سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام . آقا کنسول جدید من فردا قراره برسه . الیت جاسپر . میخواستم بپرسم این دیگه مشکل خراب شدن صفحه و سیاه شدن وسبز شدن وخط خطی شدن سه چراغ وچراغ راهنما و از این جور مشکلا که نخواهد داشت. البته من فوق العاده با احتیاط ازش استفاده میکنم ها .
ممنون

ممنون ولی در مورد این wave توضیح خاصی ندادند

دوست عزیز Wave نوع قفلی هست که ماکروسافت از اون در جهت جلوگیری از کپی خور شدن بازیهاش استفاده میکنه که البته پس از توزیع این قفل در اولین بازیها (wave 4) دیسک اکتیو مربوطه منتشر شد و شما برای اجرای این نوع بازیها که با این قفل جدید توزیع میشن نیاز به دیسک اکتیو داری !!!البته شما میتونی تبدیل هم بکنی که در پست مربوطه کلا توضیح داده شده !!!

آخرین ویرایش:
ببخشید من یک 360 بن شده خریدم مدل آرکید بودن هارد هست

حالا می خواستم بدونم اگه یک هارد واسش بخرم می تونی بازی هامو توش کپی کنم ؟

آخه چند نفر میگفتن این دستگاهایی که جدیدا بن میشن دیگه هارد روشون جواب نمیده

ممنون می شم راهنمایی کنید

ببخشید من یک 360 بن شده خریدم مدل آرکید بودن هارد هست

حالا می خواستم بدونم اگه یک هارد واسش بخرم می تونی بازی هامو توش کپی کنم ؟

آخه چند نفر میگفتن این دستگاهایی که جدیدا بن میشن دیگه هارد روشون جواب نمیده

ممنون می شم راهنمایی کنید

نمیتونی!!

خود کنسول دیگه قابلیت نصب بازی را نداره!

موفق باشید!

حالا این دستگاههای بن شده مشکلی توی اجرای بازی ها نداره؟

هیج مشکلی نداره!!

تنها دستگاه بن شده 3 تفاوت با دستگاه بن نشده داره!

1- نمیتونه بره لایو
2- نمیتونه بازی نصب کنه توی هارد!
3- نمیتونه از مدیا سنترش استفاده کنه!

من واسم یه مشکل عجیب به وجود اومده دوتا بازی Assassin's Creed II و Left For Dead2 رو به صورت تبدیل شده به wave3 خریدم اما هر دو تاش داخل بازی تقریبا هر 20 دقیقه یه بار دسته خاموش میشه پیغام reconnect میده باطری ها رو عوض کردم باز نشد اما بازی های قدیمی که دارم حتی اونای که wave 4 هستن و دیسک اکتیو می خوان این مشکل رو ندارن لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست امکان داره از بازی ها باشه؟:(

هیج مشکلی نداره!!

تنها دستگاه بن شده 3 تفاوت با دستگاه بن نشده داره!

1- نمیتونه بره لایو
2- نمیتونه بازی نصب کنه توی هارد!
3- نمیتونه از مدیا سنترش استفاده کنه!

خوبه هیچکدوم رو استفاده نمیکنم;)
ممنون دوست عزیز

من حدود 10 گیگ نصب بازی و سیوهای بازیها روی هاردم هست و حدود 1.5 گیگ تریلر و دموی بازیها ولی هاردم حدود 400 مگ دیگه جا داره هنوز 8 گیگ تا 20 تا میخواد بقیه هاردم چی شد؟ از همون اول هم همینجوری بود

ببخشید با downgrade کردن داشبرد(يا احيانا تعويضش مثل همين كاري كه براي ويندوز كامپيوتر انجام ميديم ووقتي مشكل پيداكرد دوباره نصب مي كنيم )میشه مشکل عدم نصب واجرای بازی در هارد کنسولهای بن شده رو حل کرد؟
این کار عملی هست؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.
من وقتی dvd فیلم میزارم توی دستگاه اینگاری یه قفلی داری که باید 4 تا دکمرو بزنم وگرنه اجرا نمی کنه.
باید چیارو بزنم؟
ممنون.

من حدود 10 گیگ نصب بازی و سیوهای بازیها روی هاردم هست و حدود 1.5 گیگ تریلر و دموی بازیها ولی هاردم حدود 400 مگ دیگه جا داره هنوز 8 گیگ تا 20 تا میخواد بقیه هاردم چی شد؟ از همون اول هم همینجوری بود

مگه نباید 20 گیگ باشه؟ کل ظرفیت هاردم رو نوشته 13.5 گیگ!

من واسم یه مشکل عجیب به وجود اومده دوتا بازی Assassin's Creed II و Left For Dead2 رو به صورت تبدیل شده به wave3 خریدم اما هر دو تاش داخل بازی تقریبا هر 20 دقیقه یه بار دسته خاموش میشه پیغام reconnect میده باطری ها رو عوض کردم باز نشد اما بازی های قدیمی که دارم حتی اونای که wave 4 هستن و دیسک اکتیو می خوان این مشکل رو ندارن لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست امکان داره از بازی ها باشه؟:(
منم این مشکل رو البته تو بازی CoD MW2 دارم
کسی نمیدونه مشکل از کجاس؟:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or