سوالات من درباره PSP GO

havig

کاربر سایت
Jan 25, 2008
11
psp go ورژن 6.20 pro b5 موجود هست برای اجرای فایلهای ویدیدویی با رزولیشن بالاتر ا چیکار باید کرد
مثلا

فرمت یوتیوب

mp4 360 p 640*360
یا همین فایلهای mkv 720*400 bob که سریاله هست معمولا
یا فایلهای دایویکس با رزولیشن بالا

mariwan

کاربر سایت
Mar 30, 2012
3
ببخشيد يه سوال داشتم من ۶.۶۰ روي psp go نصب کردم ولی الان خیلی از بازی ها رو که رو فایل iso میریزم تو گیم نشونشون نمیده
لطفا كمك كنيد

886

کاربر سایت
Apr 6, 2012
2
سلام دوستان
PSP GO اپدیت کردم به ورژن 6.60 حالا هیچ کدوم بازی ها نمیاد باید چه کار کنم البته زمانی که خریدم دادم کپی خورش کردند!!!!!!
کمک کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید ممنون.

broodyjoker

کاربر سایت
Apr 14, 2012
4
نام
Hamed Mazaheri
من چندتا سوال درباره PSP GO دارم، لطفا دوستان کمک کنند.

1. اول اینکه اصلا خریدنش ارزش داره؟ (چون ویتا اومده، بازی براش ساخته میشه؟)

2. بازی براش هست؟ هم توی نت هم توی بازار برای خرید.

3. بازی هاش با PSP های قبلی فرقی نداره؟

4. آخرین ورژن که کپی دائم میشه چیه؟

5. قیمت دقیقش چنده؟

6. کجا با کمترین قیمت و بهترین کیفیت بخرم؟ (تهران)

اگه توضیح دیگه ای هم بود لطفا بگین.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
من چندتا سوال درباره PSP GO دارم، لطفا دوستان کمک کنند.

1. اول اینکه اصلا خریدنش ارزش داره؟ (چون ویتا اومده، بازی براش ساخته میشه؟)

2. بازی براش هست؟ هم توی نت هم توی بازار برای خرید.

3. بازی هاش با PSP های قبلی فرقی نداره؟

4. آخرین ورژن که کپی دائم میشه چیه؟

5. قیمت دقیقش چنده؟

6. کجا با کمترین قیمت و بهترین کیفیت بخرم؟ (تهران)

اگه توضیح دیگه ای هم بود لطفا بگین.

سلام دوست عزیز .

من داشتم فروختم .

بازی براش میاد اما خیلی کم .

به نظر من اصلا ارزش نداره . اون موقع که 250 تومن بود به دوستانی که از من راهنمایی میخواستن میگفتم نگیرن خوبه . حالا که دیگه هیچی !

نه هیچ فرقی نداره

اینو نمیدونم ! چون چند وقته ندارم :)

حدود 400 تومنه ( البته سایتا حتی 440 هم زدن )

توپ خونه بهترین جای که میتونی با قیمت پایین بخری

موفق باشی . از من میشنوی نخر که بعد از 1 ماه رو دستت باد میکنه ! :d

---------- نوشته در 04:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:32 PM ارسال شده بود ----------

ببخشيد يه سوال داشتم من ۶.۶۰ روي psp go نصب کردم ولی الان خیلی از بازی ها رو که رو فایل iso میریزم تو گیم نشونشون نمیده
لطفا كمك كنيد

وقتی آپ دیت میکنی خوب باید فکر اینجاشم بکنی دیگه !!!!

ببر یه مغازه تو توپ خونه ببین میتونه برات دانگرید کنه به ورژنی که بشه کپی خورش کرد .

دوستان بدون سوال و مشورت با کنسولتون ور نرید . اساتید زیادی توی سایت هستن که میتونید ازشون سوال کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد .

بنده هم از شاگردان همون اساتیدم ;)

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
psp دیگه بازی نمیاد براش زیاد ولی برای کسی که تا حالا دست به بازی های psp نزده همچنان بهترین انتخاب برای کنسول دستی هست ( vita و 3ds چون هک نشدن هزینشون بالاست و بازی هاشون کمه) ولی چون کنسول نسل گذشته هست و دیگه دورانش گزشت توصیه میکنم یه دسته 2 تمیز گیر بیاری چون نوش واقعا ارزش رو نداره ، فک کنم چند نفری قصد فروش داشته باشن از بچه های سایت.

aa1991aa

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید من یه psp 2000 دارم نمیدونم چرا ۹۰% بازیها یا برنامه هایی که میریزم توش اجرا نمیشن یا به صورته corrupted data نشونش میده یا وارده بازی میشه بعد میپره بیرون اروره the game could not be started رو میده یا وارده بازی میشه ولی صحنه همینطور سیاه میمونه ! میدونم که یه راهه حلی باید وجود داشته باشه مثلا تو you tube که رفتم یه سری راهه حلایی بود ولی مشکل اینجاست که اون راهه حلا برای CFW های قدیمیتره برای من کار نمیکنه… psp من : CFW 6.60 PRO B-10 FIX 1_2 در ضمن همه ی کارها رو هم درست انجام میدم فایل های ISO یا CSO رو میریزم تو پوشه PSP/ISO ممنون ۲ تا سواله دیگه هم داشتم… ساختن مجیک مموری استیک چه فوایدی داره و آیا میتونم رو این psp با این مشخصاتی که گفتم نصبش کنم ؟ سواله دیگه اینکه برنامه ی ISO tool چطور , میتونه مشکل منو حل کنه !؟ اگر میتونه کدوم نسخه از این برنامه با psp من هماهنگی داره ؟

nksijsk

کاربر سایت
Feb 7, 2013
27
نام
مینا
سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید من یه psp 2000 دارم نمیدونم چرا ۹۰% بازیها یا برنامه هایی که میریزم توش اجرا نمیشن یا به صورته corrupted data نشونش میده یا وارده بازی میشه بعد میپره بیرون اروره the game could not be started رو میده یا وارده بازی میشه ولی صحنه همینطور سیاه میمونه ! میدونم که یه راهه حلی باید وجود داشته باشه مثلا تو you tube که رفتم یه سری راهه حلایی بود ولی مشکل اینجاست که اون راهه حلا برای CFW های قدیمیتره برای من کار نمیکنه… psp من : CFW 6.60 PRO B-10 FIX 1_2 در ضمن همه ی کارها رو هم درست انجام میدم فایل های ISO یا CSO رو میریزم تو پوشه PSP/ISO ممنون ۲ تا سواله دیگه هم داشتم… ساختن مجیک مموری استیک چه فوایدی داره و آیا میتونم رو این psp با این مشخصاتی که گفتم نصبش کنم ؟ سواله دیگه اینکه برنامه ی ISO tool چطور , میتونه مشکل منو حل کنه !؟ اگر میتونه کدوم نسخه از این برنامه با psp من هماهنگی داره ؟

من خودم این طوری شده بودم اطلاعاتمو ریختم کامپیوتر فرمت کردم درس شد مال شما شاید بشه/:)

20006

کاربر سایت
Mar 31, 2013
1
سلام دوستان
من یه پی اس پی گو دارم ورزنش 6.35
میخوام فوتبال توش نصب کنم هیچی بلد نیستم از کجا شروع که این قدر سر در گم نشم

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
psp go با ورژن 6.20 pro-b5

کپی خور هم هستش وقتی وصلش میکنم به PC چه جوری میتونم بازی کپی کنم؟؟؟

فقط یک درایو باز میشه اجازه ساختن فولدر یا کپی کردن هم نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر