سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان من تاپیک ها رو نگاه کردم عنوان مرتبط با سوالمو پیدا نکردم... امیدوارم که اینجا تاپیک درستی باشه :|

الان دو روزه من هر برنامه ای رو میخوام اجرا کنم یه گیر کوچولو داره! مثلا موقع آهنگ گوش کردن وسطش یه مکث خیلی کوتاه میشه. دلیلش چیه؟ اشکال از کجاس؟ حافظه خالیم زیاد داره! یعنی سنگین نشده...
نمیدونم لازم هست بگم یا نه اندروید نسخه ی 4.1 هست :|
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم چه تو آهنگ گوش دادن چه توی تماس تلفنی صدا یه لگ داشت هر 20 ثانیه یکی میزد. من گوشیمو ریاستارت کردم درست شد.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
سلام بچه ها آبدیت 4.3 واسه سونی اکسبریا زد اومده؟ من که دارم میرم تو ابدیت سنتر چیزی نمیاد:(

آره اومده ولی توی آپدیت سنتر معلوم نیس کی بیاد باید با فلش تول فلش کنی
مدل گوشیتونو بگین(C6603 یا C6602)
تا لینکشو بهتون بدم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم چه تو آهنگ گوش دادن چه توی تماس تلفنی صدا یه لگ داشت هر 20 ثانیه یکی میزد. من گوشیمو ریاستارت کردم درست شد.

دوستاني كه مشكلات اين چنيني دارن و همينطور با شارژ باطرذ مشكلي دارن
بايد رام گوشي رو تعویض كنيد تا اون وقت ببينيد چقدر فرق ميكنه
من خودم رو نوت 3 ليدرويد رو نصب كردم حالا به جاي 18 ساعت يك روز و نيم شارژ نگه ميداره
از لحاظ نرم بودن و ارور نداشتن هم همه چيز حل شده

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا یه سوالی دارم من داداشم Xperia U داره اون اوایل ک خریده بود هیچ لگ و مشکلی نداشت ولی الان نمیدونم چرا برنامه ها رو با 4 5 ثانیه تاخیر باز میکنه یه بار هم گوشی رو فکتوری ریست کرد ولی درست نشد ک نشد.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
برای Xperia SP هنوز نیومده آپدیت؟! :|معلوم نیست کی میاد؟! :-/
آپدیت 4.3 برای sp الان آمادست!!ولی سونی میخواد آپدیت رو همزمان برای sp,t,tx,v عرضه کنه که آپدیت اونا فعلا آماده نیست!!!من خودم دارم از سیانوژن 11 استفاده میکنم البته fxp 301 که واقعا عالی و پرسرعت هست(4.4.2)

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
نمیدونم چجوری بفهمم؟دردسر داره روشش؟

نه برید ب آدرس زیر نوشته
Setting/about phone/Model number

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوالی دارم من داداشم Xperia U داره اون اوایل ک خریده بود هیچ لگ و مشکلی نداشت ولی الان نمیدونم چرا برنامه ها رو با 4 5 ثانیه تاخیر باز میکنه یه بار هم گوشی رو فکتوری ریست کرد ولی درست نشد ک نشد.

احتمالا برنامه زیاد نصب کردین
1: برنامه های اضافی رو حذف کنید
2: ی تسک منیجر نصب کنید و کش گوشی و برنامه ها رو خالی کنید ‌(Clean Master پیشنهاد میشه)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

حتما آنتي ويروس نصب كنيد كه بتونه آپديت بشه
اين رو هم در نظر بگيريد با مرور زمان كه شما اپ هاي جديدي رو نصب ميكنيد ميزان استفاده رم شما بالا ميره
ببينيد كدوم اپ داره رم شما رو ميخوره
اگه روت هست از تيتانيوم استفاده كنيد و فريزش كنيد

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آقا من همون روز که سوال کردم 4.3 آمریکا رو فلش زدم خیلی شیک و مجلسی :D. (با تشکر از دوستان :D)

فقط یه سوال دارم از اساتید. یه بنده خدایی به ما گفت نمیدونم چی چی تو گوشی هست که وقتی فلش میزنی هی کمتر و کمتر میشه و در واقع استفاده میشه و بعد از چندین دفعه که این کارو تکرار کنی باعث میشه گوشی کند بشه و... حالا میخوام بدونم اصلا همچین چیزی صحت داره و اگه داره دقیقا چی هست جریان :D

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
نه برید ب آدرس زیر نوشته
Setting/about phone/Model number

- - -ویرایش - - -

احتمالا برنامه زیاد نصب کردین
1: برنامه های اضافی رو حذف کنید
2: ی تسک منیجر نصب کنید و کش گوشی و برنامه ها رو خالی کنید ‌(Clean Master پیشنهاد میشه)

رفیق c6602 ه واسه من لینکو و روششو میگی دمت گرم

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
آقا من همون روز که سوال کردم 4.3 آمریکا رو فلش زدم خیلی شیک و مجلسی :D. (با تشکر از دوستان :D)

فقط یه سوال دارم از اساتید. یه بنده خدایی به ما گفت نمیدونم چی چی تو گوشی هست که وقتی فلش میزنی هی کمتر و کمتر میشه و در واقع استفاده میشه و بعد از چندین دفعه که این کارو تکرار کنی باعث میشه گوشی کند بشه و... حالا میخوام بدونم اصلا همچین چیزی صحت داره و اگه داره دقیقا چی هست جریان :D

والا من ک چیزی حس نکردم :D
ولی کلا سعی کنید زیاد گوشیو فلش نکنید
ولی این ک مثلا برای گوشی هر آپدیتی بیاد فلش کنید مشکلی بوجود نمیاره چون آپدیت ها معمولا دیر ب دیر میان و بینشون فاصله هست و ب گوشی فشار نمیاد

رفیق c6602 ه واسه من لینکو و روششو میگی دمت گرم

دانلود

آموزشش اینجا فکر نکنم باشه توی فرومهای دیگه باید بگردی فک کنم چون طولانیه نمیشه اینجا گفت
ولی توی گوگل سرچ بزن "نصب رام رسمی Xperia Z با فلش تول" میاد آموزشش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر