سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
سلام دوستان .
قبلا هم پرسیدم این سوالو یکی جواب داد عمل کردم و راه حلشون عملی نبود...
من پارسال یه اکسپریا ری گرفتم و وسطای تابستون امسال صفحه ـش سیاه میشد یعنی چی ؟ یعنی وقتی میخواستم صفحه رو آنلاک کنم نور سیاه از صفحه میومد ! که راه حلش اینه که یا دکمه پاور رو تند تند بزنم یا باتریو در بیارم ! یکی هم یهویی زنگ بزنه بعضی وقتها اینجوری میشه !
همون اوایل تابستون هم اندرویدشو 4.1 یا یه همچین چیزی کردم و خودشم یکم بعد یه 18 مگ آپ داد اونم گرفتم از 2 ماه بعد اون قضیه بلک اسکرین میده ( نور سیاه ) که فقط باید تند تند خاموش روشن کنم صفحه رو.
یکی همون موقع تو همین بخش بهم گفت ریست فکتوری کنش . کردم بعد 1 ساعت دوباره اینجوری شد ! رم گذاشتم رم درآوردم اصلا فرقی نداشت .
با دانگرید به ورژن پایین اندروید درست میشه ؟ اصلا راهی هست ؟ ببرم بدم به تعمیرکار ؟

دوست عزیز این مشکل متاسفانه حل نمیشه!!!
این مشکل زمانی پیش میاد که گوشی رو از آندروید 2.3 به 4.0.4 آپدیت میکنی!!حتی اگه بازم به آندروید 2.3 برگردی بازم حل نمیشه!!
(البته این اطلاعاتم مربوط به پارسال هست شاید فیکسی چیزی براش اومده باشه!!!)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این نرم افزار هایی که گفتی بخصوص Viber میدونم دائما بطور خودکار اجرا میشند ! داخل همین clean master (نسخه جدیدش) یه سری گزینه ها داره میتونی Cache برنامه ها رو هم پاک کنی ! که البته با بخش پاک کردن apk های داخل رم یکی هست ! مواظب باش همراه کش ها ، apk ها رو هم پاک نکنی !
از برنامه هایی که زیاد استفاده نمیکنی log out کن. یا نرم افزارهای اضافی رو که زیاد اجرا میشند از کار بنداز یا پاک کن...

ميتونيد از برنامه تيتانيوم استفاده كنيد و برنامه هايي رو كه لازم نداريد فريز كنيد تا ديگه بصورت ناخواسته باز نشن و رم شما رو اشغال نكنن

sub zeo

کاربر سایت
Feb 29, 2012
8
....

سلام
یک سوال فنی در مورد نرم افزار گوشی داشتم ممنون میشم کسی کمک کنه !
یک گوشی i9003 برام اومده که روی لوگوی سامسونگ وقتی روشنش میکنم گیر میکنه ! با برنامه ی odin هم فلش زدم اما مشکلش برطرف نشده ! کسی میدونه مشکلش از کجایه و چطوری حل میشه ؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام
یک سوال فنی در مورد نرم افزار گوشی داشتم ممنون میشم کسی کمک کنه !
یک گوشی i9003 برام اومده که روی لوگوی سامسونگ وقتی روشنش میکنم گیر میکنه ! با برنامه ی odin هم فلش زدم اما مشکلش برطرف نشده ! کسی میدونه مشکلش از کجایه و چطوری حل میشه ؟
اگه با فلش زدن حل نمیشه گوشی رو به ریکاوری ببرید و همه کش ها رو رسیت کنید
اگه باز هم مشگل حل نشد احتمالا مشکل سخت افزاریه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوست عزیز این مشکل متاسفانه حل نمیشه!!!
این مشکل زمانی پیش میاد که گوشی رو از آندروید 2.3 به 4.0.4 آپدیت میکنی!!حتی اگه بازم به آندروید 2.3 برگردی بازم حل نمیشه!!
(البته این اطلاعاتم مربوط به پارسال هست شاید فیکسی چیزی براش اومده باشه!!!)
اون نقل قولی که کردم , مو*بایل*ستان بودش.
تاریخشو دقت نکردم ولی پسره نوشته بود به اون حالت که برگردوندمش درست شد.
من تو یوتوبوق هم ویدیو دیدم خیلیا اینجوری شده بود گوشیاشون.
خدایی هیچکس نمیدونه باید دقیق چیکار کرد ؟ سخت افزاریه !؟

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
اون نقل قولی که کردم , مو*بایل*ستان بودش.
تاریخشو دقت نکردم ولی پسره نوشته بود به اون حالت که برگردوندمش درست شد.
من تو یوتوبوق هم ویدیو دیدم خیلیا اینجوری شده بود گوشیاشون.
خدایی هیچکس نمیدونه باید دقیق چیکار کرد ؟ سخت افزاریه !؟
کاستوم بریز اگه رست نشد بده بیرون.....
اخر دسته گلی که به اب بدی اینه که بریک میشه میدی با باکس برات ردیفش میکنن...

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان؛ میخوام یه چیز پی ان واسه اندروید بخرم. چی خوبه واسه اندروید؟ OpenV-PN شنیدم میگن خوبه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام دوستان؛ میخوام یه چیز پی ان واسه اندروید بخرم. چی خوبه واسه اندروید؟ OpenV-PN شنیدم میگن خوبه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
فرقی نداره چی بگیری فقط یه سرویسی بگیر ک از کیفیتش مطمئن باشی.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا سلام ما یه هوآووی G600 خریدیم ولی یه مشکلی که داره اینکه عکس مخاطب که میزارم موقع تماس عکس مخاطب نمیاد اندروید هم 4 هست آپدیتی هم نداره که بشه درستش کرد باید دیگه چیکار کرد تا اوکی شه؟! خیلی مهمه برام این قضیه!

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
آقا سلام ما یه هوآووی G600 خریدیم ولی یه مشکلی که داره اینکه عکس مخاطب که میزارم موقع تماس عکس مخاطب نمیاد اندروید هم 4 هست آپدیتی هم نداره که بشه درستش کرد باید دیگه چیکار کرد تا اوکی شه؟! خیلی مهمه برام این قضیه!

باید به بار ریست فکتوری کنید ببینید درست میشه یا نه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام من گوشیم xperia ray هست 2.3.3 هست وقتی گوشی میره لوک اسکرین میزنم که بیاد بالا صفحه سیاه میشه یعد از چند ثانیه ذوباره که میزنم درست میشه الان چیکار کنم ؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
باید به بار ریست فکتوری کنید ببینید درست میشه یا نه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
ریست فکتوری کردم زمانی که گوشی بالا میاد زبونش روسی بود الانم که زبون فارسی رو پشتیبانی نمیکنه دیگه نداره! ولی مشکل تصویر مخاطب درست شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر