سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

• Thread starter Thread starter i-safe
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای چی گاهی وقتا دوتا فایل برای دانلود نشون میده یکیش که فایل اصلیه و یکی یه فایل کوچیک هست !!!!

یه سوال دیگه برای چی آپدیت بازی Witcher که میخوام دانلود کنم روی PS4 سایزش مدام عوض میشه ! یه بار 19.5 گیگ هست و یه با 17.5 هست و الان زده 18.3 گیگ !!! جریانش چیه ، لینکی که برای کامپیوتر گرفتم که سایزش ثابته !

نیازی به این برنامه نداشتم قبلا سرعت دانلودم روی کنسول خیلی خوبه ، اما جدیدا دانلود ها رو resume نمیکنه روی کنسول ، اگه دانلود رو pause کنم دفعه بعد از اول شروع میکنه به دانلود !!! برای همین مجبورم از این برنامه استفاده کنم !!

یه ارور هم میده که نمیدونم جریانش چیه !!! عکس هر دو رو گذاشتم . . .

کسی میدونه جریانشون چیه ؟

Attachments

• 2.jpg
    2.jpg
    132.6 KB · مشاهده: 22
  • 1.jpg
    1.jpg
    67.7 KB · مشاهده: 23
  • Like
Reactions: tooraj.zi
دوستان سلام من چند وقت پیش دیتا استار وارز ریجن یک رو خریدم وقتی داشتم دیتا میریختم اپدیت داد و زد کنات دانلود گذشت تا 3 روز پیش من اپدیت بازی رو دانلود کردم و ریخم روی دیتای بازی الان لینکایی که تو psx نشون میده و فایلای من اسمشون فرق میکنه. به نظرتون میشه اسم رو تغییر بدم به چیزی که تو psx نشون میده؟یا راح حل دیگه ای؟ لطفا جواب بدین.8 گیگ دان کردم:((

میشه کنسول و اپ تاپ رو با کابل Ethernet به روتر وصل کنیم و از این برنامه استفاده کنیم ، چون با وای فای سرعتش فوق العاده کمه !!!! شاید با کابل سرعتش بهتر باشه !

ویرایش : این کار رو خودم الان امتحان کردم و سرعتش خیلی زیاد شد !! با وای فای سرعتش تقریبا 1.5 مگ بود اما الان با کابل سرعتش 12 مگ در ثانیه هست ! عالی شد !!!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ebi.jvp
اقا یکی به منم کمک کنه من دیتای battlefront رو دانلود کردم تو نصب روی درصد 99 ارور cannot install میده!چیکار کنم!کمکم کنید!ارورش اینه: CE-34016-4
یه باز پاک کن دوباره دیتا بریز درست میشه
کسی برا ما راه حل نداشت؟

• Like
Reactions: trainer
دوستان سلام من چند وقت پیش دیتا استار وارز ریجن یک رو خریدم وقتی داشتم دیتا میریختم اپدیت داد و زد کنات دانلود گذشت تا 3 روز پیش من اپدیت بازی رو دانلود کردم و ریخم روی دیتای بازی الان لینکایی که تو psx نشون میده و فایلای من اسمشون فرق میکنه. به نظرتون میشه اسم رو تغییر بدم به چیزی که تو psx نشون میده؟یا راح حل دیگه ای؟ لطفا جواب بدین.8 گیگ دان کردم:((
درود
خیر دوست عزیز . نمیشه فایل رو ویرایش کرد و همنام کرد با اسمی که PSX زده . شما باید لینکی که PSX میگه رو دانلود کنید

• Like
Reactions: afshin-rnj
سلام خسته نباشید من تازه کنسول ps4 خریدم
دیتای بازی uncharted 4 رو کامل دانلود کردم فقط یه مسیله برام مبهم مونده و هنوز متوجه نشدم
من برای ریختن بازی روی کنسول حتما به اکانت احتیاج دارم؟؟؟
یا وقتی دیتای بازی رو دارم با همین برنامه psx به همین روش میتونم بریزم؟
حتما باید اینترنت داشته باشم؟
اگر امکانش هست از دوستانی که این کارو انجام دادن راهنمایی کنن
یا اگر شماره تماس دارن من تلفنی مزاحم بشم و راهنمایی بگیرم

سلام دوستان مغازه دار ها دیتا رو تو تبریز با سرعت 80 مگابایت بر ثانیه میزنن من هرکاری میکنم سرعتم از 25 بالاتر نمیره با چندتا سیستم عالی هم تست کردم باز جواب نگرفتم ازتون خواهشمندم اگه کسی فوت و فنش رو بلده بهم یاد بده ممنونم ازتون

سلام خسته نباشید من تازه کنسول ps4 خریدم
دیتای بازی uncharted 4 رو کامل دانلود کردم فقط یه مسیله برام مبهم مونده و هنوز متوجه نشدم
من برای ریختن بازی روی کنسول حتما به اکانت احتیاج دارم؟؟؟
یا وقتی دیتای بازی رو دارم با همین برنامه psx به همین روش میتونم بریزم؟
حتما باید اینترنت داشته باشم؟
اگر امکانش هست از دوستانی که این کارو انجام دادن راهنمایی کنن
یا اگر شماره تماس دارن من تلفنی مزاحم بشم و راهنمایی بگیرم
والا دقیق متوجه نشدم منظورتون از داشتن اکانت چیه ولی خب برای استفاده از PS4 باید اکانت داشته باشین اگر منظورتون اکانت های اشتراکیو و هکیه که بله باید داشته باشین.
دیتای بازی اگر با ریجن بازی یکی باشه و آخرین آپدیت رو داشته باشین بله میشه.
برای ریختن دیتا روی کنسول باید کنسول و PC به یه وای فای وصل باشن یا لن باشن.

دوستان از کجا بفهمیم که فایل دیتامون مشکل داره یا نه . من دیتام رو هارد بود طبق نظرات رفتم جلو . یکم از فایل دانلود شد به صورت دستی بهش آدرس هارد رو دادم . ولی یکم که دانلود شد ارور داد . نمی دونم من فایل هارو اشتباه دستی وارد کردم یا مشکل از جای دیگه بود

دوستان کسی هست لیست پارت های دانلود شده بازی need for speed 2015 ریحن 1 رو بنویسه به ترتیب ؟ من دیتاش رو دارم ولی نمی دونم پارت هاش چطوریه و چطوری باید تو psx واردشون کنم

آخرین ویرایش:
والا دقیق متوجه نشدم منظورتون از داشتن اکانت چیه ولی خب برای استفاده از PS4 باید اکانت داشته باشین اگر منظورتون اکانت های اشتراکیو و هکیه که بله باید داشته باشین.
دیتای بازی اگر با ریجن بازی یکی باشه و آخرین آپدیت رو داشته باشین بله میشه.
برای ریختن دیتا روی کنسول باید کنسول و PC به یه وای فای وصل باشن یا لن باشن.
سلام ممنون از بابت پاسختون
اما باز متوجه نشدم سوال من این بود که من دیتای فلان بازی رو دارم برای ریختن بازی هم که تمام مراحل که گفته شد رو دنبال میکنیم و منتقل میکنیم فقط این قضیه این اکانت اشتراکیو نمیدونم و نمیفهمم من خودم اکانت دارم که به اسم خودم هست و دیگه هیچ اکانتی ندارم حالا(اکانت از کجا بیارم و چجور تهیه کنم رو نمیدونم )

سلام ممنون از بابت پاسختون
اما باز متوجه نشدم سوال من این بود که من دیتای فلان بازی رو دارم برای ریختن بازی هم که تمام مراحل که گفته شد رو دنبال میکنیم و منتقل میکنیم فقط این قضیه این اکانت اشتراکیو نمیدونم و نمیفهمم من خودم اکانت دارم که به اسم خودم هست و دیگه هیچ اکانتی ندارم حالا(اکانت از کجا بیارم و چجور تهیه کنم رو نمیدونم )
میتونین اکانت های اشتراکی رو از وبسایت ها یا کانال های تلگرام پیدا کنید. یه سرچ بزنیدپیدا میشه.اگر هم میخواین قانونی بازیو بخرین باید حساب PSNتون رو شارژ کنید بعد از طریق استور پلی استیشن بازی رو بخرید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or