سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

yani mitooanm baraye downgrader be jaye GTA LBS az Pro evolution soccer ke update version 2.00 rooye khode umd dare estefade konam

نه نه اشتباه نكنيد GTA LCS با UPDATE 2.00 به خاطر BUG بزرگى كه در LOAD بازى وجود داشت مورد استفاده قرار مي گيره
شما فقط از GTA LCS با UPDATE 2.00 ميتونيد استفاده كنيد

yani mitooanm baraye downgrader be jaye GTA LBS az Pro evolution soccer ke update version 2.00 rooye khode umd dare estefade konam
سلام دوست عزیز
دانگریدر های جدید مثل 2.7 دیگه اصلا احتیاج به GTA و UMD و هیچ چیز دیگر ندارند شما باید به 2.7 اپگرید کنید و به 1.5 دانگرید و سپس 3.03 را نصب کنی

نه نه اشتباه نكنيد GTA LCS با UPDATE 2.00 به خاطر BUG بزرگى كه در LOAD بازى وجود داشت مورد استفاده قرار مي گيره
شما فقط از GTA LCS با UPDATE 2.00 ميتونيد استفاده كنيد

BUG chiye ke pro evolution nadare yani hich rahi nist man alan GTA LBS nadaram pool ham nadaram hich rahi nist

اقای choobin11 من منظورم از دانگرید شما نیستی یه وقت مشکلی پیش نیاد.

در مورد شما دوست عزیز اقای Silent Hill 0 باید بگم که من خودم اموزش کامل دانگرید 2.71 و 2.80 که توسط dark alex معرفی شده و تست هم شده و دیگه روی هیچ دستگاهی مشکلی نداشته و100% کار میکنه ومطمئنم اموزش رو گذاشتم ولی چه تظمینی هست که دانگرید 3.03 روی همه دستگاهها کار کنه
شاید دستگاه یکی از دوستان با برنامه مچ نشه و بریک بشه من به دستگاههای شما کاری ندارم ولی شما وضعیت بقیه دوستان رو نمیدونید.
پس تا کامل نشده لطفا معرفی نشه چون احتمال 60% سالم بودن رو داره .
در ضمن خواهشی که از شما دارم اینجا کسی تبلیغ سایتی رو نمیکنه یعنی جزو قوانین هست که نباید باشه شما هم لطف کن اگر چیزی بلدی و خبری میدی تبلیغات جزو اون نباشه
چون بهتره که هرچی هم هست همین جا و توسط ما به دیگرا ن منتقل بشه و اموزش داده بشه
باتشکر

اقای choobin11 من منظورم از دانگرید شما نیستی یه وقت مشکلی پیش نیاد.

در مورد شما دوست عزیز اقای Silent Hill 0 باید بگم که من خودم اموزش کامل دانگرید 2.71 و 2.80 که توسط dark alex معرفی شده و تست هم شده و دیگه روی هیچ دستگاهی مشکلی نداشته و100% کار میکنه ومطمئنم اموزش رو گذاشتم ولی چه تظمینی هست که دانگرید 3.03 روی همه دستگاهها کار کنه
شاید دستگاه یکی از دوستان با برنامه مچ نشه و بریک بشه من به دستگاههای شما کاری ندارم ولی شما وضعیت بقیه دوستان رو نمیدونید.
پس تا کامل نشده لطفا معرفی نشه چون احتمال 60% سالم بودن رو داره .
در ضمن خواهشی که از شما دارم اینجا کسی تبلیغ سایتی رو نمیکنه یعنی جزو قوانین هست که نباید باشه شما هم لطف کن اگر چیزی بلدی و خبری میدی تبلیغات جزو اون نباشه
چون بهتره که هرچی هم هست همین جا و توسط ما به دیگرا ن منتقل بشه و اموزش داده بشه
باتشکر

آقای gross همونطور که خودتون هم می دونید همه ی دانگرید ها ریسکی انجام میشه پس نمیشه گفت 100% عملی بشه بخاطر این هم نمیشه گفت روی همه psp ها 100% جواب بده حتی دانگریدر 2.80
در مورد نوشتن اسم منابع هم باید بگم بعضی از دوستان نام کاربری آن ها ، آدرس سایت است و حتی توضیحاتی در مورد سایت هم دادند
ولی اگر می خواید من اصلا تو forum نیام اون یک بحث دیگه است

سلام
من یک هفته پیش psp گرفتم ازدنیای بازی بعد اون داد یگانه برام اپگرید کنه وقتی گرفتم
save hamo نمیخوند بعد وصل کردم کامپیوتر عکسو موزیک هم ریختم نخوند
رفتم گفت خودت خرابکردی پول گرفت اپگرید کرد خود÷ هم عکسو موزیک ریخته بود
ولی تا من خودم وصل کردم کامپیتر غکس اینا بریزم خراب شد توو موزیک هر فایلو 30 دفعه
ن÷ون میداد بدون اپگرید همه چی میریختم
فرمت کردم درست ÷د 2.60 default کردم ÷د توو system information مینویسه 1.50
خواه÷ن کمک کنین باید چیکار کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or