سوالات من درباره PSP GO

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام من میخوام یه psp go بخرم.. بهترین جا برای خرید کجاس ؟ (از نظر قیمت و ضمانت)
بازیهاش با PSP معمولی یکیه ؟ چجوری باید بازی رو بریزم ؟ (اگه آموزشش تو سایت هست بگین..)
یه چندتا بازی هم میخواستم اگه میشه لینک دانلودشو PM کنین :

GTA (هر کدومش که خوبه...)
FIFA 12
NFS
LBP
بازی های آرکید مثل patapon و ...(+limbo اگه داره)

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام من میخوام یه psp go بخرم.. بهترین جا برای خرید کجاس ؟ (از نظر قیمت و ضمانت)
بازیهاش با PSP معمولی یکیه ؟ چجوری باید بازی رو بریزم ؟ (اگه آموزشش تو سایت هست بگین..)
یه چندتا بازی هم میخواستم اگه میشه لینک دانلودشو PM کنین :

GTA (هر کدومش که خوبه...)
FIFA 12
NFS
LBP
بازی های آرکید مثل patapon و ...(+limbo اگه داره)

جمهوري - توپخونه

بله يكيه هيچ فرقي ندارن . فايل ISO , CSO رو در X:/ISO كپي ميكنيد و از دستگاه اجراش ميكنيد (كلي آموزش قبل از خريد و بعد از خريد و ... هست تو سايت فقط كافيه يه سرچ بزني)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان قیمت کابل اتصال به TV برای Go چنده ؟؟ کجا داره قیمت خوب؟؟
LCD PSP Go یه چند وقتی بود هی تصویر میرفت دوباره میومد ، که دیگه الان تصویر نداره ، فکر نکنم LCD ش سوخته باشه ، ولی این تعمیر کارای با انصاف !!!! که بهشون نشون بدی میگن باید عوض شه ، میخوام یه کابل TV بگیرم ، چند تا بازی که تموم نکردمو تموم کنم..

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
LCD PSP Go یه چند وقتی بود هی تصویر میرفت دوباره میومد ، که دیگه الان تصویر نداره ، فکر نکنم LCD ش سوخته باشه ، ولی این تعمیر کارای با انصاف !!!! که بهشون نشون بدی میگن باید عوض شه ، میخوام یه کابل TV بگیرم ، چند تا بازی که تموم نکردمو تموم کنم..
حسابی دهنشو مسواک کردی ها :d
اون بربریه بیشتر به کارت میومد :p

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
حسابی دهنشو مسواک کردی ها :d
اون بربریه بیشتر به کارت میومد :p

اگه خودم کرده بودم دلم نمیسوخت ، دادم دست یکی از رفقا اینجوری تحویلم داد ، حالا بیخیال ، کسی جواب سوالمو نمیدونه؟؟

Silent__Hill

کاربر سایت
Nov 20, 2011
3
سلام دوستان عزیز، یک سوال ازتون داشتم ممنون میشم جواب بدید.
من یک مدتی دنبال خرید psp بودم ولی نشد بخرم. یادمه اونموقع go تازه اومده بود و هنوز نمیشد کپی خورش کرد...
من الان خارج از کشور هستم و میخوام یک psp دسته دوم از ebay بخرم. فکر میکنم تمام مدلهاشم در قسمت دسته دوم بگردم پیدا بشه.

الان بنظرتون چه مدلی بخرم بهتره؟
الان چه مدلی است که نمیشه کپی خورش کرد

من خودم نظرم روی 2000 هست چون قیمتش هم زیاد نیست.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان عزیز، یک سوال ازتون داشتم ممنون میشم جواب بدید.
من یک مدتی دنبال خرید psp بودم ولی نشد بخرم. یادمه اونموقع go تازه اومده بود و هنوز نمیشد کپی خورش کرد...
من الان خارج از کشور هستم و میخوام یک psp دسته دوم از ebay بخرم. فکر میکنم تمام مدلهاشم در قسمت دسته دوم بگردم پیدا بشه.

الان بنظرتون چه مدلی بخرم بهتره؟
الان چه مدلی است که نمیشه کپی خورش کرد

من خودم نظرم روی 2000 هست چون قیمتش هم زیاد نیست.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

من همون 2000 و 3000 رو تایید میکنم همه کپی خور میشن حتی دائم هم میشن البته هستن مدل هایی که دائم نمیشن مثل :

PSP 300X with (07g) Module و E1000 with (11g) Module

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
بهترین مدل psp کدومه ؟ چه فرقی با هم دارن ؟
کپی خور بشه چی میشه ؟ و چه فرقی با اونی که کپی خور نشده داره ؟
من ps3 واسه گیم نت دارم و کم بازی میکنم ، ارزش داره یه دست دوم بخرم ؟ بازی هنوز واسش میاد ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بهترین مدل psp کدومه ؟ چه فرقی با هم دارن ؟
کپی خور بشه چی میشه ؟ و چه فرقی با اونی که کپی خور نشده داره ؟
من ps3 واسه گیم نت دارم و کم بازی میکنم ، ارزش داره یه دست دوم بخرم ؟ بازی هنوز واسش میاد ؟

دیگه دوران پی اس پی تمام شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر