سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
دوستان کسی rayman رو نصب کرده؟
چرا دیتا رو نمیخونه؟
اجرا میشه چند مگی دانلود میکنه بعد قطع میشه

جریان چیه؟

بله من نصب کردم و دیتای 150مگی مخصوص گوشی خودم رو از نت گرفتم ولی وارد بازی که میشدم دیتا رو نمیشناخت و میگفت باید 90 مگ دانلود کنی!!منم بیخیالش شدم چون اگه صفحه گوشی خاموش میشد دانلود هم قطع میشد!!
راستی دوستان آندروید 4.4 kitkat برای xperia sp تایید شده؟تاریخ ریلیز چی؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام دوستان ، من یه تبلت nexus7 گرفتم که تا دیروز می تونستم به وسیله برنامه apkinstaller از کامپیوتر تمام اپلیکیشنهاشو نصب کنم . دیروز اومدم فرمویرشو آپدیت کردم به 4.3 ، ازون موقع به بعد apkinstaller و حتی PCsuit نمی شناسنش . درایور جدیدیهم براش نیومده . نمی دونم چه کنم . لطفا کمک کنید .

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام .
بهترین سایت برای دانلود بازی و دیتا از طریق pc چیه دوستان ؟ دستگاه من fonepad هست.
من یه جا خوندم گوگل همه برنامه هاشو تو اندروید با هم آپدیت کرده ، الان چجوری میشه این نرم افزارهارو آپدیت کرد ؟
راستی google play رفع تحریم ایران شد یا نه ، برای من واردش میشه ، ولی جایی برای آپدیت نرم افزارهای فعلی نداره .
تشکر.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سلام .
بهترین سایت برای دانلود بازی و دیتا از طریق pc چیه دوستان ؟ دستگاه من fonepad هست.
من یه جا خوندم گوگل همه برنامه هاشو تو اندروید با هم آپدیت کرده ، الان چجوری میشه این نرم افزارهارو آپدیت کرد ؟
راستی google play رفع تحریم ایران شد یا نه ، برای من واردش میشه ، ولی جایی برای آپدیت نرم افزارهای فعلی نداره .
تشکر.

برا دانلود رو کامپیوتر farsroid و androidha خیلی خوبن. گوگل پلی هم رفع تحریم کرد ولی ناشرا هنوز ایرانو انتخاب نمیکنن. اگه با قندشکن بری (گوگل پلی تغییر ظاهر کوچیکی داده) توی یه کشو در سمت چپ میکشیش. تو my apps میتونی برنامه های قابل ارتقا رو ببینی

sent from my xperia l using tapatalk 4 now Free

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من Rayman رو بدون مشکل نصب و اجرا کردم ولی خوشم نیومد پاک کردم :D
2 روز دیگه وضعیت آپدیت SP مشخص می‌‎شه!
سلام. اگه از سایت خاصی برای دیتا استفاده کردید معرفی کنید .
من تازگی چندتا بازی دانلود کردم با دیتا هیچکدوم درست کار نکردند. توضیحش یکم سخته .
بنظرم دیتاش به apk نمیخورد ، فقط یکیش از یه سایت دیگه apk جدید گرفتم ، به دیتا سایت قبلی خورد و وارد بازی شد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام. اگه از سایت خاصی برای دیتا استفاده کردید معرفی کنید .
من تازگی چندتا بازی دانلود کردم با دیتا هیچکدوم درست کار نکردند. توضیحش یکم سخته .
بنظرم دیتاش به apk نمیخورد ، فقط یکیش از یه سایت دیگه apk جدید گرفتم ، به دیتا سایت قبلی خورد و وارد بازی شد.
درود
هم Data و هم فایل apk رو از سایت Androidiha.com دانلود کردم.
Rayman Jungle Run 1.1

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
سلام .
تشکر.

بهترین سایتای ایرانی اینا هستن که خودم 2 ساله از اینا استفاده میکنم و تا حالا عالی بودن!!
Androidkade.com
Androidiha.com
Apktops.ir
Androidina.net
برای گوگل پلی هم لازمه از برنامه سایفون استفاده کنی!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر