سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,999
نام
sami
دوستان ببخشید فردا میخوام یک اس 4 از یک غریبه بگیرم.چون مدلای چینیش زیاد شده و بعضیاشم واقعا هم از لحاظ بدنه و هم از لحاظ رابط کاربری شبیه گوشی اصلین میخوام راهنماییم کنین واسه اصل بودنش چی رو چک کنم؟؟؟
یه نرم افزارایی بود نصب میکردی مدل cpu و gpu و مدل گوشی رو میداد چی بودن؟؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دوستان ببخشید فردا میخوام یک اس 4 از یک غریبه بگیرم.چون مدلای چینیش زیاد شده و بعضیاشم واقعا هم از لحاظ بدنه و هم از لحاظ رابط کاربری شبیه گوشی اصلین میخوام راهنماییم کنین واسه اصل بودنش چی رو چک کنم؟؟؟
یه نرم افزارایی بود نصب میکردی مدل cpu و gpu و مدل گوشی رو میداد چی بودن؟؟

اصولا s4 ها هر چه قد هم خوب کلون شده باشن ولی از بوت لوگوشون میشه تشخیص داد.
یا خیلی ضایس یا معمولا با ارم mediatek میاد بالا.
برنامه ها هم :
CPU-Z
Antutu

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان یک سوال مبتدیانه
این دکمه ی وسط تو اندروید 4.2 که شبیه یه فلش بالاست بجز رفتن به گوگل چه کار دیگه ای انجام میده ؟:d

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
درود دوستان یک سوال مبتدیانه
این دکمه ی وسط تو اندروید 4.2 که شبیه یه فلش بالاست بجز رفتن به گوگل چه کار دیگه ای انجام میده ؟:d
من که فلشی سمت بالا نمیبینم:d اگه یکم دقتتون رو بالا ببرید این فلشه در اصل یه خونه هستش:d
21654487168586786520.png

نه خیر کار خاصی هم انجام نمیده اگه نگهش داری میره گوگل سرچ اگر هم یه دفعه بزنیش میره به صفحه Home.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
من که فلشی سمت بالا نمیبینم:d اگه یکم دقتتون رو بالا ببرید این فلشه در اصل یه خونه هستش:d
21654487168586786520.png

نه خیر کار خاصی هم انجام نمیده اگه نگهش داری میره گوگل سرچ اگر هم یه دفعه بزنیش میره به صفحه Home.
آقای دقت بالا این کجاش شبیه خونست ؟8-|

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
21654487168586786520.png

آقای دقت بالا این کجاش شبیه خونست ؟8-|
دوستان میس اندرستندینگ شده:D...اون دکمه‌ی خونه ک گفتش صاحبش که همون دکمه‌ی home گوشیای سامسونگ و سونی و... هستش و مربوط به رابط کاربری هستش و با نگه داشتنش تسک منیجر بالا میاد...
اون دکمه‌ی فلش‌هم که راستش چون روی گوشی خودم نیست و امتحان نکردم با نگهداشتنش چی میشه نمیدونم چکار میکنه ولی با زدنش وارد محیط Google Now میشید ک خب بسته به خود شخص و توانایی استفاده ازش کاربردهای خودش رو داره...
راجع ب استفاده از گوگل نَو هم بگم ک برای بهتر استفاده کردن ازش همیشه نرم افزار Google رو اپدیت نگه دارید...

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
ای بابا دسامبر هم که داره تموم میشه و همچنان 4.3 رو ندادن برا Z :|
کجایی عمو یک هفته پیش برای Z ,ZL,ZR اومد 4.3 :d
برو دانلود کن با flashttools نصبش کن یا باید صبر کنی واسه ایران هم بدن.
برای c6602 فعلا سوریش هست و برای c6603 هم اروپا.اگه خواستی فلش بزنی تیکهای wipe رو بردار تا برنامه هات نپرن.

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
کجایی عمو یک هفته پیش برای Z ,ZL,ZR اومد 4.3 :d
برو دانلود کن با flashttools نصبش کن یا باید صبر کنی واسه ایران هم بدن.
برای c6602 فعلا سوریش هست و برای c6603 هم اروپا.اگه خواستی فلش بزنی تیکهای wipe رو بردار تا برنامه هات نپرن.
ای بابا از دنیا عقب موندیم که :D

معلوم نیست حدودا کی برا ایران میدن؟ برا من c6602 هست. بعد فلش بزنم چه چیزاییم میپره؟ مثلا سیو بازیام هم میپره؟ :D

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
تو اکسپریا بلاگ بهترین گوشی سال 2013 xperia sp شد!!ولی این سونی خاک بر سر هنوز به خودش زحمت نداده آندروید 4.3 رو براش عرضه کنه!!دروغ پشت دروغ!!!خداوکیلی آدم گوشی چینی بگیره ولی به طرف گوشیهای مضخرف سونی نره!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر