اطلاع دقیق ندارم ولی فکر میکنم همینقدر باشه

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
ممنون دوست عزیز...

پس یعنی گلد من تمو شد، دیگه نمیشه آنلاین بازی کنم؟؟

دیگه اینکه الان با خیال راحت بازی هایی که stealth نیست رو آفلاین بزنم موردی نداره؟

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
اگر افلاین بازی میکنید لازم نیست دیسک هاتون را چک کنید ولی اگر میخواید توی لایو بازی کنید چک کردن دیسک هاتون تا حدود زیادی ضروریه و کمک زیادی میکنه که توی محیط لایو مایکروسافت از کپی خور بودن دستگاهتون مطلع نشه ولی بازم میگم که توی محیط افلاین به هیچ وجه چک کردن دیسک ها لازم نیست و هیچ ضروریتی نداره.
توی محیط لایو هم تا یک ماه بعد از اولین اتصال میتونی بازی کنی و بعد از یک ماه اکانت گلدت به سیلور تبدیل میشه و برای اینکه بتونی دوباره با گلد بازی کنی باید یک پولی بپردازی و کارت های گلد مایکروسافت را که به راحتی هم قابل دسترسه را بخری و بعد از وارد کردن سریال کارت میتونی دوباره با گلد انلاین بازی کنی و هزینه ی کارت هم تا اونجا که میدونم خیلی سنگین نیست .

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام
آقا یه موردی هس بعضی اوقات که کنسولو روشن میکنم صدا نداره از کابل hdmi استفاده میکنم
تصیور داره ولی صداش در نمیاد ایراد از کنسوله ؟؟؟؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
دوستان کنسول من همین الان 1 چراغ داد اما ارورشو نگرفتم
اما دوباره روشن کردم تا 1 ساعت هم بازی کردم مشکلی پیش نیومد
کنسولم آرکید جاسپر
اتفاق بدی قراره بیفته؟:-s

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان من یه مشکلی دارم بدجوری حالم رو گرفته
من سه هفته ای می شه xbox گرفتم اول که به صورت افقی بود اما بعد به صورت عمودی کردم تمام بازی ها رو می خوند ولی یه مشکل بزرگ هست این همه دیسک ها رو می خونه الا فیفا world cup تا روز قبلش داشتم بازی می کردم ولی یهو اینجوری شد در ضمن تاریخ ساخت ان 7 2009 است بردش هم جاسپره کسی می تونه راهنمایی کنه بفهمم درایوش چیه و مشکلم چجوری حل می شه؟؟؟؟

در ضمن همین دیسک روی xbox فامیلمون هم گذاشتم ولی مال اون می خونه

آخرین ویرایش:

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
بدبخت شدم! (البته فکر کنم)

دوستان سلام.
می خواستم بپرسم آیا جسپر هم سه چراغ غیر قابل تعمیر داشته؟
من امروز داشتم Red dead redemption بازی می کردم که وسط جنگل یه دفعه هنگ کرد.
صدا ادامه داشت حتی صدای دکمه X وسط دسته هم میومد اما تصویر ثابت بود.
جسپر هست هفته 40 سال 2009 و الآن حدودا 7 ماه میشه گرفتمش می خواستم بپرسم داره سه چراغ میشه؟
راهی هست بشه جلوشو گرفت؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دوستان سلام.
می خواستم بپرسم آیا جسپر هم سه چراغ غیر قابل تعمیر داشته؟
من امروز داشتم Red dead redemption بازی می کردم که وسط جنگل یه دفعه هنگ کرد.
صدا ادامه داشت حتی صدای دکمه X وسط دسته هم میومد اما تصویر ثابت بود.
جسپر هست هفته 40 سال 2009 و الآن حدودا 7 ماه میشه گرفتمش می خواستم بپرسم داره سه چراغ میشه؟
راهی هست بشه جلوشو گرفت؟

برای من هم توی RDR چنین چیزهایی رخ داده، بعضی از اعضا هم از هنگ کردن کنسول در این بازی شاکی بودند.
شما اگر توی سایر بازی چنین مشکلی رو نداشتید و ندارید، مشکلی نیست و میتونید برای راحت شدن خیال خودتون تقصیر رو به گردن بازی بیندازید و از فکرش دربیاد

P.S
اگر بار بعدی هنگ کرد، ببنید کلید Eject درایو باعث میشه توی داشبورد برگردید....چون من کلید Eject درایو رو از کنسول حذف کردم نتونستم تست ـش کنم.

یکی از جالب ترین مشکلات کنسول همین مورد شما هست که تا الان دیدم و با شما سومین گزارش توی سایت حساب میشه.

این مشکل و Eject ناگهانی و خودکار درایو چه در حین روشن بودن و چه در زمان خاموش بودن کنسول، میتونه سه عامل اولیه داشته باشه که یکی از پست های قدیمی ام رو نقل میکنم براش.
اول، مشکل در Firmware ای که نصب کردید، حتماً مشکل ای داشته و باید از دوباره دانلود و مجدداً درایو رو Flash کنید.

دوم، یکی از خازن های smd که با خروجی GND درایو سری شده نیم سورز شده و مرتباً تخلیه میشه که باعث باز و بسته شدن در درایو میشه

سوم، ممکنه که سویچر درایو روی برد مشکل پیدا کرده باشه و خراب شده باشه

برای دیدن اطلاعات بیشتر صحبت هایی که بین من و کاربر Gears-Of-War هست رو توی این دو صفحه دنبال کنید
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22441&page=29
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22441&page=30

برگردیم به اصل مطلب، اینکه چطوری میشه حل ـش کرد، متاسفانه توی اصفهان تعمیر کار حرفه ای برای اینجور مسائل رو نمیشناسم و باید با تعمیرکاران تهرانی مشورت کنید.
ادرس و شماره تماس یکی از بهترین تعمیرکاران تهرانی رو برای شما PM میکنم تا ایشلا پس فردا با ایشون صحبت کنید ببنید چه راه حلی رو پیشنهاد میکنند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر