سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
بخاطر مودم و کابل ها هست کابل ها حتما 6e باشن و مودم هم (هم مودم روتر هم مودم داخلی سیستم) باید 1/100/1000 باشن یا روشون حداقل 300mb (این mb حرف بزرگ و کوچیک داره اما در کل همین )رو نوشته باشه
کابل کت 6 هستش اما مودم دی لینک 2730 هستش مودم داخلی رو اطلاع ندارم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
کابل کت 6 هستش اما مودم دی لینک 2730 هستش مودم داخلی رو اطلاع ندارم

هر دوتا کابل(موذم به کامپیوتر و مودم با کنسول) باید 6e باشن مودم داخلی رو هم روی جعبه مادربورد مینویسه ...اما در کل خرجش بالاست و بدرد ما که کاربر خونگی هستیم نمیخوره.

Rezamdm

عضو جدید
May 16, 2020
1
سلام.با عرض خسته نباشید،
من لینک دیتا بازیرو از خودم psx گرفتم و دانلود کردم،الان که نرم افزار و اجرا میکنم و آدرس محل دیتا بهش میدم باز هم از دیتا که گرفتم استفاده نمیکنه و می‌ره دانلود میکنه،فایل های dp هم که لازم داشته دانلود کردم باز هم مشکل همونه و خودش دانلود میکنه...
یعنی من بیخودی اون همه دیتا دان کردم...البته دیتا برای بازی ریجن ۲ هست...
ممنون میشم راهنمایی کنید...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام.با عرض خسته نباشید،
من لینک دیتا بازیرو از خودم psx گرفتم و دانلود کردم،الان که نرم افزار و اجرا میکنم و آدرس محل دیتا بهش میدم باز هم از دیتا که گرفتم استفاده نمیکنه و می‌ره دانلود میکنه،فایل های dp هم که لازم داشته دانلود کردم باز هم مشکل همونه و خودش دانلود میکنه...
یعنی من بیخودی اون همه دیتا دان کردم...البته دیتا برای بازی ریجن ۲ هست...
ممنون میشم راهنمایی کنید...
کد دیتایی که Psx میده با اونی که دانلود کردید رو چک کنید
اگه درست دانلود کرده باشید و از تنظیمات محلش رو بهش داده باشید خودش برمیداره
اگرم بازی آپدیت داشته ممکنه تا شما آپدیتاشو دانلود کنید بازی آپدیت جدید داده و برای همین آپدیتای قدیمیو قبول نمیکنه اگه اینطور باشه باید کل فایلای آپدیت جدیدو دوباره دانلود کنید

Codwm

عضو جدید
Jun 7, 2020
1
ببخشید چند تا از کلمه هارو اشتباه نوشته بودم این درستش
ببخشید وقتی من دارم انتقال میدم دیتا رو از ps۴ به برنامه پی اس ایکس خیلی از نتم استفاده میکنه و واقعا نمیدونم چیکار کنم مثلا کلا ۶ گیگ میخواستم انتقال بدم یه گیگ ازم برد

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ببخشید چند تا از کلمه هارو اشتباه نوشته بودم این درستش
ببخشید وقتی من دارم انتقال میدم دیتا رو از ps۴ به برنامه پی اس ایکس خیلی از نتم استفاده میکنه و واقعا نمیدونم چیکار کنم مثلا کلا ۶ گیگ میخواستم انتقال بدم یه گیگ ازم برد
خوب کاری نداره افلاین انتقال بده اینترنت قطع بکن

mansourfarari

کاربر سایت
Mar 2, 2017
53
بعضی بازیا که دیتاشون تو سایتای ایرانی نیست مستقیم از سرور سونی دان میکنم یه پارتشون همش خراب در میاد کد sha1. یعنی چند بار همون پارتو با پی سی و موبایل دان میکنم بازم خرابه مجبور میشم اون یه پارتو با ps4 دان کنم.قضیش چیه؟ با همراه اول دان میکنم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بعضی بازیا که دیتاشون تو سایتای ایرانی نیست مستقیم از سرور سونی دان میکنم یه پارتشون همش خراب در میاد کد sha1. یعنی چند بار همون پارتو با پی سی و موبایل دان میکنم بازم خرابه مجبور میشم اون یه پارتو با ps4 دان کنم.قضیش چیه؟ با همراه اول دان میکنم.
چند سال پیش یکی از سرورای دانلود سونی فیلترشد بعد رفع فیلتر تقریبا برا همه اپراتورا درست شد بجز همراه اول که همچنان مشکل داره اگه زیاد کانکشن بده به سرور اصلی ریدایرکت میشه اونور هم باعث میشه بعضی وقتا کلا ارور بده موقع دانلود هم پارت خراب دربیاد درکل راهی نیست ولی میتونید اون پارتو دوباره دانلود کنید و معمولا سالم دانلود میشه
و اینکه سعی کنید چیزی همزمان باهاش دانلود نکنید که سریعتر دانلودش تمومشه من قبلا سرعتم با همراه اول به ده دوازده مگ میرسید هیچوقت پارتا خراب نمیشدن الا رو سه تا شیش مگه پیش میاد اینجوری بشه

• Like
Reactions: se.phi.roth

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این انتقالش با wifi برای من همون 8 مگ می ده اما هر نیم ساعت 1 بار خود برنامه کرش می کنه همش باید بالای سرش باشم حتی با لن هم قبلا این شکلی می شد مشکل از چیه با چی فیکس می شه؟ کلا از 1 حدی که تعداد درخواست ها بیشتر می شه یعنی توی اون صفحه که می زنه کرش می کنه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
این انتقالش با wifi برای من همون 8 مگ می ده اما هر نیم ساعت 1 بار خود برنامه کرش می کنه همش باید بالای سرش باشم حتی با لن هم قبلا این شکلی می شد مشکل از چیه با چی فیکس می شه؟ کلا از 1 حدی که تعداد درخواست ها بیشتر می شه یعنی توی اون صفحه که می زنه کرش می کنه.
برنامه رو از تب log روی یه تب دیگه مثلا settings بذارین مشکل کرش حل میشه.

• Like
Reactions: Wave 8500 and s.1

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان راهی برای انتقال افلاین دیتا از لب تاپ تا هارد اکسترنال بر روی ps4 هست ؟ چون یه اکانت ظرفیت ۱ روش نصبه که دیتا بازیش نصفه دانلود شده و اگر به نت وصل بشه اکانت و بازی قفل میشه . راه حلی ندارن دوستان ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر