سوالات من درباره PSP GO

فاطمه.ه

کاربر سایت
Aug 8, 2011
7
راست میگین اشتباه نوشتم نه این قد برنامه های تخصصی نمیخوام فقط یه چند تا بازی جدید بهش اضافه کنم و همینطور برنامه ای که برای نمایش فیلم باشه؟ چون الان هر چی فیلم توش میریزم نمایش نمیده گفتم شاید اپلیکیشن خاصی میخواد. در ضمن تنظیمات خاصی برای کانکشن اینترنتش هست؟
بعد از اتصال به اینترنت تو استوری برم میتونم بازیهای فری دانلود کنم؟ و اکانتی چیزی نمیخواد بسازم ؟ کامل یه توضیح بدین ممنون از پاسخگویی سرعیتون

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
راست میگین اشتباه نوشتم نه این قد برنامه های تخصصی نمیخوام فقط یه چند تا بازی جدید بهش اضافه کنم و همینطور برنامه ای که برای نمایش فیلم باشه؟ چون الان هر چی فیلم توش میریزم نمایش نمیده گفتم شاید اپلیکیشن خاصی میخواد. در ضمن تنظیمات خاصی برای کانکشن اینترنتش هست؟
بعد از اتصال به اینترنت تو استوری برم میتونم بازیهای فری دانلود کنم؟ و اکانتی چیزی نمیخواد بسازم ؟ کامل یه توضیح بدین ممنون از پاسخگویی سرعیتون

1- براي نمايش فيلم كه بايد بگم يا بايد فرمت PMP باشه يا MP4 برنامه اي هم براي پخش فرمت هاي اضافه نداره

2- براي اجراي بازي هاي كه تو سايت هست و شما دانلود ميكني از سايت شما بايد اول PSP خودتون رو هك يا به اصطلاح خودمون كپي خور كنيد. PSP شما كپي خور هست ؟؟؟

System Setting > System information > System Software از خود PSP به اين آدرس بريد ببينيد جلوي System Software چي نوشته اونو به من بگيد تا بگم فريمور شما هك هست يا نيست ؟؟؟
كه به احتمال زياد نوشته Version 6.39

3- شما يه اكانت ميسازي با خوده PSP راحتم از اينترنت ميتوني بازي هاي فيري رو دانلود كني

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
سلام دوستان من قبل عید یه psp go برای پسرم از مالزی خریدم فروشنده اون وصل کرد به کامپیوترش و 20 دقیقه طول کشید و یه 30تایی برنامه ریخت اون موقعع ازش خواستم برنامه های برای بچه های کوچیک بریزه اما جالب نبودن بازیهاش حالا پسرم جی تی ای میخواد . واقعا نمیدونم بایدجی کار کنم هنوز نتونستم تنظیمات وایرلسش راه بندازم البته وایرلس هم ندارم تو خونه . اما با کامیپوتر میخوام بدونم میشه وصلش کرد به نت؟ و ایا باید جایی ریجستر کنم برای دانلود برنام ههاش؟ سرچ کردم اما مطالب شما اینقدر زیاده که نتونستم بفههمم چی به چیه ؟ ممنون میشم بهم کمک کنید
البته یه راه هست اگه psp رو کپی خور نکرده باشین با برنامه خود go که داخل جعبه psp بوده میتونین به اینترنت وصل بشین.
یعنی با کابل ubs هم میشه من قدیم که کپی خور نشده بود هنوز همین کار رو میکردم

فاطمه.ه

کاربر سایت
Aug 8, 2011
7
البته یه راه هست اگه psp رو کپی خور نکرده باشین با برنامه خود go که داخل جعبه psp بوده میتونین به اینترنت وصل بشین.
الان همین کار خواستم بکنم اما فکر کنم کپی خور شده اخه باز که میکنم میگه باید آپدیت بشه به اخرین ورژن و میزنم اتفاقی نمیفته اپدیت هم یه بار شد تو قسمت پلی استوری بازم همون پیام میاد

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
نوشته: version 6.20
بعد هم نیک نیم و مک ادرس
اونم بدم؟

نه نيازي نيست
خوب PSP شما كپي خور نيست به روش زير كپي خورش كنيد بعد هر بازي خواستيد مثل GTA رو دانلود يا خريداري كنيد و درون پوشه ISO در ريشه اصلي حافظه داخليتون كپي كنيد و از منوي بازي ها اجراش كنيد

• پکیج زیر رو دانلود و آنزیپ کنید: 620Pro-B8

• پوشه های PROUPDATE و 620PRO_Permanent را درون ef0:/PSP/Game بریزید. (منظور از ef0 همون ريشه اصلي حافظه داخليتون هست / هر پوشه اي رو هم نداشتيد بسازيد.)

• از منوی بازیهاي خود PSP وارد PROUPDATE شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.

• سپس از منوی گیم برنامه ی 620PRO Permanent را اجرا کرده و با زدن X و پس از اتمام کار برنامه با زدن O شرایط را پذیرفته و دستگاه رو کپی خور دائم کنید.

• فایل vshorig.prx که درون رم ساخته شده رو در جایی ذخیره کنید.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
الان همین کار خواستم بکنم اما فکر کنم کپی خور شده اخه باز که میکنم میگه باید آپدیت بشه به اخرین ورژن و میزنم اتفاقی نمیفته اپدیت هم یه بار شد تو قسمت پلی استوری بازم همون پیام میاد

اره خوب باید اپدیت باشه اگه freeware شما قدیمی باشه ولی اگه کپی خور باشه و اپدیت کنین کپی خورش میپره ها اگه کپی خور نیست که هیچ اپدیت کنین مشکلی هم نیست ولی اکه کپی خور هست اپدیت نکنین

فاطمه.ه

کاربر سایت
Aug 8, 2011
7
خدا مرگم حالا پریده یعنی !!!!!!!!!!!! اههههههههههههه مسخره اس این دستگاههههههههههه آیپد 2 خریدم اینقدر دنگ و فنگ نداشت

---------- نوشته در 11:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 PM ارسال شده بود ----------

نه نيازي نيست
خوب PSP شما كپي خور نيست به روش زير كپي خورش كنيد بعد هر بازي خواستيد مثل GTA رو دانلود يا خريداري كنيد و درون پوشه ISO در ريشه اصلي حافظه داخليتون كپي كنيد و از منوي بازي ها اجراش كنيد

• پوشه های PROUPDATE و 620PRO_Permanent را درون ef0:/PSP/Game بریزید. (منظور از ef0 همون ريشه اصلي حافظه داخليتون هست / هر پوشه اي رو هم نداشتيد بسازيد.)

• از منوی بازیهاي خود PSP وارد PROUPDATE شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.

• سپس از منوی گیم برنامه ی 620PRO Permanent را اجرا کرده و با زدن X و پس از اتمام کار برنامه با زدن O شرایط را پذیرفته و دستگاه رو کپی خور دائم کنید.

ممنون انجام خواهم داد تشکر از جوابهای کاملتون

فاطمه.ه

کاربر سایت
Aug 8, 2011
7
ممنون هک شد ...... چقدر راحت بود !
و چقدر خوب توضیح داده بودین! تونستم سی دی بازی گیمی که خریده بودم راحت توپوشه ایزو اجرا کنم! جالبه
حالا از کجا میتونم بازیهای مختلف اینحوری از نت دانلود کنم؟
در ضمن اون فایل که گفتین ذخیره کنم برای چی هست؟

نه نيازي نيست

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
ممنون هک شد ...... چقدر راحت بود !
و چقدر خوب توضیح داده بودین! تونستم سی دی بازی گیمی که خریده بودم راحت توپوشه ایزو اجرا کنم! جالبه
حالا از کجا میتونم بازیهای مختلف اینحوری از نت دانلود کنم؟
در ضمن اون فایل که گفتین ذخیره کنم برای چی هست؟

همين سايت خودمون يا http://www.devils-shadow.com/forums

فقط در اين حد بگم كه براي دانگريد كردن دستگاه بهش نياز داريد (با وجود اين كه PSP شما Go هست كلا نبايد دانگريد كنيد چون دستگاه بريك ميشه)

فاطمه.ه

کاربر سایت
Aug 8, 2011
7
منظور از دانگرید چی هست؟ یعنی اپدیت منظورتونه؟
در ضمن یه بار دستگاه حین بازی قفل کردم و هکش پریددوباره عملیات تکرار کردم درست شد مشکل چیه؟

همين سايت خودمون يا http://www.devils-shadow.com/forums

فقط در اين حد بگم كه براي دانگريد كردن دستگاه بهش نياز داريد (با وجود اين كه PSP شما Go هست كلا نبايد دانگريد كنيد چون دستگاه بريك ميشه)

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
منظور از دانگرید چی هست؟ یعنی اپدیت منظورتونه؟
در ضمن یه بار دستگاه حین بازی قفل کردم و هکش پریددوباره عملیات تکرار کردم درست شد مشکل چیه؟

برگردوندن به ورژن هاي پايين مثل 6.10 6.00 5.50 ...
شما الان هك موقت رو داريد (اگه موقت باشه بعد از خاموش و روشن شدن كلي از هك ميپره) اون فايل vshorig.prx بايد در مموري باشه ها . گفتم فقط در يك جا نگه دارينش نه اينكه كلا برش دارين بريزين يك جا ديگه

freedom110

کاربر سایت
Sep 2, 2011
4
سلام، با تشکر از فوروم خوبتون. برای من یه psp go اوردن، چون من اطلاعات زیادی ازش نداشتم و ندارم، با وایرلس خونه آپدیتش کردم. الان ورژنی که نشون میده داخل system informaimation، ورژنش 6.6 نشون می ده. بعد چند تا بازی دانلود کردم با پسوند iso و cso و طبق راهنمایی های سایت یه فولدر ISO داخل مموری درست کردم و فایل بازی ها رو داخلش کپی کردم، ولی بازم بازی ها اجرا نشد. فکر کنم psp کپی خور نیست؟ درسته؟ ممنون می شم راهنماییم کنین چی کار باید بکنم تا راه بیوفته. لطف کنین کمکم کنین. مرسی
کمکککککک

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام، با تشکر از فوروم خوبتون. برای من یه psp go اوردن، چون من اطلاعات زیادی ازش نداشتم و ندارم، با وایرلس خونه آپدیتش کردم. الان ورژنی که نشون میده داخل system informaimation، ورژنش 6.6 نشون می ده. بعد چند تا بازی دانلود کردم با پسوند iso و cso و طبق راهنمایی های سایت یه فولدر ISO داخل مموری درست کردم و فایل بازی ها رو داخلش کپی کردم، ولی بازم بازی ها اجرا نشد. فکر کنم psp کپی خور نیست؟ درسته؟ ممنون می شم راهنماییم کنین چی کار باید بکنم تا راه بیوفته. لطف کنین کمکم کنین. مرسی
کمکککککک

دقيقا درست گفتي كپي خور نيست الان بگو ميخواي كپي خور دائم باشه يا موقت تا بگم چي كار كني تفاوت زيادي باهم ندارن

freedom110

کاربر سایت
Sep 2, 2011
4
دقيقا درست گفتي كپي خور نيست الان بگو ميخواي كپي خور دائم باشه يا موقت تا بگم چي كار كني تفاوت زيادي باهم ندارن

فکر کنم همونجور که از معنای کلمم بر می آد دائم باید بهتر باشه تا موقت!؟ اینجور نیست؟
در کل هر کدوم که به صلاح دید بهتره است و بفرمایید... ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر