سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
آقا من یه اکسپریا p دارم و اولین باری هم هست که میخوام آپدیتش کنم میخوام یه توضیح کامل بدید از اول چیکارا باید بکنم ! ممنون !

انایاندم

کاربر سایت
Jul 31, 2013
4
اخر مشکل(HTC ONE چینی)

سلام به همه دوستان من به یک مشکل خیلی جدی برخورد کردم که کاملا گیر کرم و نمیدونم چی کار کنم دیروز یه گوشی چینی htc one خریدم (قیمت365) که ای کاش نمیخریدم مثل ادم میرفتم مدل اصلی میخریدم دیگه ادم بعضی مواقع چیز میشود حالا بماند سیستم عامل گوشی عزیزم اندروید 4 اما خوب با این قیمت توقع ندارم که هر کاری بتونم بکنم(امان از بی پولی) اما چند تا مشکل برام پیش اومده که نمیدونم چی کار کنم 1.وقتی میرم تو بخش تنظیمات قسمت برنامه های فعال مقدار رم رو که نشون میده چیزی دور و بر 178 هست(ایییییییییی خدا)حالا همین مقدار هم داره فول اچ دی خودمونی کامل استفاده میشه یا حدود 15 تا 20 درصد ازاده در حالی که برانامه های فعالی که باز هستن 20mb هم نیست یعنی یه انتی ویروس با چند تا برنامه که برای فعال بودن خود گوشی حالا چشم کور دهنم سرویس یعنی حتی اگر بخوام یه متن بنویسم کیبورد میاد بالا دوباره قطع میشه میاد میره میاد میره تا اخر فشار خون من میاد بالا پایین نمیره با حذف انتی ویروس هم درست نشد ی کار کنم؟ بعد حالا اون که دردش کم این رو داشته باش یعنی اخر مشکل بعضی مواقع هم که میخوام از گوشی استفاده کنم فقط منو میاد و توی تنظیمات یه هر بخشی که میخوام برم نمیتونم و خودش میاد بیرون یعنی میخواد من رو دق بده یه لحظه مثلا گزینه های بخش تنظیمات میاد بعد میره بیرون(یعنی باید به عنوان رکورد بد شانسی و ثبت بشه) لطفا به این خر در گل مانده کمک کنید؟

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
سلام دوستان، دوشنبه بود که من گوشی خریدم، Xperia Tipo Dual ... تا الان هم دارم کم کم با طریقه ی نصب بازی و برنامه و نحوه ی کارکرد با کمک همین دوستان بازی سنتری آشناییت پیدا می کنم.
برای اولین بار دیروز اومدم یه بازی Data دار نصب کنم، یعن 6 7 تا بازی قبلی فاقد دیتا بود ... بازی Can Knowckdown 3 هست که از دیشب هر چی سعی می کنم نصبش کنم و از دوستان هم راهنمایی میگیرم، سرچ می کنم، ولی در آخر نمی تونم بیارمش...

اولین کار که به صورت ساده هست، این بود که فایل APK رو اول نصب کردم، بعد توی مموری SD یه فایل به نام Android و بعدش Obb ساختم و پوشه ی دیتا رو ریختم داخلش .... بعد بازی رو اجرا کردم، هر چقدر وایمیسم نمیاد

میشه راهنمایی کنید، اگر میشه ترجیحا از همین راه آفلاین باشه و از طریق wi-fi و ... فعلا نمی خوام

ممنون
مهدی جان بازی هایی که Data دارن باید Data داخل حافظه داخلی گوشی ریخته بشه و اگر حافظه داخلی به اندازه کافی نیست؛ از طریق تنظیمات جای Internal Storage با SD Card عوض بشه یا اگر چنین گزینه ای موجود نیست باید گوشی روت بشه!
آقا من یه اکسپریا p دارم و اولین باری هم هست که میخوام آپدیتش کنم میخوام یه توضیح کامل بدید از اول چیکارا باید بکنم ! ممنون !
شما اگر Wi Fi رو وصل کنی گزینه آپدیت (در صورت وجود) میاد.
به صورت آفلاین هم باید از یک سایت (مثل forum.mobilestan.com) در بخش گوشی ـتون، رام رسمی رو دانلود کنید و با برنامه Flash Tools فلش بزنید که لینک دانلود هر دو و آموزش ها در سایت مذکور هست.
سلام به همه دوستان من به یک مشکل خیلی جدی برخورد کردم که کاملا گیر کرم و نمیدونم چی کار کنم دیروز یه گوشی چینی htc one خریدم (قیمت365) که ای کاش نمیخریدم مثل ادم میرفتم مدل اصلی میخریدم دیگه ادم بعضی مواقع چیز میشود حالا بماند سیستم عامل گوشی عزیزم اندروید 4 اما خوب با این قیمت توقع ندارم که هر کاری بتونم بکنم(امان از بی پولی) اما چند تا مشکل برام پیش اومده که نمیدونم چی کار کنم 1.وقتی میرم تو بخش تنظیمات قسمت برنامه های فعال مقدار رم رو که نشون میده چیزی دور و بر 178 هست(ایییییییییی خدا)حالا همین مقدار هم داره فول اچ دی خودمونی کامل استفاده میشه یا حدود 15 تا 20 درصد ازاده در حالی که برانامه های فعالی که باز هستن 20mb هم نیست یعنی یه انتی ویروس با چند تا برنامه که برای فعال بودن خود گوشی حالا چشم کور دهنم سرویس یعنی حتی اگر بخوام یه متن بنویسم کیبورد میاد بالا دوباره قطع میشه میاد میره میاد میره تا اخر فشار خون من میاد بالا پایین نمیره با حذف انتی ویروس هم درست نشد ی کار کنم؟ بعد حالا اون که دردش کم این رو داشته باش یعنی اخر مشکل بعضی مواقع هم که میخوام از گوشی استفاده کنم فقط منو میاد و توی تنظیمات یه هر بخشی که میخوام برم نمیتونم و خودش میاد بیرون یعنی میخواد من رو دق بده یه لحظه مثلا گزینه های بخش تنظیمات میاد بعد میره بیرون(یعنی باید به عنوان رکورد بد شانسی و ثبت بشه) لطفا به این خر در گل مانده کمک کنید؟
شما وقتی یک چیزی رو از بخش Running حذف کنید تا مقدار Ram بیشتر بشه، با خاموش روشن کردن (Restart) گوشی، دوباره همه چیز به حالت اول برمی‌گرده!

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سلام. من نمی دونستم کجا باید این سوال رو بپرسم واسه همین گذاشتم اینجا.
همونطوری که میدونید google چند وقته که ایران رو تز لیست تحریم هاش خارج کرده و کاربرای ایرانی می‌تونن وارد google play بشن.
اما حالا مشکلی که من دارم اینه که وقتی می خوام برنامه ای رو دانلود کنم ارور ۴۰۳ میده. کسی میدونه این ارور چیه یا چطور میشه درستش کرد؟ اگه جواب بدین ممنون میشم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام. من نمی دونستم کجا باید این سوال رو بپرسم واسه همین گذاشتم اینجا.
همونطوری که میدونید google چند وقته که ایران رو تز لیست تحریم هاش خارج کرده و کاربرای ایرانی می‌تونن وارد google play بشن.
اما حالا مشکلی که من دارم اینه که وقتی می خوام برنامه ای رو دانلود کنم ارور ۴۰۳ میده. کسی میدونه این ارور چیه یا چطور میشه درستش کرد؟ اگه جواب بدین ممنون میشم.
سازنده هر App به صورت جداگانه باید،‌ در Developer Console ـه خودش ایران رو اضافه کنه‌! که اینکار ممکنه زمان زیادی طول بکشه !
گوگل فقط اجازه اضافه کردن ایران رو داده ، سازنده ها خودشون باید ایران رو اضافه کنن

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سازنده هر App به صورت جداگانه باید،‌ در Developer Console ـه خودش ایران رو اضافه کنه‌! که اینکار ممکنه زمان زیادی طول بکشه !
گوگل فقط اجازه اضافه کردن ایران رو داده ، سازنده ها خودشون باید ایران رو اضافه کنن
آهااا. پس مشکل از جای دیگه ایی هست. مرسی بابت جواب.

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
سلام دوستان
من گوشیم گلکسی اس 2 هست . می خواستم بدونم اخرین نسخه اندرویدی که برا این گوشی میشه استفاده کرد چیه ؟
می خواستم بدونم هزینه ارتقا گوشی به اندروید های نسخه بالاتر حدودا چقدر هست اگه بخوایم بدیم بیرون ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان
من گوشیم گلکسی اس 2 هست . می خواستم بدونم اخرین نسخه اندرویدی که برا این گوشی میشه استفاده کرد چیه ؟
می خواستم بدونم هزینه ارتقا گوشی به اندروید های نسخه بالاتر حدودا چقدر هست اگه بخوایم بدیم بیرون ؟
درود
آخرین نسخه اندروید 4.1 هست و قراره اندروید 4.3 هم بیاد که البته آخرین اندروید S2 خواهد بود و 5 واسش نمیاد.
نیازی به بیرون بردن نیست؛ اگر وای فای داشته باشین می‌تونین دانلود کنید با خود گوشی اگر هم وای فای ندارین می‌تونین فایل رو (تقریبا 500 تا 700 مگ) دانلود کنید و با PC بریزید رو گوشی!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان چطوري ميتونم رم گوشيمو باز كنم؟
من تو settings و از اونجا تو رانينگز ميرم و همه چيو ميبندم ولي از ٤٠٠ تا حدود ١٧٠ تا بازه!
چطوري اين مقدارو افزايش بدم؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من تو settings و از اونجا تو رانينگز ميرم و همه چيو ميبندم ولي از ٤٠٠ تا حدود ١٧٠ تا بازه!
آقا تو رو خدا انقد با این Ram دست به یقه نشین!:d
هرکی میاد میگه من همه ی برنامه ها رو می بندم اما بازم Ram خالی نمیشه و دوباره پر میشه:d
سیستم عامل اندروید جوری هستش که بیشتر برنامه ها رو توی Ram نگه میداره و هیچوقت نمیذاره Ram خالی باشه! هرچقد هم بیشتر برنامه ها رو ببندید بدتر میشه و سرعت گوشی میاد پایین، همچنین باتری هم زودتر تموم میشه. پس بزارید به حال خودش باشه، حتی اگه کل Ram هم پر شد اشکالی نداره، اندروید کار خودشو بلده.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

یه تسک منیجر نصب کن البته از یه حدی بیشتر نمیتونی رم آزاد کنی
رام کاستوم هم میتونی نصب کنی معمولا رم کمتری اشغال میکنن

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
KitKat.com
من که نفهمیدم سایت واسه شکلات KitKat هستش یا اندروید KitKat!:d