سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

سلام . من عضو جدید هستم.آقا من یه psp خریدم ورژنش 2.00 بود.با UMِD GTA LCS جدیدش آپدیتش کردم به 2.60 .حالا تبدیلش کردم به 3.03
میخوام کپی خور بشه . تورو خدا بگین چی کار کنم. کامل بگین لطفا
با ذکر منابع فایل های مورد نظر

اقا واسه چی دانگرید میکنن؟؟ مگه با یک سخت افزار تموم نمیشه؟
من میخوام یک 2.82 بخرم اگه سخت افزار مخصوص کپی خور شدن روش بزارم حله یا بازم باید دانگرید کنم؟

ببینین آموزش ها به اندازه ی کافی جامع هست،ولی مثلا من که میخوام از ورژن 2.8 به 1.5 دانگیرد کنم،بهتر نیست که بدم بیرون برام بکنن؟چون وافعا میترسم بزنم داغون کنم دستگاه رو!

اقا واسه چی دانگرید میکنن؟؟ مگه با یک سخت افزار تموم نمیشه؟
من میخوام یک 2.82 بخرم اگه سخت افزار مخصوص کپی خور شدن روش بزارم حله یا بازم باید دانگرید کنم؟
منظورت مود چيپ هست؟ نميدونم ولي گمون نكنم تو ايران كسي بتونه نصب نكنه. ولي اگه بتونه كه آره با اونم ميشه به راحتي بازي اجرا كرد.

دانگريد ميكنيم كه بتونيم بازي هاي كپي اجرا كنيم.

ببینین آموزش ها به اندازه ی کافی جامع هست،ولی مثلا من که میخوام از ورژن 2.8 به 1.5 دانگیرد کنم،بهتر نیست که بدم بیرون برام بکنن؟چون وافعا میترسم بزنم داغون کنم دستگاه رو!
اگه يكم دقت كني خودت به راحتي ميتوني اين كارو بكني.

فريمور دستگاهت اگه الان 2.8 هست ميتوني با استفاده از دانگريد هاي Easy Install به راحتي به 1.5 دانگريد كني. بعد به 3.10 OE تبديل كني.

اگه ميترسي خوب ببر بده بيرون برات اين كارو بكنن.

سلام
آقا 3.03 را بدون gta librery city نمیشه دانگرید کرد اینقدر بحث نکنید
:
  • This downgrader is for v3.03 firmware only. But if you have v2.81 - v3.02, no problem - you can just upgrade to v3.03 to use the downgrader.
  • You need a copy of the unpatched GTA:Liberty City Stories UMD. No ISOs, no patched UMDs, not Vice City Stories. The most reliable way: the unpatched disks have the v2.0 firmware update on them.
  • This downgrader is intended to enable homebrew. Homebrew is NOT the same as piracy. Don’t be a thieving loser - buy the games you play.
  • The downgrader will work on all current PSP hardware (TA-079 - TA-086). Patching of TA-082+ is automatic in the downgrader.
  • You downgrade at your own risk. There is always a chance of bricking, although we have done everything we can think of to make this process safe.

اقا ببخشید منظورم 2.81 بود الان من دو تا عکس یکی جی پی جی یکی گیف و دو تا موزیک یکی mp3 و یکی mpeg ریختم روش فیلم هم ریختم که wma بود و بازی exit که هیچکدوم را پی ای پی نمیخونه ! به نظر شما مشکل چیه؟ البته پی اس پی مموری را میفهمه ولی میگه هیچی توش نیست! البته از هجمشم کم شده

کمک به من

اگه می شه یه راه حل برای اینکه psp ver 2.5 من تمام برنامه ها و بازی روش اجرا بشه بهم بدید
نگید به مطالب قبل رجوع کن که هیچی پیدا نکردم در ضمن جدیدترین راه حل و اگه می تونید سایت برنامه مورد نظرو بهم بگید دعاتون می کنم به خدا

Back