سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
دوستان یعنی کسی اینجا به هک شدنش هیچ امیدی نداره؟؟
اخه تو این وضعیت نمیشه هر بار ۲۰۰ هزار تومان پول بازی داد که...
خدا کنه حداقل یکیشون هک بشه و دل ما پایرت باز ها شاد بشه...

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دوستان یعنی کسی اینجا به هک شدنش هیچ امیدی نداره؟؟
اخه تو این وضعیت نمیشه هر بار ۲۰۰ هزار تومان پول بازی داد که...
خدا کنه حداقل یکیشون هک بشه و دل ما پایرت باز ها شاد بشه...
مطمئن باش کهX1 زودتر هک میشه و به تعداد مایکروفن ها عده ی زیادی اضافه میشه.

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
مطمئن باش کهX1 زودتر هک میشه و به تعداد مایکروفن ها عده ی زیادی اضافه میشه.
اخه مساله فقط بحث فن بازی نیست که....
برای من مثل روز روشنه که ps4 از x1 بهتره، اما وقتی توان این رو ندارم که ماهی ۲۰۰ هزار پول بازی بدم،مجبورم از یکسری چیز هام بگذرم دیگه!

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
هک که میشه ولی زمان بره...همونطور که سونی تو امنیتش پیشرفت میکنه هکر ها هم تو نفوذشون به دستگاه های مختلف پیشرفت میکنن و راه های جدید تری پیدا میکنن...پس به هکش هم میشه امیدوار بود ولی فک کنم حداقل 4 سال طول بکشه...

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان من تصمیم دارم از اونجایی که قیمت دیجیتال خریدن بازی ها کمتر در میاد ،برای PS4 اکثر بازی هارو به صورت دانلودی بخرم . از دوستانی که تو PS3 اینکارو میکردن، استور USA بهتره برای اینکار یا UK ? قیمت کدوم کمتر در میاد ؟ و اینکه مثلا بازی هایی که از استور آمریکا خریده میشه ، انلاینش هم فقط توی سرور های آمریکاس ؟ مرسی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من تصمیم دارم از اونجایی که قیمت دیجیتال خریدن بازی ها کمتر در میاد ،برای PS4 اکثر بازی هارو به صورت دانلودی بخرم . از دوستانی که تو PS3 اینکارو میکردن، استور USA بهتره برای اینکار یا UK ? قیمت کدوم کمتر در میاد ؟ و اینکه مثلا بازی هایی که از استور آمریکا خریده میشه ، انلاینش هم فقط توی سرور های آمریکاس ؟ مرسی

اگه قضیه شیر تو نسل جدید مالیده باشه که به هیچ عنوان دیجیتالی توصیه نمیشه...چون:
1- برای هر بازی 60 دلار حداقل باید برای نسخه دیجیتالی بدید، که اگه بخوایم psn کارت 60 دلاری حساب کنیم میشه حدود 230 هزار تومن، خوب همین هزینه رو فیزیکی بخرید نهاین 20 تومن گرونتر در میاد(dc پیش فروش کرده هر بازی فیزیکی رجین 1 240 تومن نهایت میشه) ولی در عوض به راحتی میتونید بازی رو هر موقع اراده کردید بفروشید و درصدی از هزینه رو جبران کنید.
2-نسخه دیجیتالی همیشه یک فضای هارد رو اشغال کرده ، ولی فیزیکی اگر هم کل بازی رو مجبور به نصب باشیم باز دیسک موجوده و با پاک کردن و خالی کردن هارد هر موقع اراده کنید میتونید دوباره نصب و بازی کنید.
3-هزینه و زمان دانلود بازی ها برای نسل جدید خودش مشکل و عذاب آوره... من یه tlou رو که 23 گیگ بود دیجیتالی خریدم 4 روز دانلودش زمان برد(فقط شبانه استفاده کردم) و بعد 60 درصد اجازه بازی داد که در حین بازی دانلود هم میکیرد.حساب کنید چند گیگ از ترافیک روزانتون رو باید هزینه دانلود کنید.اگر هم نت نامحدود دارید که 1 ماهی دانلود هر بازی طول میکشه.
4- لذت بازی فیزیکی هم مشخصه
5-بازم هست ...:d

ولی اگه داستان شیرینگ مثل ps3 همچنان باشه توصیه میشه:d، پس صبر کنید کنسول بیاد سریع خبرش پخش میشه که شیر هست یا نه...

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اگه قضیه شیر تو نسل جدید مالیده باشه که به هیچ عنوان دیجیتالی توصیه نمیشه...چون:
1- برای هر بازی 60 دلار حداقل باید برای نسخه دیجیتالی بدید، که اگه بخوایم psn کارت 60 دلاری حساب کنیم میشه حدود 230 هزار تومن، خوب همین هزینه رو فیزیکی بخرید نهاین 20 تومن گرونتر در میاد(dc پیش فروش کرده هر بازی فیزیکی رجین 1 240 تومن نهایت میشه) ولی در عوض به راحتی میتونید بازی رو هر موقع اراده کردید بفروشید و درصدی از هزینه رو جبران کنید.
2-نسخه دیجیتالی همیشه یک فضای هارد رو اشغال کرده ، ولی فیزیکی اگر هم کل بازی رو مجبور به نصب باشیم باز دیسک موجوده و با پاک کردن و خالی کردن هارد هر موقع اراده کنید میتونید دوباره نصب و بازی کنید.
3-هزینه و زمان دانلود بازی ها برای نسل جدید خودش مشکل و عذاب آوره... من یه tlou رو که 23 گیگ بود دیجیتالی خریدم 4 روز دانلودش زمان برد(فقط شبانه استفاده کردم) و بعد 60 درصد اجازه بازی داد که در حین بازی دانلود هم میکیرد.حساب کنید چند گیگ از ترافیک روزانتون رو باید هزینه دانلود کنید.اگر هم نت نامحدود دارید که 1 ماهی دانلود هر بازی طول میکشه.
4- لذت بازی فیزیکی هم مشخصه
5-بازم هست ...:d

ولی اگه داستان شیرینگ مثل ps3 همچنان باشه توصیه میشه:d، پس صبر کنید کنسول بیاد سریع خبرش پخش میشه که شیر هست یا نه...

230 تومن که زیاد گفتی ، همین الانش من میتونم 60دلار PSN رو نهایتا 190الی195 تومن بخرم . اینترنت هم مشکلی ندارم ، سرعت دانلودم تقریبا 800-900 KB هست که 30-40 گیگ هم ماهانه ترافیک دارم . البته من زیاد با کنسول بازی نمیکنم ، مگر که مثلا یه FIFA14 بخوام بگیرم یا بازی های انحصاری خفن که میاد .

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
230 تومن که زیاد گفتی ، همین الانش من میتونم 60دلار PSN رو نهایتا 190الی195 تومن بخرم . اینترنت هم مشکلی ندارم ، سرعت دانلودم تقریبا 800-900 KB هست که 30-40 گیگ هم ماهانه ترافیک دارم . البته من زیاد با کنسول بازی نمیکنم ، مگر که مثلا یه FIFA14 بخوام بگیرم یا بازی های انحصاری خفن که میاد .
60 دلار که جدا نداریم؟ مثلا یه 50 دلاری + یه 10 دلاری... کجا 60 دلاری بهتون میدن؟
اگه مشکل نت ندارید که خوبه دیجیتالی بگیرید.:d

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
60 دلار که جدا نداریم؟ مثلا یه 50 دلاری + یه 10 دلاری... کجا 60 دلاری بهتون میدن؟
اگه مشکل نت ندارید که خوبه دیجیتالی بگیرید.:d

به طور کلی و مجموع گفتم . الان هم اتفاقا قیمت گرفتم . افتاد تفریبا 185 تومن . اگه همین DC بخواد 240 بده مثلا ، با 55 تومن کمتر میشه دیجیتالی خرید .

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
به طور کلی و مجموع گفتم . الان هم اتفاقا قیمت گرفتم . افتاد تفریبا 185 تومن . اگه همین DC بخواد 240 بده مثلا ، با 55 تومن کمتر میشه دیجیتالی خرید .

خیلی خوبه قیمت ها کمتر شده...به هر حال صلاح خویش خسروان دانند:d. هر کس شرایط خودشو بهتر میدونه .مزایا و معایب مشخصه هر روشی که مزایاش بیشتر عقل حکم به اون میکنه...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان عزیز PS4 هم مثه PS3 ریجن های مختلف رو داره؟
در صورت چند ریجنی بودن اگه کسی بخواد از دبی تهیه کنه... باید برای ایران کدوم ریجن رو بگیره؟
که بعدا واسه خرید گیم ب مشکل بر نخوره

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوستان عزیز PS4 هم مثه PS3 ریجن های مختلف رو داره؟
در صورت چند ریجنی بودن اگه کسی بخواد از دبی تهیه کنه... باید برای ایران کدوم ریجن رو بگیره؟
که بعدا واسه خرید گیم ب مشکل بر نخوره

هر ریجنی میخوای بگیر چون بازیها 99% region free هستن ;)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
هر ریجنی میخوای بگیر چون بازیها 99% ریجن فری هستن ;)

جدی؟ پس یعنی ریجن بر نمیگرده ب سرویس دهی PSN و نمیدونم فیلم و ازین چیزا؟ کلا واسه خاورمیانه ریجن خاصی در نظر گرفته نشده؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر