سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,575
نام
محمد
سلام
دوستان کسی اطلاع داره که اندروید 4.3 کی برای GALAXY SIII عرضه میشه ؟؟
ورژن ایران منظورمه.
چون واسه خیلی کشورا عرضه شده و هنوز واسه ایران نیومده.
احتمال داره, چون سامسونگ ایران رو تحریم کرده (بستن سامسونگ اپ ) , واسه ایران عرضه نشه ؟؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کسی برنامه ای میشناسه که باهاش بشه پول بازی هارو زیاد کرد. مثل cheat engien روی pc؟

این چیت ها روی بازی های اندروید در شکل فایل مود شده بازی بیرون میاد که اون هم سریع از طرف سازنده بازی شناسایی میشه و آپدیت جدید بیرون میدن پس عملا کاربرد نداره
فقط تو بازی های افلاین میتوانید از این مود ها استفاده کنید

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
دوستان من بازی the room رو دانلود کردم با دیتا...حالا نوشته دیتا رو بریزید توی android/obb..
من پوشه obb رو خودم ساختم..دیتا با فرمت obb رو هم ریختم توش...ولی بازم اجرا نشد...میگه نمیتونه دیتا رو دانلود کنه..
میشه راهنماییم کنید؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من بازی the room رو دانلود کردم با دیتا...حالا نوشته دیتا رو بریزید توی android/obb..
من پوشه obb رو خودم ساختم..دیتا با فرمت obb رو هم ریختم توش...ولی بازم اجرا نشد...میگه نمیتونه دیتا رو دانلود کنه..
میشه راهنماییم کنید؟

یا فایل اشتباه دانلود کردید یا محل اشتباه کپی کردید
توجه کنید که حتما توsdcard باید تو پوشهandroid دنبالobb باشی که معمولا خودش هست
این پیغام وقتی میاد که شما فایل رو اشتباه کپی کردی و بازی فایل دیتا رو پیدا نمیکنه
من خودم این بازی رو از همون سایتی که فکر میکنم شما هم از اونجا دانلود کردین دانلود کردم و به راحتی اجرا شد

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
من ریختم توی حاقظه خود گوشی...توی حافظه sdcard من اصلا پوشه اندروید نداره...فقط پوشه های خودمه...توی حافظه خارجی رو میگین دیگه؟ :(

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
کسی برنامه ای میشناسه که باهاش بشه پول بازی هارو زیاد کرد. مثل cheat engien روی pc؟

یه 2تا برنامه دیدم من تو اینترنت
ولی رو نوت 3 من یکیشون اجرا نشد یکیشون هم درست کار نکرد (اصلا نتونستم تست کنم که کار میکنه یا نه)
ولی یه تست میخوای بکن :D
GameKiller
GameCIH

من ریختم توی حاقظه خود گوشی...توی حافظه sdcard من اصلا پوشه اندروید نداره...فقط پوشه های خودمه...توی حافظه خارجی رو میگین دیگه؟ :(

یه عکس از sdcard داخلی میتونی بگیری ؟

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
یه 2تا برنامه دیدم من تو اینترنت
ولی رو نوت 3 من یکیشون اجرا نشد یکیشون هم درست کار نکرد (اصلا نتونستم تست کنم که کار میکنه یا نه)
ولی یه تست میخوای بکن :D
GameKiller
GameCIH

یه عکس از sdcard داخلی میتونی بگیری ؟
راستش عکس بلد نیستم بگیرم...:d
ولی توی حافظه خارجیم..یعنی مموری کارتم اندروید نداره...پوشه اندروید توی حافظه داخلی گوشیم هست

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بنظرم باید تو حافظه داخلی بریزی !!! بعدا باید از تو تنظیمات برنامه های نصب شده دیتا بازی مد نظر رو جابجا کنی به کارت sd !!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل

بله هست ولی گوشیتون حتما باید روت باشه!!خودم از این دو تا استفاده میکنم برای هک بازیها!

Game Guardian

آدرسهای 2 و 4بیتی رو خیلی خوب شناسایی میکنه و براحتی میتونی پول،جون،تیر و غیره رو هک کنی!

gamecih

اینم بدک نیست ولی اگه برای پول و جون و اینجور چیزا میخوای یکم گیج میزنه
برای پول و مهمات بینهات کافیه چند بار عدد مورد نظرت رو سرچ کنی ولی برای جون باید جونتو کم و زیاد کنی و دنبال متغیر هایی باشی که کم و زیاد میشن اینقد اینکارو میکنی تا به آدرس مورد نظرت میرسی و فریزش میکنی بعدش آدرسش رو سیو میکنی تا گم نشه!البته مثل چیت اینجین اینقد پیشرفته نیست که بتونی با دیباگینگ آدرس های متغیر رو هم فریز کنی!!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

امکان نداره شما پوشه اندروید نداشته باشین حتما مسیر رو اشتباه رفتی

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان سایفون هم جان به آقای فندق چی تسلیم کرد.:d کسی چیزی نمشناسه؟؟ برای کل سیستم میخوام. مرورگر نباشه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دوستان سایفون هم جان به آقای فندق چی تسلیم کرد.:d کسی چیزی نمشناسه؟؟ برای کل سیستم میخوام. مرورگر نباشه.

احساس میکنم نصف امکانات گوشیم بی مصرف شده!!!
یکی از مدیرای apktops گفته بود داریم روش کار میکنیم ولی من چشم آب نمیخوره!!!
برو سوپری سر کوچه یه چیز پی ان بگیر خودتو خلاص کن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر