سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
چه قدر باید خالی باشه ؟
یه 300 400 مگی خالی کردم ولی یه اپ 2 مگی رو هم نریخت
اون حجم پر شده مال حافظه داخلی یا Intenal Storage (همون حافظه ای که بش دسترسی مستقیم نداری) هست.
یه چندتا برنامه که استفاده نداری ازشون پاک کن. چون برنامه ها اون حافظه رو تسخیر میکنن.

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
سلام
Xperia z2 گرفتم الان رفتم تو دوربین که عکس بگیرم تصویر با نویز نشان داده میشد ولی عکس رو درست میگرفت منتها تو محیط دوربین هی محیط پرش داشت،البته میگم عکس درست میگرفت. بعد رفتم تو فیلمبرداریش یه فیلم گرفتم کلا پرش تصویر از بین رفت، کلا درست شد!
موبایل آک تازه گرفتم این پرش محیط که تو محیط عکس وفیلمبرداری بود چی بود؟!نویز بود؟! دلیلش چی بود؟ آگه ایراده ببرم پسش بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.....

آخرین ویرایش:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
من گوشیم Galaxy ACE هست.
چند وقتیه هر نرم افزاری می خوام نصب کنم با ارور Aplication Not Installed مواجه میشم !
حافظه داخلیم 50MB و مموری هم 150 MB فضای خالی داره!!
باید چیکار کنم؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام دوستان
من گوشیم Galaxy ACE هست.
چند وقتیه هر نرم افزاری می خوام نصب کنم با ارور Aplication Not Installed مواجه میشم !
حافظه داخلیم 50MB و مموری هم 150 MB فضای خالی داره!!
باید چیکار کنم؟
شاید به ورژن اندروید شما نمیخوره مثلا گوشی شما 2.1 هست اما برنامه برای 4 نوشته شده باشه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام
Xperia z2 گرفتم الان رفتم تو دوربین که عکس بگیرم تصویر با نویز نشان داده میشد ولی عکس رو درست میگرفت منتها تو محیط دوربین هی محیط پرش داشت،البته میگم عکس درست میگرفت. بعد رفتم تو فیلمبرداریش یه فیلم گرفتم کلا پرش تصویر از بین رفت، کلا درست شد!
موبایل آک تازه گرفتم این پرش محیط که تو محیط عکس وفیلمبرداری بود چی بود؟!نویز بود؟! دلیلش چی بود؟ آگه ایراده ببرم پسش بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.....
ممکنه حواست نبوده از قیلترهای خاصی موقع عکس گرفتن استفاده کردی.
تنظیمات دوربین رو یه کم تغییر بده

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
دوستان رام و کرنل واسه نکسوس ۵ چی پیشنهاد میدید؟! رام رو که سیانوژن شنیدم خوبه ولی از کرنل ها اطلاعی ندارم...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان رام و کرنل واسه نکسوس ۵ چی پیشنهاد میدید؟! رام رو که سیانوژن شنیدم خوبه ولی از کرنل ها اطلاعی ندارم...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
را سیانوژن بهترین رامیه که هر فرد اندرویدی میتونه داشته باشه :D
خودش هم یه کرنل داره مخصوص خودش موقع نصب رام نصب میشه. شما همون سیانوژن رو نصب کن.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
از دوستان، کسی برای گرفتن برنامه‌ها از Google Play استفاده میکنه؟ :-/ میتونید برنامه‌های معروف رو پیدا و دانلود کنید؟ :-/

Google Play ـی که برای من باز میشه پره از برنامه‌های دست چندم و بی‌ربط، با Remove کردن Google Account و دوباره Sign in کردن هم تغییری نکرد :(

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
از دوستان، کسی برای گرفتن برنامه‌ها از Google Play استفاده میکنه؟ :-/ میتونید برنامه‌های معروف رو پیدا و دانلود کنید؟ :-/

Google Play ـی که برای من باز میشه پره از برنامه‌های دست چندم و بی‌ربط، با Remove کردن Google Account و دوباره Sign in کردن هم تغییری نکرد :(
خیلی کم. دقیقا هم بخاطر همین دلیلی که شما گفتید.
سرچ توی برنامه که رسما جک هست. اسم دقیق یه برنامه رو مینویسی، توی لیست جست و جو شاید بعد از پنج دقیقه Scroll کردن برنامه مورد نظر رو پیدا میکنی.
اگه دنبال برنامه خاصی هستید تو گوگل سرچش کنید بعد از توی لینکای پلی استور (که معمولا همون اول هستن) وارد صفحش شید برای دانلود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر