سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
اول میخواستم صبر کنم ایفون 5 بگیرم که خوب داوشمم داره میدونم چیه ، منتها من پرسیدم میگن زد بهتر از اس4 هستش ، بعد طی تجربه ششخصیم با سامسونگ ، میدونم چقدر هنگ میکنه:D
تو اچ تی سیا ، نوکیا ، ال جی چیز خاصی مطرح نیست؟ که برنامه گرفتن براش بدبختی نداشته باشه و کلا مث زد عالی باشه! اگه نه که خوب زد بگیرم امیرحصین هان؟
پ.ن not u again :| :D
عزیز من تجربه کار با اکثر گوشی ها رو دارم در حال حاضر من تو بازار فعلی گوشی htc butterfly s رو بهت پیشنهاد میکنم از هر نظر عالیه و اگه بتونی یه بیتس بهاس ست کنی قول میدم سمته هیچ گوشی دیگه ای نری .. گوشی شاخ و تکی هستش و مثل بعضی برندها خز نشده.

- - -ویرایش - - -

الان رمه 16 32 باس x10 چنده؟کلا قیمته رم چجوراست؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2
من هفته پیش رم 16 سلیکون پاور با گارانتی همیشگی کلاس 10 گرفتم 40 تومن البته از نمایندگیش.

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
1:سلام به همه من برا روت گوشیم از چند نفر پرسیدم گفتن که باید از سایت خود هواوی bootloader بگیرم بعد ریکاوری نصب کنم میشه اینا رو توضیح بدین دستتون طلا

2:بعد یه سوال دیگه برنامه واقعی برای افزایش رم وجود داره اگه داره لطف کنید در سایت قرار بدید

huawei y300 و huawei g510
آقایون لطفا جواب ما رو بدید خیلی لازم دارم

برو ''انجمن تخصصی اندروید'' تو اونجا آموزشش هست . برای افزایش فضای رم هم باید کرنل بریزی ! ( راه اصلی )‌
اگر هم developer ها رو گوشیت کار نکرده بودن و کرنل خاصی براش نبود ٬ از برنامه های kill کردن app استفاده کن ... میزان اشغال شدن رم رو میاره پایین . clean master خوبه !

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من یه مشکل عجیب دارم با گوشیم .امروز مه می خواستم sms بدم وقتی متنو برای ارسال میزدم مثل اینکه ارسال میشه ولی چیزی نشون نمیده که ارسال شده ولی وقتی از دوستم پرسیدم فهمیدم sms بهش رسیده ولی تو گوشی من چیزی نشون نمیده .وقتی هم که sms میاد صداش میاد و تو notification میده ولی وقتی بازش می کنم چیزی نیستش.گوشی رو خاموش روشنم کردم درست نشد
مشکل از چیه ؟
با تشکر
مشکل شما یه مشکل رایج و شناخته شده نیس و حتما یه باگ نرم افزاریه ! اگر بلدی گوشی رو update کن یا rom ( نه ram ) اش رو عوض کن . اگر هم که نه مجبوری از یه برنامه دیگه به عنوان مثال go sms استفاده کنی ;)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
سلام دوستان
من یه مشکل عجیب دارم با گوشیم .امروز مه می خواستم sms بدم وقتی متنو برای ارسال میزدم مثل اینکه ارسال میشه ولی چیزی نشون نمیده که ارسال شده ولی وقتی از دوستم پرسیدم فهمیدم sms بهش رسیده ولی تو گوشی من چیزی نشون نمیده .وقتی هم که sms میاد صداش میاد و تو notification میده ولی وقتی بازش می کنم چیزی نیستش.گوشی رو خاموش روشنم کردم درست نشد
مشکل از چیه ؟
با تشکر
یکی از دوستای من این مشکلو داشت .. بعد از نصب برنامه وی چت این اتفاق واسه گوشیش افتاد! بعد که برنامه رو حذف کرد و یه بار ریست کرد برنامه هاشو(همون راه اندازی مجدد) کرد گوشیشو (نه ریست فکتوری) اوکی شد.

- - -ویرایش - - -

راستی دوستانی که میخان یه کیبور پارسی ساز نصب کن بدونن بهترین و صد البته زیبترین برنامه کیبور swift keyboard هستش که فوق العاده زیبا و کامله.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
راستی دوستانی که میخان یه کیبور پارسی ساز نصب کن بدونن بهترین و صد البته زیبترین برنامه کیبور swift keyboard هستش که فوق العاده زیبا و کامله.
نظر ایشون تایید میشه!:d
خودم دارم ازش استفاده می کنم خیلی باحال و گرافیکی هست؛همچنین دارای تم های جالبی است.b-)

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
مشکل شما یه مشکل رایج و شناخته شده نیس و حتما یه باگ نرم افزاریه ! اگر بلدی گوشی رو update کن یا rom ( نه ram ) اش رو عوض کن . اگر هم که نه مجبوری از یه برنامه دیگه به عنوان مثال go sms استفاده کنی ;)

اتفاقا از go sms هم استفاده می کنم:(

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درود .

بنده گوشیم Galaxy Y هست . یکی از اقوام اونقدر پترن (Pattern) اشتباه زده که دیگه گوشی قفل شده و میگه باید حتماً Gmail بزنی . یک هفتس اینطوری مونده . ممنونم کمکم کنید .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
دوستان عزیز با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفت:dبین Xperia Z و Xperia SP میخوام SP رو بخرم هم ارزونتره و هم با توجه به بنچمارکها تو بعضیها Z رو رد کرده و و فقط جلوی S4 کم آورده که قیمتش هم مقرون و بصرفه تر هست...
اومدم ببینم دوستان هم SP رو بهم توصیه میکنن؟؟دوربین-ورژن آندروید-زد آب بودن-و... اصلا و ابدا برام مهم نیستن حتی قیافه گوشی!!فقط و فقط CPU-GPU برام مهم اند که SP تو این دو مورد هم خوبه!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان عزیز با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفت:dبین Xperia Z و Xperia SP میخوام SP رو بخرم هم ارزونتره و هم با توجه به بنچمارکها تو بعضیها Z رو رد کرده و و فقط جلوی S4 کم آورده که قیمتش هم مقرون و بصرفه تر هست...
اومدم ببینم دوستان هم SP رو بهم توصیه میکنن؟؟دوربین-ورژن آندروید-زد آب بودن-و... اصلا و ابدا برام مهم نیستن حتی قیافه گوشی!!فقط و فقط CPU-GPU برام مهم اند که SP تو این دو مورد هم خوبه!!
درود
با توجه به این که فقط قدت برات مهم ـه همین SP که خودمم دارم رو پیشنهاد می‌دم!
GPU ـش دقیقا مثل مال Z هست و با این که CPU دو هسته ای داره ولی فوق العاده قوی ـه و تو برخی از بنچمارک ها حتی زد رو هم رد می‌کنه!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
درود
با توجه به این که فقط قدت برات مهم ـه همین SP که خودمم دارم رو پیشنهاد می‌دم!
GPU ـش دقیقا مثل مال Z هست و با این که CPU دو هسته ای داره ولی فوق العاده قوی ـه و تو برخی از بنچمارک ها حتی زد رو هم رد می‌کنه!

مرسی امیر حسین جان بعد از ظهر ایشالله میرم بازار و تهیه ش میکنم بازیهای hd سال 2013 الان چی داریم؟بغیر از آسفالت 8 چون دانلودش کردم...

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
مرسی امیر حسین جان بعد از ظهر ایشالله میرم بازار و تهیه ش میکنم بازیهای hd سال 2013 الان چی داریم؟بغیر از آسفالت 8 چون دانلودش کردم...
دوست عزیز در موقع خرید حواستون باشه که گوشی حتی الامکان گارانتی داشته باشه چون گوشی SP موارد زیادی از مشکل Sudden Death درشون دیده شده و شرط احتیاط خرید مدل گارانتی دار هست.چرا که خدا نکرده اگر این مشکل براتون پیش بیاد اولا قابل تعمیر نیست و گوشی عملا بلا استفاده میشه ثانیا در موارد متعددی فروشنده ها هم این مورد رو قبول و در نتیجه مرجوع نمیکنند.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
دوست عزیز در موقع خرید حواستون باشه که گوشی حتی الامکان گارانتی داشته باشه چون گوشی SP موارد زیادی از مشکل Sudden Death درشون دیده شده و شرط احتیاط خرید مدل گارانتی دار هست.چرا که خدا نکرده اگر این مشکل براتون پیش بیاد اولا قابل تعمیر نیست و گوشی عملا بلا استفاده میشه ثانیا در موارد متعددی فروشنده ها هم این مورد رو قبول و در نتیجه مرجوع نمیکنند.

آریا جان ممنونم اتفاقا یدونه گارانتی دار رو سفارش دادم که برام 980ت در اومد...
این مشکلی که میگی چیه و چه تاثیری رو گوشی میذاره؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
آریا جان ممنونم اتفاقا یدونه گارانتی دار رو سفارش دادم که برام 980ت در اومد...
این مشکلی که میگی چیه و چه تاثیری رو گوشی میذاره؟

گوشی خود به خود خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه.
این مشکل در بعضی از گوشیهای دیگه سونی هم بود که گویا برطرف شده مثل xperia z, xperia t و xperia tx

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر