سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
اقا من هر کاری می کنم اون جایی که port ه usb می خوره باز نمیشه انگار از پشت چسب کاری شده کاره خاصی باید انجام داد؟!!!:(

کسی نیست جواب ما رو بده؟!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

atash_parast1986

کاربر سایت
Jul 19, 2008
3
سلام
اقا من هر کاری می کنم اون جایی که port ه usb می خوره باز نمیشه انگار از پشت چسب کاری شده کاره خاصی باید انجام داد؟!!!:(

کسی نیست جواب ما رو بده؟!!!!!!!!!

سلام
والا نه نیازی نیست کاری بکنی اصولا
شاید درش مشکل داره

آخرین ویرایش:

atash_parast1986

کاربر سایت
Jul 19, 2008
3
سلام دوستان
من تازه عضو شدم
علت عضو شدنم اینه که من چند روزه که یک xbox 360 (premium) گرفتم که به تاریخ 13/9/2007 تولید شده و کپی خور شده ....
وقتی اولین بار روشنش کنی مشکلی نداره اما وقتی که خاموشش میکنی حتی در مدت زمان کوتاهی پس از استفاده و دوباره انو روشن میکنم دستگاه ایراد E64 را میگیره و یک چراغ آن در حالت خوابیده پایین سمت راست روشن میشه و بعد فقط میشه با power دستگاه را خاموش کرد ...
و اگر بطور متوالی آنرا روشن کنیم این error را میبینیم ولی بعد از 10 تا 20 دقیقه انتظار آنرا روشن کنیم دستگاه بدون مشکل بالا میاد...
مشکل دستگاه من چیه؟ راستی کسی میدونه مدلmotherboard دستگاه من با تاریخ تولید فوق چیه؟
لطفا کمکم کنید
ممنونم:(

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
والا نه نیازی نیست کاری بکنی اصولا چون مال من باز بود
شاید درش مشکل داره
ماله شما وقتی باز میشه حالت ارتجایی داره؟!
یعنی بعد اینکه usb رو در اوردی بر می گرده سر جاش؟!

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
این مشکل برای من تا حالا برای دو تا از بازی ها پیش اومده یکی gta4وBad Company که محیط بازی دیر لود میشه یعنی وقتی به یه جا تو بازی وایمسم تازه در چند ثانیه محیط بازی لود میشه البته تو Bad Company وقتی سوار وسایل نقلیه میشم و با سرعت می رم.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دستگاه من 2 هفته قبل x clamp شده بود،خوب کار میکرد ولی جدیدا کمتر 5 دقیقه قفل میکنه بدون error دادن،فقط تا حالا دو بار یه صفحه سیاه نشون داده و گفته با costumer service تماس بگیرید،آخرش هم زده E71.حالا چه مرگش شده؟؟؟

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
اقا درسته که برای ریجن pal بازی ها دیر تر میاد؟!!!!!!!

اقا من grid رو از پرتو گرفتم می زارم تو دستگاه می پرسه update کنم ؟! من update کنم دستگاه از کپی خوری در نمیاد؟!!!!

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
atash_parast1986
وقتی اولین بار روشنش کنی مشکلی نداره اما وقتی که خاموشش میکنی حتی در مدت زمان کوتاهی پس از استفاده و دوباره انو روشن میکنم دستگاه ایراد E64 را میگیره و یک چراغ آن در حالت خوابیده پایین سمت راست روشن میشه و بعد فقط میشه با power دستگاه را خاموش کرد ...
و اگر بطور متوالی آنرا روشن کنیم این error را میبینیم ولی بعد از 10 تا 20 دقیقه انتظار آنرا روشن کنیم دستگاه بدون مشکل بالا میاد..

اولین چیزی که میتونم به شما بگم اینه که داریور شما به خوبی Flash نشده و باید دوباره flash بشه
البته احتمالات دیگه ای هم هستش ولی نمونه مشکل شما رو دیدم توی فروم ها

gammer
جواب شما رو همونطور که Pm زدید برای شما ارسال کردم لطفاً Pm هاتون رو چک کنید.

aiat_gamer
دستگاه من 2 هفته قبل x clamp شده بود،خوب کار میکرد ولی جدیدا کمتر 5 دقیقه قفل میکنه بدون error دادن،فقط تا حالا دو بار یه صفحه سیاه نشون داده و گفته با costumer service تماس بگیرید،آخرش هم زده E71.حالا چه مرگش شده؟؟؟

E71: possibly a dashboard update error, Check below in the "Console Reset Codes" for instructions. If that does not work there is no other solution and the console must be sent back to MS for repair.

E71 : احتمالا خطای آپدیت داشبورد می باشد.از کدهای Reset کنسول استفاده کنید.در صورتی که کار نکرد،راه حل دیگری ندارد و کنسول باید برای تعمیر به شرکت فرستاده شود.

در مورد Reset کردن هم به این تاپیک مراجعه کنید و پست اول و بخصوص دوم اون رو بخونید.

کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

gammer
اقا من grid رو از پرتو گرفتم می زارم تو دستگاه می پرسه update کنم ؟! من update کنم دستگاه از کپی خوری در نمیاد؟!!!!

نه نباید مشکلی برای کپی خور دستگاه پیش بیاد.
شما راحت ابدیت کن

hdsa23

کاربر سایت
Jul 9, 2008
6
درخواست راهنمایی

لطفا یکی به من کمک کنه
من کنسولمو عوض کردم و حالا مشکل تازه ای دارم و اون اینکه روی تلوزیون خودم تصویر سیاه و سفید میده در حالی که دستگاه قبلی رنگی بود در حالی که هر دو کنسول ارکید و پال بودند و تنها فرقشون این بود که قبلی در داشبورد در قسمت تنظیمات صفحه گزینه 50 هرتز و 60 هرتز برای انتخاب داشت ولی جدیده نداره
وقتی دستگاه جدید رو به یک تلوزیون جدیدتر زدم تصویر رنگی داد وفرق این دو تلویزیون در این بود که این ان تی اس سی 2.** و 4.** داشت ولی قدیمی فقط 4.** رو داشت و عجیب که کنسول پال با بازی پال روی ان تی اس سی 2.** تصویر رنگی میده و که تلویزیون من نداره و روی باقی سیستم ها سیاه سفید
لطفا کمک کنید چون دستگاه بی استفاده مونده و فروشنده میگه این موضوع به من مربوط نیست
حتما باید راهی باشه چون دستگاه قبلی مشکلی نداشت باید یه ربطی به نبودن گزینه های 50 و 60 هرتز در دستگاه جدید باشه یعنی ممکن در ورژن داشبورد دستگاه جدید اون گزینه ها رو بر داشته باشه؟
و همین باعث این مشکل شده باشه

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
سلام برادران
من یه مشکل دارم که مربوط به درایوره ! چند وقت پیش یه دی وی دی گیر کرد به سقف درایور درستش کردم ! الان وقتی دی وی دی میزارم توش نمی خونه ! (بیشتری هارو) بعد هم یه صدای خفن میده که انگار دی وی دی توش خورد و خمیر میشه ! که اونم واسه اینه که دی وی دی تو درایور لیز میخوره ! من باید چیکار کنم ؟

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام برادران
من یه مشکل دارم که مربوط به درایوره ! چند وقت پیش یه دی وی دی گیر کرد به سقف درایور درستش کردم ! الان وقتی دی وی دی میزارم توش نمی خونه ! (بیشتری هارو) بعد هم یه صدای خفن میده که انگار دی وی دی توش خورد و خمیر میشه ! که اونم واسه اینه که دی وی دی تو درایور لیز میخوره ! من باید چیکار کنم ؟

من از درایو زیاد چیزی نمیدونم ولی اینو ببین http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14941

S T R I D E R

کاربر سایت
Jul 21, 2008
2
سلام
من با ایکس باکسم مشکل پیدا کردم، قبلا" یه پرمیوم داشتم سوخت، یکی جدید فالکون خریدم ولی چون اچیومنتام و پروفایلای قبلیم توی هارد پرمیومه بود، هارد فالکون رو برداشتم هارد پرمیومم رو گزاشتم، ولی چند روز پیش یه کم با تنظیمات دستگاه ور رفتم، Family setting رو روی حالت تایمر قرار دادم و... بعد از اجرای یه بازی Family setting رو غیر فعال کردم و اومدم توی داشبورد دیدم که Gamer Score و achievments و Games همه صفر شده! ولی اون یکی پروفایلمو که نگاه کردم تغییری نکرده بود و وقتی دیسک بازی توی دستگاهه اچیومنتایی که قبلا" گرفتم رو نشون میده ولی توی قسمت played games و... چیزی نشون داده نمیشه! حالا اگه خواستید عکس هم میزارم
ممنون میشم راهنماییم کنید

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
اقا این در سی رم کنسول من وقتی میزنم بیرون نمیاد باید با دست یه ضربه بزنم بعد بیاد بیرون ؟؟چه کار کنم که درست شه دیگه خودش بیاد بیرون ؟

درسته .فکر کنم به احتمال 90 % درایوت Samsung/Toshiba باشه رفیق درسته؟
باید ببری بدی درست کنند ببر Naxtgen و اگه خودت میتونی هم که هیچی.
کلا درایوهای Samsung بیشتر اینطوری میشن مال من هم همینط.ری شده ولی هنوز درستش نکردم

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
salam dostan aval az hame bebakhshid eng taip mikonam
dovom man ye 360 daram vaghty roshan mikonam cheragh power ghermez mishe rahi hast ke betonam rash bendazam ya na dar zemn x-clamp ham kardam
dar akhar omidvaram man ro be onvan ye taze kar dar jame khodeton bepazirid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر