سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دو طرف کنسول من اون قسمت هایی رو که نوشته xbox کم کم داره تغییر رنگ میده(دقیق تر بخوام بگم میشه اون جایی که حرف O,ایکس باکس نوشته شده)
به نظر شما دلیلش چیه؟(مال حرارت زیاد نیست؟آخه داغ تر از جاهای دیگس)
3 بار درباره این مشکل در صفحه قبل بحث شده.یک مطالعه بفرمائید.
با سلام

دو هفته ایی نست کنسول خریدم که الان یه بازی کپی هست که روی هارد هم نصبش کردم وقتی بازی میزارم تو دستگاه یه دور لود میکنه و یه صفحه سیاه میاد مینوسه بزرگ اخطار و یه سری نوشته هایی که مفهومش میشه اینکه بازی شما کپی شدت و بازی بالا نمیاد

چه کنم
مشکل از درایو شماست.یا لنزش ضعیفه یا فریمور بد ریخته شده.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من تا 3 صفحه قبل رو خوندم ولی چیزی پیدا نکردم.اگه بگید کجاس ممنون میشم:love:
دوست عزیز یک مقدار توضیح بیشتر میدین در مورد مشکلت.فقط موقعی که لوگوی کنسول بالا میاد رنگ عوض میشه؟(احتمالا یک حالت بنفش رنگ هست که مساحت لوگوی 360 پخش شده درسته؟)
سلام دستگاه من سه چراغ شده اروره 0031 میده کسی میدونه مشکل از کجاست ؟تو قسمت کده خطاها زده نا شناخته .
اگر کنسول رو قبلا تعمیر کردید برید یک نگاهی به هیت سینک کنول بندازید ببنید که شل نیست.اگر هم که جای خودش محکم بود احتمالا از رم هست.
خطای بدی هست این.(البته اگه برای سینک نباشه)

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوست عزیز یک مقدار توضیح بیشتر میدین در مورد مشکلت.فقط موقعی که لوگوی کنسول بالا میاد رنگ عوض میشه؟(احتمالا یک حالت بنفش رنگ هست که مساحت لوگوی 360 پخش شده درسته؟)
نه.فکر کنم اشتباه متوجه شدین.من خوده بدنه دستگاه رو میگم:blushing:
قبلآ یک دست بود ولی تازگیا اون جاهایی که گفتم توی نور رنگش با بقیه جا ها فرق کرده.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
نه.فکر کنم اشتباه متوجه شدین.من خوده بدنه دستگاه رو میگم:blushing:
قبلآ یک دست بود ولی تازگیا اون جاهایی که گفتم توی نور رنگش با بقیه جا ها فرق کرده.
دیگه والا در این زمینه من اطلاعی ندارم!:biggrin1:
چیزی نیست.اون قدر نگاهش کردی که دیگه اشتباه میبنیش!:biggrin1:

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
سلام
کنسول من-فالکون الیت-و با عمری در حدود 6 یا هفت ماه-با مراقبتهای معمول-امروز در حین بازی و بر اثر نوسان برق دچار مشکل شد بصورتیکه تصویر رفت و سه چراغ قرمز چشمک زن ظاهر شد ولی بعد از حدود ده دقیقه بدون مشکل روشن کردمش و مشکلی را نشون نداد.
با این تفاسیر:
آیا بله؟!
و اگر خیر این اتفاق اتفاقی است معمول و دلیلش نوسان برق بوده و یا همانا با ظهور سه چراغ موردنظر جز ایراد مطروحه که بارها سخن ازش به میون اومده و خطرناک خوانده شده چیزی دیگری نبوده و باید به فکر دیگری باشم.

متشکرم

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام
کنسول من-فالکون الیت-و با عمری در حدود 6 یا هفت ماه-با مراقبتهای معمول-امروز در حین بازی و بر اثر نوسان برق دچار مشکل شد بصورتیکه تصویر رفت و سه چراغ قرمز چشمک زن ظاهر شد ولی بعد از حدود ده دقیقه بدون مشکل روشن کردمش و مشکلی را نشون نداد.
با این تفاسیر:
آیا بله؟!
و اگر خیر این اتفاق اتفاقی است معمول و دلیلش نوسان برق بوده و یا همانا با ظهور سه چراغ موردنظر جز ایراد مطروحه که بارها سخن ازش به میون اومده و خطرناک خوانده شده چیزی دیگری نبوده و باید به فکر دیگری باشم.

متشکرم
نه مشکلی نداره.این به دلیل نواسان برق بوده.
یه محافظ هم بخر براش اگه نخریدی.

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
نه مشکلی نداره.این به دلیل نواسان برق بوده.
یه محافظ هم بخر براش اگه نخریدی.
ممنونم از پاسخ سریع و البته آرامش بخشتون و همچنین توصیتون که حتما بهش عمل خواهم کرد.
JC_ThankYou.gif

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام كنسول من بعد چند بار فريز و به هم ريختن تصوير براي بار دوم چرا غ قرمز داد دفعهي قبل دادم نكست جن تعمير كنه بعد 2 هفته خراب شده فالكون هم هست حالا e79ميده اما من اصلا هارد ندارم مموري رو هم كه مي كشم فرقي نمي كنه راستي كنسول رو كه روشن مي كني اول 3 چراغ ميده بعد ميشه 1 چراغ بعد كنسولم تا 1 ماه گارانتي شده به نظرتون اصلا درست بشو هست؟

Hamid_360

کاربر سایت
Dec 6, 2008
16
نام
حمید
سلام كنسول من بعد چند بار فريز و به هم ريختن تصوير براي بار دوم چرا غ قرمز داد دفعهي قبل دادم نكست جن تعمير كنه بعد 2 هفته خراب شده فالكون هم هست حالا e79ميده اما من اصلا هارد ندارم مموري رو هم كه مي كشم فرقي نمي كنه راستي كنسول رو كه روشن مي كني اول 3 چراغ ميده بعد ميشه 1 چراغ بعد كنسولم تا 1 ماه گارانتي شده به نظرتون اصلا درست بشو هست؟

یک چراغ برای حرارت بسیار بالای gpu یا cpu هست . مشکل میتونه از heatsink باشه (شل باشه) 3 چراغ هم معمولا برای عدم اتصال پایه های cpu یا gpu به بورد هست که با reball کردن معمولا درست میشه. اما کار سخت و حرفه ای هست ;)

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان نمیدونم جای این مشکل اینجاست یا نه ولی چون زود جواب داده میشه اینجا مطرح میکنم:p
FW کنسول من 1.4 هستش و من بازی PROTOTYPE رو خریدم ولی اجرا نکرد! به عنوان DVD disk میشناسه!! بعد از RE5 بازی جدید نخریده بودم که این اولیش بود و اجرا نشد! ولی رو کنسول دوستم که تازه خریده اجرا شد! مشکل از FW هستش؟؟ آخه بچه ها گفنه بودن با 1.4 هم اجرا کردن بازیرو!! در ضمن درایو کنسولم هیتاچیه!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان نمیدونم جای این مشکل اینجاست یا نه ولی چون زود جواب داده میشه اینجا مطرح میکنم:p
FW کنسول من 1.4 هستش و من بازی PROTOTYPE رو خریدم ولی اجرا نکرد! به عنوان DVD disk میشناسه!! بعد از RE5 بازی جدید نخریده بودم که این اولیش بود و اجرا نشد! ولی رو کنسول دوستم که تازه خریده اجرا شد! مشکل از FW هستش؟؟ آخه بچه ها گفنه بودن با 1.4 هم اجرا کردن بازیرو!! در ضمن درایو کنسولم هیتاچیه!
با 1.4 اجرا نمیشه.

Hamid_360

کاربر سایت
Dec 6, 2008
16
نام
حمید

باید 1.6 بریزی. ببر فروشگاه فتحی با 5000 تومان برات همونجا میریزه . :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر