سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

سلام به همه دوستان دارک الکس زحمت کشیده یک دانگرید 2.71 به 1.50 داده که بدون UMD GTA شما میتونین PSP تون را به 1.5 تبدیل کنید ولی اول اگه ورژن PSP شما 2.50 یا 2.60 است باید اون رو به 2.71 UPDATE کنید بعد با این برنامه اون را به 1.5 Downgrader کنید.
1ym4.jpg

این هم لینک منبع سایت http://www.psp-hacks.com
آموزش ویدئویی همین بر نامه رو از اینجا ببینید.
من خودم تست کردم جواب داد.
موفق باشید.

سلام به همه دوستان دارک الکس زحمت کشیده یک دانگرید 2.71 به 1.50 داده که بدون UMD GTA شما میتونین PSP تون را به 1.5 تبدیل کنید ولی اول اگه ورژن PSP شما 2.50 یا 2.60 است باید اون رو به 2.71 UPDATE کنید بعد با این برنامه اون را به 1.5 Downgrader کنید.
1ym4.jpg

این هم لینک منبع سایت http://www.psp-hacks.com
آموزش ویدئویی همین بر نامه رو از اینجا ببینید.
من خودم تست کردم جواب داد.
موفق باشید.

من این اموزش رو گذاشته بودم لطفا پست تکراری و قدیمی ندید.
باتشکر

با سلام
1.در سایت yourpsp.ir گفتند که اگه دانگرید کنیم دیگه نباید به 3.03 آپگرید کنیم چون بریک میشه.
آیا میتونیم به oe-x تبدیل کنیم؟
2
.بقلی گفته که فقط دستگاههای TA-082 میتونن آپگرید کنن. از کجا بفهمم که psp من چیه؟

با سلام
1.در سایت yourpsp.ir گفتند که اگه دانگرید کنیم دیگه نباید به 3.03 آپگرید کنیم چون بریک میشه.
آیا میتونیم به oe-x تبدیل کنیم؟
2
.بقلی گفته که فقط دستگاههای TA-082 میتونن آپگرید کنن. از کجا بفهمم که psp من چیه؟
این دانگرید ناقص هست حالا خودتون میدونید من میگم فعلا صبر کنید

دانگرید 3.03 كار ميكنه
من با مسئول سايت yourpsp تماس كرفتم كفت رو همه مادر بورد ها كار ميكنه
psp منم 1004 بود
الان 303 oe-c دارم هيج مشكلي هم ندراه
silent hill 1 هم ريختم هيج مشكلي نداشت

JUST SILENT HILL:evil:

salam mikhastam bedoonam chejoori mishe befahmam umd gta lcs e man che versionie aslan mage umd e yek bazi ro ba firmare hay e mokhtalef midan dar zemn mikhastam bedoonam masalan ba umd gtalcs ba version e 2.60 mishe 3.03 ro downgrade kard motshakker

salam mikhastam bedoonam chejoori mishe befahmam umd gta lcs e man che versionie aslan mage umd e yek bazi ro ba firmware hay e mokhtalef midan dar zemn mikhastam bedoonam masalan ba umd gtalcs ba version e 2.60 mishe 3.03 ro downgrade kard motshakker

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or