سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
برای چی گاهی وقتا دوتا فایل برای دانلود نشون میده یکیش که فایل اصلیه و یکی یه فایل کوچیک هست !!!!

یه سوال دیگه برای چی آپدیت بازی Witcher که میخوام دانلود کنم روی PS4 سایزش مدام عوض میشه ! یه بار 19.5 گیگ هست و یه با 17.5 هست و الان زده 18.3 گیگ !!! جریانش چیه ، لینکی که برای کامپیوتر گرفتم که سایزش ثابته !

نیازی به این برنامه نداشتم قبلا سرعت دانلودم روی کنسول خیلی خوبه ، اما جدیدا دانلود ها رو resume نمیکنه روی کنسول ، اگه دانلود رو pause کنم دفعه بعد از اول شروع میکنه به دانلود !!! برای همین مجبورم از این برنامه استفاده کنم !!

یه ارور هم میده که نمیدونم جریانش چیه !!! عکس هر دو رو گذاشتم . . .

کسی میدونه جریانشون چیه ؟
سلام داداش موفق شدی آپدیت ویچر رو بریزی رو کنسول و اجراش کنی ؟ یه توضیح کوچیک میدی چطوری این کارو کردی من کلا گیج شدم تو کار با این نرم افزار

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
سلام داداش موفق شدی آپدیت ویچر رو بریزی رو کنسول و اجراش کنی ؟ یه توضیح کوچیک میدی چطوری این کارو کردی من کلا گیج شدم تو کار با این نرم افزار
اتفاقا خیلی راحترتر از اونیه که فکر میکنی . . .
دقیقا عین آموزش عمل میکنی ، هر پیام یا اروری که داد الکیه و بهش تویجه نکن ، دانلود ها رو انجام بده ، برای نصبش هم ، لپ تاپ و کنسول رو باید با کابل Ethernet به مودم وصل کن و همون کار های آموزش رو دوباره انجام شده و نصبش کن ؛ تنها نکتش ایکه که دفعه اول که از کنسول دانلود رو شروع میکنی شاید دو سه تا لینک بهت نشون بده ، تو با اون لینکی که آخرین حرفش 0 هست کار داری نه اونی که نوشته DP . . .

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
اتفاقا خیلی راحترتر از اونیه که فکر میکنی . . .
دقیقا عین آموزش عمل میکنی ، هر پیام یا اروری که داد الکیه و بهش تویجه نکن ، دانلود ها رو انجام بده ، برای نصبش هم ، لپ تاپ و کنسول رو باید با کابل Ethernet به مودم وصل کن و همون کار های آموزش رو دوباره انجام شده و نصبش کن ؛ تنها نکتش ایکه که دفعه اول که از کنسول دانلود رو شروع میکنی شاید دو سه تا لینک بهت نشون بده ، تو با اون لینکی که آخرین حرفش 0 هست کار داری نه اونی که نوشته DP . . .
ممنون داداش تا حدود زیادی موفق شدم اما سوال برام پیش اومد

اول اینکه آپدیت من حدود 20 گیگه و 4 تا پارت 4 گیگ داره و یه 2 گیگ من فقط باید همون که 0 داره رو به نرم افزار مشناسونم یا تک تک باید سلکت کنم ؟

دوم اینکه سرعت اتصال من رو زده بود حدود 2 مگ در ثانیه ! ( چون وایرلس وصل شده بودم به کنسول ) این رو اگه با کابل وصل کنم چقدر بالاتر میشه ؟ چون با این 2 مگ و حجم آپدیتم فکر کنم یه روز باید بزارم دانلود بشه !!!

و سوال آخر اینکه وقتی شروع میکنه به دانلود از نرم افزار از کجا باید مطمئن بشم که یه وقت اشتباهی از اینترنت دانلود نمیکنه ؟!

ممنون میشم بهم این موارد رو پاسخ بدید

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,811
نام
محمد رضا
این لینکایی که از PSX Helper میگیرم قابلیت Resume ندارن!~X(قبلا داشت که /:):|

میشه این لینکارو یه جایی میرور کنم؟:-? بهترین سایتی که میشه این کارو کرد کدومه؟ البته از این مجانی ها لطفا:D

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
ممنون داداش تا حدود زیادی موفق شدم اما سوال برام پیش اومد

اول اینکه آپدیت من حدود 20 گیگه و 4 تا پارت 4 گیگ داره و یه 2 گیگ من فقط باید همون که 0 داره رو به نرم افزار مشناسونم یا تک تک باید سلکت کنم ؟

دوم اینکه سرعت اتصال من رو زده بود حدود 2 مگ در ثانیه ! ( چون وایرلس وصل شده بودم به کنسول ) این رو اگه با کابل وصل کنم چقدر بالاتر میشه ؟ چون با این 2 مگ و حجم آپدیتم فکر کنم یه روز باید بزارم دانلود بشه !!!

و سوال آخر اینکه وقتی شروع میکنه به دانلود از نرم افزار از کجا باید مطمئن بشم که یه وقت اشتباهی از اینترنت دانلود نمیکنه ؟!

ممنون میشم بهم این موارد رو پاسخ بدید

هر پارت که تموم شد پارت بعدی رو خودش میگه انتخاب کنی ، کار راحتتر اینه که مثل آموزشش (توی صفحه اول) پوشه ای که تمام پارت هات داخلشه انتخاب کنی تا خودش پارت ها رو انتخاب کنه و برای هر پارت جدا پیام نده . . .
برای من با کابل 12 مگ بود . . .
اگر پوشه ی پارت ها مشخص شده باشه از همون اول شروع میکنه به انتقال فایل (بجای دانلود اینترنتی) --- اما اگه شک داری میتونی مودمت رو نگاه کنی ، یکی از چراغ های مودم ها مال اینترنت هست اگر خیلی چشمک میزد یعنی داره از اینترنت استفاده میکنه . . . بعلاوه وقتی از اینترنت دانلود میکنه سرعتش خیلی پایینتره و مشخصه (اگه نگرانی که هم از اینترنت دانلود کنه و هم از کامپیوتر انتقال بده بصورت هم زمان ، نگران نباشه این کار رو نمیکنه ، فقط یکیش رو انجام میده . . .)

• Like
Reactions: 4058423

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
سلام دوستان ...
یه سوال مهم .. ممنون میشم ج بدید
من اگر بخوام از لپتاپ فایل دانلودی(بازی و دی ال سی) بریزم تو پی اس(و پی اس با وای فای نصب باشه)
مثلا یه بازی 20 گیگی چقدر طول میکشه کپی شه تو پی اس؟

mohsen_x

کاربر سایت
Jun 21, 2007
8
دوستانی که به مشکل Cannot install بر می خورن ! منم به این مشکل برخوردم و بعد از کلی کلنجار تونستم حلش کنم ، اینجا رو گشتم یکی گفته بود مشکل از دیتاست و اون رو یه مشکلی مثل cannot download توصیف کرده بود ولی اینطور نیست .

این مشکل زمانی پیش میاد که شما اون بخش اولیه رو دانلود کردید و وقتی بازی میره برای install روی 99% ارور می ده و وقتی این ارور رو ببینید دیگه دیر شده و هیچ کاری نمی تونید بکنید !

مشکل از دیتای شما نیست ... مشکل از اینه که بعد از اتمام دانلود یه چیزی چک می شه و یه اختلال خیلی نادر به وجود میاد .

برای حل این مشکل کافیه حواستون رو جمع کنید و موقعی که 10 مگ مونده به پایان ، دانلود رو pause کنید . بعد psx رو ببندید و اتصال به psn رو بدون پروکسی تنظیم کنید ... دانلودتون رو ادامه بدید و بذارید اون چند مگ باقی مونده رو با سرعت معمولی اینترنت دانلود کنه و این سری میبینید که وقتی به نصب بازی می رسه بدون هیچ مشکلی نصب می شه و دانلود بازی هم ادامه پیدا می کنه و می تونید ادامه ی دانلود رو با psx ادامه بدید =;

پ.ن : اگه حواستون نباشه و تا آخر دانلود رو با psx برید و ارور cannot install رو مشاهده کنید دیگه کار از کار گذشته و باید از اول شروع کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ebi.jvp

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام دوستان من دیتای یازی world of tanks رو از سایت با حجم 29.7 دانلود کردم و رفتم تو استور ps4 گزینه دانلود رو زدم متوجه شدم که با آپدیتهای مکرر حجم اصلی بازی به 55 گیگ رسیده !!! هر کاری کردم نتونستم بازی رو با روش psx دانلود کنم چون وسط کار حجم فایل از 55 گیگ به 4 گیگ تغییر میکنه یعنی اینکه فقط پارت اول را شناسایی میکنه
لطفا راهنماییم کنید تو اینجور مواقع چیکار باید کنم؟؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان من دیتای یازی world of tanks رو از سایت با حجم 29.7 دانلود کردم و رفتم تو استور ps4 گزینه دانلود رو زدم متوجه شدم که با آپدیتهای مکرر حجم اصلی بازی به 55 گیگ رسیده !!! هر کاری کردم نتونستم بازی رو با روش psx دانلود کنم چون وسط کار حجم فایل از 55 گیگ به 4 گیگ تغییر میکنه یعنی اینکه فقط پارت اول را شناسایی میکنه
لطفا راهنماییم کنید تو اینجور مواقع چیکار باید کنم؟؟؟؟

با همون PSX بریز، بعد از اینکه 4 گیگ تموم شد بازی توی Backgroung شروع میکنه به دانلود شده

روی آیون بازی Option بزن و بعد Information اونجا مینویسه که بازی در حال انتقاله

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من جدیدا خیلی با مشکل cannot download وسط انتقال دیتا به کنسول مواجه میشم ایا دیتاها مشکل داره یا مشکلم جای دیگه است !!!!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من جدیدا خیلی با مشکل cannot download وسط انتقال دیتا به کنسول مواجه میشم ایا دیتاها مشکل داره یا مشکلم جای دیگه است !!!!

منم همین مشکلو دارم...الان وسط دیتا ریختن اپدیت رو نمیتونه بریزه...چک کردم اخرین اپدیت هم بود

واقعا سونی گندشو دراورده...من نخوام واسه بازیم اپدیت بریزم باید کیو ببینم :|

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
درود

دوستان یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی که پر*ا*ک*سی ادرس اینا رو که وارد میکنم موقع تست به نت وصل نمیشه ولی تو حالت معمول یعنی بدون پر*ا*ک*سی وصل میشه بدون هیچ مشکلی اشکال از کجاست؟

دی ان اس رو 8.8.8.8 تنظیم میکنم mtu هم 1400 و اینکه فایروال همه اینا رو بستم.

از طریق وایفای وصل میشم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درود

دوستان یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی که پر*ا*ک*سی ادرس اینا رو که وارد میکنم موقع تست به نت وصل نمیشه ولی تو حالت معمول یعنی بدون پر*ا*ک*سی وصل میشه بدون هیچ مشکلی اشکال از کجاست؟

دی ان اس رو 8.8.8.8 تنظیم میکنم mtu هم 1400 و اینکه فایروال همه اینا رو بستم.

از طریق وایفای وصل میشم

چرا DNS و MTU رو تغییر میدی؟ توی آموزش فقط نوشته که اون آی پی که برنامه PSX میده توی پرا کس ی وارد کن، اگه فایر وال بسته باشی کلا آنتی ویروسم خاموش کرده باشی نباید مشکلی داشته باشه

• Like
Reactions: mohsenjyubi201

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
چرا DNS و MTU رو تغییر میدی؟ توی آموزش فقط نوشته که اون آی پی که برنامه PSX میده توی پرا کس ی وارد کن، اگه فایر وال بسته باشی کلا آنتی ویروسم خاموش کرده باشی نباید مشکلی داشته باشه
درسته ولی وقتی که اینکارو میکنم دیگه کلا به نت تو حالت معمولی هم وصل نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر