سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگه ممكنه بگيد نكست جن بابت 12 ولت چقدر ميگيره و همچنين بابت xclamp در ضمن x clamp
چه روشيه اگه ممكنه يكم توضيح بدين . با تشكر

فکر کنم برای 12 ولت 15000 تومان به بالا بگیره.

X-Clamp هم روشی هست که پایه زیر مادربورد کنسول میزارن و باعث میشه فاصله بین جعبه و مادربورد زیاد تر بشه و هوا بهتر زیرش رد بشه و کمتر داغ کنه.شما X-Clamp و 12 ولت کن کارایی دستگاهت خیلی بهتر میشه از نظر جرارتی.
همین X-Clamp بارها کنسول های 3 چراغ شده رو برگردونده چون خیلی تاثیر داره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزيز هزينه xclamp حدودا چنده؟ راستي چقدر بده آدم نتونه تشكر كنه (آخه مدتيه گزينه تشكر حذف شده)

هزینه اش رو نمی دونم والا اما خوب باید بین 30 تا 50 هزار تومان باشه.ولی خدایی ارزشش رو داره.
در ضمن نیازی به تشکر نیست.همین که رسوندید خودش کافیه.من وظیفمه بهتون کمک کنم یا اطلاعاتی که دارم در اختیارتون قرار بدم.

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
چون درایوت به DVD های مالزی عادت کرده اینطوری شده.هر کی با DVD های مالزی بازی کرده لنز درایوش خراب شده.شما باید لنز رو یا بدی عوض کنن یا بدی تنظیمش کنن.
NextGen هرچی بگه درسته.
آقا کنسول(اسم شریفتون رو نمی دونم) دستت درد نکنه ولی من بیشتر با رایتی بازی می کردم ...:((:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا کنسول(اسم شریفتون رو نمی دونم) دستت درد نکنه ولی من بیشتر با رایتی بازی می کردم ...:((:confused:

پدرام هستم... :love:

خوب همین خیلی ها که میگم با دیسک رایتی بازی می کردن بعد که از این دیسک های مالزی استفاده کردن این بلا سرشون اومده.
راهی غیر از بردن به جایی مثل NextGen نیست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا پدرام دستت درد نکنه ببخشید سرتو درد آوردم.:love:

خواهش می کنم وظیفه منه کمکتون کنم.این حرف رو نزنید.

همیشه سعی کنید دستگاه رو یه جایی بذارید که محیط اطرافش بازی باشه و همین طور خنک و مطبوع باشه هواش.به دور از رطوبت باشه چون رطوبت باعث میشه گرمای بیشتری به خودش جذب کنه.مخصوصا تابستون.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
شما Service Pack 1 این ویندوز رو بریز.البته ربطی نداره.طریقه تنظیم شبکه XBox360 و PC توی دو ویندوز فکر کنم فرق داشته باشه.

نه زیاد تفاوتی نداره شبکه هم مشکلی نداره مثلا موزیک و عکس و اینها رو راحت پخش میکنه فقط فیلم رو پخش
نمیکنه
این سرویس پک هنوز برای آپدیت نیومده ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوست عزيز هزينه xclamp حدودا چنده؟ راستي چقدر بده آدم نتونه تشكر كنه (آخه مدتيه گزينه تشكر حذف شده)
سلام اتفاقا من ماه پیش تهران بودم پیش اقا طاهر خواستم x-clamp کنم که قسمت نشد ولی هزینش پرسیدم به من گفتند چون دستگات درست و میخوای این کار بکنی برات 20 هزارتومن در میاد که واقعا قیمت خیلی خوب و با صرفه ای است ولی دستگاهای خراب گفتند 40 هزارتومن میگیرند و انجام میدن 12 ولتم که اقا پدرام گفتند 15 هزار تومن به نظر من خرجش کن ارزش داره عوضش بعد دیگه حسرت نمیخوری چرا کاری برای ایمنی بیشتر دستگات انجام ندادی موفق باشی دوست من;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه زیاد تفاوتی نداره شبکه هم مشکلی نداره مثلا موزیک و عکس و اینها رو راحت پخش میکنه فقط فیلم رو پخش
نمیکنه
این سرویس پک هنوز برای آپدیت نیومده ؟

احتمال داره مشکل از ویندوز باشه.

من پچ Win Vista رو روی PC نصب کردم.توی اینترنت بعد از کلی گشتن پیدا شد با حجم 450 مگابایت حدودا.خیلی هم سرعت و ... بهتر میشه.شاید با آپدیت مشکل PC شما هم حل بشه با XBox360

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
احتمال داره مشکل از ویندوز باشه.

من پچ Win Vista رو روی PC نصب کردم.توی اینترنت بعد از کلی گشتن پیدا شد با حجم 450 مگابایت حدودا.خیلی هم سرعت و ... بهتر میشه.شاید با آپدیت مشکل PC شما هم حل بشه با XBox360

داداش یه لینکی چیزی بده من به اضافه این یک مشکل خفن تر دیگه ای هم دارم
که اکسپلوررم یهویی اتصالش از اینترنت قطع میشه در صورتی که اینترنت رو شبکه ای که دارم
هست و همه دارن استفاده میکنن امیدوارم با این حل بشه
این ویستا اینطوری نبود 4 ماه عین هلو برام کار میکرد یهویی نمدونم چشمش زدم چی شد
انواع و اقسام باگ ها عجیب و غریب هست که داره رو میکنه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
داداش یه لینکی چیزی بده من به اضافه این یک مشکل خفن تر دیگه ای هم دارم
که اکسپلوررم یهویی اتصالش از اینترنت قطع میشه در صورتی که اینترنت رو شبکه ای که دارم
هست و همه دارن استفاده میکنن امیدوارم با این حل بشه
این ویستا اینطوری نبود 4 ماه عین هلو برام کار میکرد یهویی نمدونم چشمش زدم چی شد
انواع و اقسام باگ ها عجیب و غریب هست که داره رو میکنه

این هم از سرویس پک 1 ویندوز ویستا :

http://www.softpedia.com/get/Others/Signatures-Updates/Windows-Vista-Service-Pack.shtml

ولی به نظر من ویندوز رو عوض کن و بعد این رو روش بریز.

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان کیا سری لانچ رو دارن تا حالا هم دووم آورده؟
چند ساعت یک بند بدونه استراحت باهاش بازی میکنید؟
مشکلی واسش پیش اومده تا حالا؟
12 ولت کردید؟
از پشتش باد داغ بیرون میاد؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان کیا سری لانچ رو دارن تا حالا هم دووم آورده؟
چند ساعت یک بند باهاش بازی میکنید؟
مشکلی واسش پیش اومده تا حالا؟
12 ولت کردید؟

من لانچ برا 2/2007 دارم.

4 تا 8 ساعت در روز باهاش بازی می کنم.

با یه اینترکولر.12 ولت هم که نشده.

هیچ مشکلی هم ندارم باهاش.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
درود:biggrin1:

من 2 روز پیش وقتی که خواستم دستگاه رو روشن کنم 3 چراغ داد:(( , خیلی جالب بود چون دستگاه اصلا روشن نشده بود و تصویر نداشت و همینجور فقط 3 تا چراغ قرمز روشن خاموش میشد!!
..........
دستگاه رو خاموش کردم و یکدفعه دیگه روشن کردم هیچ اثر از سه چراغ نبود و مثل هلو کار میکرد:biggrin1:
..........
البته بعد از اون جریان یه 10 ساعتی بازی کردم و هیچ مشکلی نداشته , میخواستم بپرسم آیا برای کسی همچین اتفاقی افتاده؟ و آیا کسی علتش رو میدونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر