سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
آقا من بن شدم.امروز.
الان بازیهایی که روی هارد 120 گیگ نصب کرده بودم ازروی هارد اجرا نمیشه.
بازی جدید هم روی هارد نصب نمیشه.آیا راهی برای رفع این مشکل هست؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

فعلا هیچ روشی برای تعمیرش وجود نداره!

کنسول های بن شده دیگر نه میتونن بازی رو هارد نصب کنن نه اینکه از Media Center استفاده کنن!

فعلا هیچ روشی برای تعمیرش وجود نداره!

کنسول های بن شده دیگر نه میتونن بازی رو هارد نصب کنن نه اینکه از Media Center استفاده کنن!
خیلی ناراحت کننده اس.:((
برای من که یک ماهه گرفتمش.
برای سیو بازی هم که حافظه های 512 مگ کافیه هارد 120 گیگ نمی خواد.
واقعا این هارد رو باید گذاشت کنار؟:confused:

خیلی ناراحت کننده اس.:((
برای من که یک ماهه گرفتمش.
برای سیو بازی هم که حافظه های 512 مگ کافیه هارد 120 گیگ نمی خواد.
واقعا این هارد رو باید گذاشت کنار؟:confused:

اشتباه نکن!

هارد کنسول مشکل نداره! یعنی هارد را زدی روی یه کنسول دیگه راحت کار میکنه!

قابلیت نصب بازی از خود کنسولتون گرفته شده!

یعنی اگه شما یه هارد دیگه هم بخرید نمیتونید بازی روش نصب کنید!

اشتباه نکن!

هارد کنسول مشکل نداره! یعنی هارد را زدی روی یه کنسول دیگه راحت کار میکنه!

قابلیت نصب بازی از خود کنسولتون گرفته شده!

یعنی اگه شما یه هارد دیگه هم بخرید نمیتونید بازی روش نصب کنید!

ممنونم از پاسختون دوست خوبم.

.

سلام به همه ی بازی خورای حرفه ای xbox از نوع 360!!!
اول یه تشکر جانانه میکنم از همه ی بچه های که کمک کردن من این ایکس باکس و بخرم... از صمیم قلب ممنونم
بچه ها اعصابم به هم ریخته, یه آدم با حوصله پیدا بشه این سوالای منو جئاب بده
و اما سوالات...!:
1_ من ایکس باکس و وصل کردم به مونیتور, ئلی به قوله ما ترکا امااااااااا... وقتی Evil5 بازی میکنم یه خطای (خط های) نامریِِی میفته رو تصویر, البته وقتی تصویر ثابت میشه یعنی RS رو تکون نمیدم تصویر خیلی عالیه... در حد دمو! , ولی وقتی تکون میخورم مشکل داره. نمیدونم بهش چی میگید ولی یه چیزی تو مایه های نیزه (nois).
البته فقط تو بازی اویل این مشکل و دارم.
تو رو خدا راهنماییم کنید, بدجوری اعصابمو بهم ریخته.
ممکنه از دی وی دی بازی باشه؟؟؟ من که گیج شدم.
2_ ... والا دیگه سوال ندارم فقط جهت تاکید اهمیت مشکلم 2 زدم...!
ممنون از زحمات همه.

اول یه تشکر جانانه میکنم از همه ی بچه های که کمک کردن من این ایکس باکس و بخرم... از صمیم قلب ممنونم
و اما سوالات...!:
1_ من ایکس باکس و وصل کردم به مونیتور, ئلی به قوله ما ترکا امااااااااا... وقتی Evil5 بازی میکنم یه خطای (خط های) نامریِِی میفته رو تصویر, البته وقتی تصویر ثابت میشه یعنی RS رو تکون نمیدم تصویر خیلی عالیه... در حد دمو! , ولی وقتی تکون میخورم مشکل داره. نمیدونم بهش چی میگید ولی یه چیزی تو مایه های نیزه (nois).
ممنون از زحمات همه.
اگر از این کابلهای VGA HD AVاستفاده میکنی و قیمتش هم از 15 تا 20 ت هست که طبیعیه چون این کابلها اصلا کیفیت خوبی ندارن و چون RE5 بازی از نظر محیطی روشنی هست بیشتر این خطها بیشتر به چشم میاد.و در همه بازیها این خطها وجود داره.اگر از این کابل استفاده نمیکنی که مشکل از جای دیگس

و اما سوالات...!:
ممنون از زحمات همه.
خب به سلامتي انشاا...، مبارك باشه. اين مشكلي كه گفتين، مربوط به دي وي دي يا چيز ديگه اي كه از جانب شما باشه نيست و همه اين مشكل رو دارن، البته تنها منحصر به اين گيم هم نيست و در كل مشكل مربوط به نوعي باگ در اين گيم ها هست، كه در رزوليشن هاي خاصي بروز مي كنه! و اما براي اينكه اين مساله رو تا حد زيادي از بين ببريد در قسمت تنظيمات رزوليشن صفحه نمايش، رزوليشن رو بر روي 1080i قرار بدين. (البته نوع صفحه نمايش رو ذكر نكردين!)

سلام بچه ها! دستگاه من از دیروز شروع کرده به فریز شدن یعنی وسط بازی ییهو صفحه شطرنجی میشه شنیدم مشکل از GPU میخوام ببینم درست میشه!؟

سلام بچه ها! دستگاه من از دیروز شروع کرده به فریز شدن یعنی وسط بازی ییهو صفحه شطرنجی میشه شنیدم مشکل از GPU میخوام ببینم درست میشه!؟

xbox_360_crash_231105.jpg

خراب شدن تصویر در X360 میتونه فقط یک دلیل داشته باشه، اون هم کنسول به سمت خراب شدن داره پیش میره.

سه عمال وجود داره، GPU و Hana و RAM.....برای هر کدام از اینها روش تعمیری خاصی جود داره.

برای GPU از روش X-Clamp استفاده میکنند برای hana از Reflow استفاده میکنند و برای RAM از Coin Fix استفاده میکنند( البته همیشه جواب گو نیست)

نمیشه تشخیص داد که مشکل میتونه از کدوم یکی از این سه موارد باشه...برای همین کنسول باید بررسی بشه و به ترتیب روش های تعمیری روش صورت بگیره (البته به نظر تعمیر کننده بستگی داره که چطور تشخیص بده و چی کار انجام بده)
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13871
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=18302
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19998
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=18199
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19264
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22581

معمولاً X-Clamp ساده به دلیل ساده بودنش در اولویت قرار داره

ممنون خلیل جان، فقط یک سوال فنی دیگه داشتم الان دیگه!!! صفحه شطرنجی نمیشه بلکه یکهو صفحه مشکی یا سبز یا قرمز میشه که خوب دیدم مشکل رو خیلی ها داشتن ولی مسئله من اینجاست که بعضی جاها توی همین سایت یا همین تاپیک میخوندم دیدم نوشتن اگر مشکل از اینهایی که شما میگی باشه درب درایور باز نمیشه ولی برای من وقتی صفحه مشکی یا قرمز یا سبز میشه Eject رو میزنم راحت درایور کار میکنه!

ممنون خلیل جان، فقط یک سوال فنی دیگه داشتم الان دیگه!!! صفحه شطرنجی نمیشه بلکه یکهو صفحه مشکی یا سبز یا قرمز میشه که خوب دیدم مشکل رو خیلی ها داشتن ولی مسئله من اینجاست که بعضی جاها توی همین سایت یا همین تاپیک میخوندم دیدم نوشتن اگر مشکل از اینهایی که شما میگی باشه درب درایور باز نمیشه ولی برای من وقتی صفحه مشکی یا قرمز یا سبز میشه Eject رو میزنم راحت درایور کار میکنه!

تقریباً همون هستش، به هم ریختن تصویر، رنگی شدن اون و یا خط خطی شدن...تا اونجا که برخورد کردم به دلیل سخت افزاری هستش.

الان شما این مشکل رو در تمامی بازی ها دارید و یا یک بازی....کابل AV مشکلی نداره. تعویض کردید؟

اون روش Eject درایو هم برای مواقع freeze شدن بازی هستش که میگند با زدن Eject اگر از بازی باشه، ببنید وارد داشبورد میشد و یا نه. ربطی به خراب شدن تصویر نداره این روش

تقریباً همون هستش، به هم ریختن تصویر، رنگی شدن اون و یا خط خطی شدن...تا اونجا که برخورد کردم به دلیل سخت افزاری هستش.

الان شما این مشکل رو در تمامی بازی ها دارید و یا یک بازی....کابل AV مشکلی نداره. تعویض کردید؟

اون روش Eject درایو هم برای مواقع freeze شدن بازی هستش که میگند با زدن Eject اگر از بازی باشه، ببنید وارد داشبورد میشد و یا نه. ربطی به خراب شدن تصویر نداره این روش
ممنون، یکبار توی COD MW2 هم همینطوری شد.
فکر میکنم بهترین کار این ببرم NG تعمیر کنه.
بابت زحمتی که کشیدی ممنون :love:

سلام به همه عزیزانی که 360 داران
اقا یکی جوانمرد پیدا بشه درباره این قفلهای دیسک wave و یا دیسک اکتیو حرف بزنه نه اینکه ما بیسواد هستیم نه
من بازی mw2 و t6 را گرفتم و فروشنده که دوست ماست یه دی وی دی به ما داد برای اینکه تیکن رو کنسول اجرا کنه که من بازی رو انداختم و بازی رو مثل ماه اجرا کرد و به اون دی وی دی احتیاجی نبود میخواستم بدونم این دی وی دی چیه؟

سلام به همه عزیزانی که 360 داران
اقا یکی جوانمرد پیدا بشه درباره این قفلهای دیسک wave و یا دیسک اکتیو حرف بزنه نه اینکه ما بیسواد هستیم نه
من بازی mw2 و t6 را گرفتم و فروشنده که دوست ماست یه دی وی دی به ما داد برای اینکه تیکن رو کنسول اجرا کنه که من بازی رو انداختم و بازی رو مثل ماه اجرا کرد و به اون دی وی دی احتیاجی نبود میخواستم بدونم این دی وی دی چیه؟
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21627
اینجا برو خلیل جان کاملا توضیح دادن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or