سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
دوستان من به یه مشکلی برخوردم .
من بازی Afro Samurai ریجن PAL رو قبل از اینکه iXtreme رو آپدیت کنم خریدم ، وقتی تو دستگاه گذاشتم همون مشکل معروف بازی های Wave 3 رو داشت ( DVD Movie ) . اما بعد از اینکه iXtreme رو به 1.6 ارتقا دادم ، هنوزم هم فکر میکنه که این فیلم DVD هست . شما نمی دونید مشکل از کجاست ؟؟؟

بازیت پچ کامل نیست-

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
داداش میشه یه راهنمایی بکنی بگی چه جوری نگهداری کنیم ؟؟؟
من ارکید چاسپره هست
میشه راهنمایی کنی ممنون:-"

حالا من میگم دوستان هم بیان کامل کنن::smile:

1- سعی کن کنسولت را جایی قرار بدی که هوا جریان داشته باشه.

2- بعد از چند ساعت بازی هم یه 2 ساعت بش استراحت بده!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فالکونش از اون خوبا نبوده!:cheesygri:cheesygri
نه بابا فالکون خوب نداریم کم کم همه دارن 1 چراغ و 3 چراغ میشن:biggrin1: من لای پر قو بزرگش کردم آخرش این شد و از دست رفت:biggrin1: امان از دوست ناباب:biggrin1:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
برای کسی پیش اومده؟:
حدود دو - سه ساعت داشتم فیفا لایو بازی می کردم
دوباره بعد از اتمام بازی رفتم به داشبورد (دیدید وقتی میره به داشبورد صفحه سیاه میشه) صفحه سیاه موند!
خاموش روشن کردم روال عادی را پیش رفتم..(یعنی دیگه مشکلی نداشت) همین!
زیادی وسواس دارم!:biggrin1: (آخه قبلا یه 360 دادم به باد)
این یکی تمام روش کولینگ روش به کار بردم.

(فکر کنم به دلیل سنگینی داشبورد بود چون به لایو وصل بودم و اینترنتم 128 بود نتونست داشبورد رو بیاره بالا)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا سلام.
من چند روز پیش یه بازی گرفتم فکر کنم ایکسمن بود گذاشتم تو دستگاه انگار اصلا دیسک داخل دستگاه نبود . یعنی می رفت که بره تو بازی اما دوباره بر می گشت. بعد از چند ثانیه ایکون های دسکاه رفت به شکلی که بازی می خواد بالا بیاد، و دوباره اومد رو یه صفحه ای که فقط تم رو نشون می داد ولی همین بازی تو دستگاه دوستم راحت بالا می ومد و باسه ما اینجوری بود. مشکل چیه که بعضی بازی ها رو نمی خونه؟ اپدیت داره ؟ چی شده؟

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام دوستان
من کنسولم دو چراغ می ده بعد یه مدت بازی کردن. بهم گفتن از رمشه چون هنگام بازی وقتی هد سینک هاش رو جلوی کولر می زارم خنک کار می کنه ولی باز بعد 10-15 دقیقه 2 چراغ می ده. خب اون طرف گفت باید رمش چون اتصالی داره، ریبال بشه. حالا من نمی دونم این ریبال چیه!! کسی می دونه؟ خودم نمی تونم درستش کنم؟ کسی قبلا همچین مشکلی نداشته تا راهنماییمون کنه؟ لطفا;):love:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من یه چیزی راجب ixtreme 1.6 شنیدم الان دقیق یادم نیست! اگه اشتباهه تصحیحش کنید!
میگن تو درایوی که ixtreme 1.6 داره بازیی بزاری که استیلف پچ کامل نباشه اصلا اجرا نمیشه! درسته؟

s_x

کاربر سایت
Aug 9, 2008
39
نام
احمد
من یه چیزی راجب ixtreme 1.6 شنیدم الان دقیق یادم نیست! اگه اشتباهه تصحیحش کنید!
میگن تو درایوی که ixtreme 1.6 داره بازیی بزاری که استیلف پچ کامل نباشه اصلا اجرا نمیشه! درسته؟
همه بازی ها رو اجرا میکنه . خیالت راحت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر