سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

vahid shakeri

کاربر سایت
Aug 23, 2012
25
اقا من یه مشکل دارم گوشیم رو 1 روزی میشه گرفتم مدلش htc one x plus هست اندرئید 4

مشکل ااینه که هر برنامه که دانلود میکنم از pc بعدد که گوشی رو با usb به pc وصل میکنم که برنامه رو تو پوشه بریزم - وقتی میریزم تو گوشیم باید دنبال یه چیزی مثل file manger بگردم که فایل همه برنامه ها اونجا هست که بتونم برنامه رو نصب کنم ولی پیداش نیمیکنم ؟؟ کسی میدونه چطوریه ؟
میتونی برانامه file manager دانلود کنی اینم لینک دانلود :رمز فایل(www.apktops.ir)
http://dl.apktops.ir/apps/201304/File.Expert.Manager.Explorer.Pro.5.1.4_apktops.ir.apk

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اقا من یه مشکل دارم گوشیم رو 1 روزی میشه گرفتم مدلش htc one x plus هست اندرئید 4

مشکل ااینه که هر برنامه که دانلود میکنم از pc بعدد که گوشی رو با usb به pc وصل میکنم که برنامه رو تو پوشه بریزم - وقتی میریزم تو گوشیم باید دنبال یه چیزی مثل file manger بگردم که فایل همه برنامه ها اونجا هست که بتونم برنامه رو نصب کنم ولی پیداش نیمیکنم ؟؟ کسی میدونه چطوریه ؟

خب معمولا روی گدشی های htcاز همون اول فایل منیجر نیست...
بهترین راه بدون نیاز به اینترنت اینه که با یه گوصی دیگه یه فایل منیجر رو بلوتوث کنی برای گوشیت و از طریق نوتیفیکیشن بار روش کلیک کنی و نصبش کنی...
البته یادت نره قبلش باید ازتوی ستینگ و فکرکنم بخش سکیوریتی تیک اون گزینه ای که اجازهء نصب از منابع خارجی میده رو بزنی...
Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اقا ممنون مشکلم حل شد فقط یه سوال درباره بازی reayman دارم اینکه باسه فایل دیتا من به این ادورس رفتم cd card / android / ولی پوشه به اسمه obb پیدا نکردم او پوشه رو خودم باید ایجاد کنم ؟

- - -ویرایش - - -

تاپیک خوابید ؟ :-/

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
اقا ممنون مشکلم حل شد فقط یه سوال درباره بازی reayman دارم اینکه باسه فایل دیتا من به این ادورس رفتم cd card / android / ولی پوشه به اسمه obb پیدا نکردم او پوشه رو خودم باید ایجاد کنم ؟

- - -ویرایش - - -

بله اگر نیست باید خودتون ایجاد کنید

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين

- - -ویرایش - - -

تورو خدا یکی جواب بده حیاتیه

- - -ویرایش - - -

من ایجاد کردم بازی اجرا نشد :|

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
تورو خدا یکی جواب بده حیاتیه

- - -ویرایش - - -

من ایجاد کردم بازی اجرا نشد :|

به بزرگی، کوچکی حروف دقت کردید؟
Obb
اگر باز هم نشد با wifi بازیو اجرا کنید، خودش وقتی میخواد به سرور بازی جهت دانلود دیتا وصل شه، پوشه رو اتوماتیک ایجاد میکنه
بعد میتونید اجازه بدید و ادامه رو دان کنه یا کنسل کنید و دیتای دانلود شده را در پوشه obb که توسط گوشی ایجاد شده قرار بدید

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
محض رضای خدا چطوری دستهps3 رو به گوشیم سینک کنم.هرچی کردم نشده.گوشیمم نوت هست.ممنونم

تا اونجایی که میدونم دسته ps3 فقط رو یکسری از گوشیهای سونی سینک میشه از جمله xperia sp, xperia z و چند مدل دیگه.
شما با برنامه خاصی اینکارو انجام دادید؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
تا اونجایی که میدونم دسته ps3 فقط رو یکسری از گوشیهای سونی سینک میشه از جمله xperia sp, xperia z و چند مدل دیگه.
شما با برنامه خاصی اینکارو انجام دادید؟

نه دسته PS3 به همه ي ديوايس هاي اندرويدي سينك ميشه و بهترين برنامه براي اين كار Sixaxis Controller هست منتها گوشي بايد روت باشه بعد اگر تبديل OTG داشته باشيد با كابل ميتونيد دسته رو وصل كنيد و سينك كنيد اگر نه برنامه Client براي كامپيوترش رو بگيريد و دسته رو به PC وصل كنيد و برنامه رو اجرا كنيد و بلوتوث ادرس رو جايگزين كنيد.

آخرین ویرایش:

vahid shakeri

کاربر سایت
Aug 23, 2012
25
1:ببخشید من بازی raymanنصب کردم بازیم بالا اومد ولی مثلا میخوای گزینهplay رو تاچ کنی باید 10بار حداقل این کارو بکنی چرا اینجوریه؟تو بازیم که به هزار زحمت میری نمیتونی بازی کنی
2:همین طور من بازی های asphalt5 وFast.and.Furious.Adrenaline نصب کردم ولی بازم هر دوتاش دانلود میخواد همین طورم
Despicable Me که آقای
prometheus گفته بود از اندوریدکده دانلود کردم ولی بازم دانلود میخواد

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
1:ببخشید من بازی raymanنصب کردم بازیم بالا اومد ولی مثلا میخوای گزینهplay رو تاچ کنی باید 10بار حداقل این کارو بکنی چرا اینجوریه؟تو بازیم که به هزار زحمت میری نمیتونی بازی کنی
2:همین طور من بازی های asphalt5 وFast.and.Furious.Adrenaline نصب کردم ولی بازم هر دوتاش دانلود میخواد همین طورم
Despicable Me که آقای
prometheus گفته بود از اندوریدکده دانلود کردم ولی بازم دانلود میخواد

دوست عزیز در بعضی از بازی ها اگه wifi روشن باشه روی paly یا هر گزینه دیگر تاچ کنید عمل نمیکنه
سعی کنید wifi رو خاموش کنید مگر در بعضی از بازی های گیم لافت که در ابتدا نیاز به تایید دیتا داره.
سعی کنید نسخه جدید اسفالت یعنی heat رو دانلود کنید، شاید adrenaline چون قدیمیه با گوشیتون سازگار نباشه البته باز هم میگم شاید.
در ضمن به نظرم شما یکجای کارو اشتباه انجام میدید چون من هر 3 بازی مذکور رو براحتی اجرا کردم.
حتما به مسیر دیتا، نوع دیتا متناسب با سخت افزارتون و هماهنگ بودن فایل apk و دیتا دقت کنید.
بعضی وقتها هم بازی با رام شما همخوانی نداره ، چند بازی دیگر دیتا دار امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید.
مشکلتون رو در انجمن تخصصی اندروید هم بیان کنید.

آخرین ویرایش:

vahid shakeri

کاربر سایت
Aug 23, 2012
25
آقا من از طریق اینترنت ایرانسل ۲۶ مگ دانلود کردم ولی وقتی میخواد بازی شروع شه اون لودینگش هیچ وقت از بین نمیره(اینترنتم قطع بکنم ارور میده)چی کار کنم الان؟؟؟؟؟

اون فیلمه اولشم نشون میده بعد از اون لودینگ دیگه نمیره.جواب سریع لطفا

بازی:
Despicable Me v1.1.0

آخرین ویرایش:

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
آقا من از طریق اینترنت ایرانسل ۲۶ مگ دانلود کردم ولی وقتی میخواد بازی شروع شه اون لودینگش هیچ وقت از بین نمیره(اینترنتم قطع بکنم ارور میده)چی کار کنم الان؟؟؟؟؟

اون فیلمه اولشم نشون میده بعد از اون لودینگ دیگه نمیره.جواب سریع لطفا

بازی:
Despicable Me v1.1.0

دوست عزیز حجم بازی حدود 185mg که وقتی extract میشه نزدیک 200mg میشه.
شما اشتباه میکنید ، 26mg شاید ویدیو اول بازیه که همونطور هم که می فرمایید بعد از اون از بازی خارج میشه.

vahid shakeri

کاربر سایت
Aug 23, 2012
25
دوست عزیز حجم بازی حدود 185mg که وقتی extract میشه نزدیک 200mg میشه.
شما اشتباه میکنید ، 26mg شاید ویدیو اول بازیه که همونطور هم که می فرمایید بعد از اون از بازی خارج میشه.

میدونم اونو دانلود کردم از گوشی هم باید 26 مگ دانلود کنی تازشم خارج نمیشه لودینگش تموم نمیشه (مگه من اسکلم ویدیو بازی رو دان کنم بعدم فکر کنم بازیه حرفایی میزنی ها)

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
میدونم اونو دانلود کردم از گوشی هم باید 26 مگ دانلود کنی تازشم خارج نمیشه لودینگش تموم نمیشه (مگه من اسکلم ویدیو بازی رو دان کنم بعدم فکر کنم بازیه حرفایی میزنی ها)

دوست عزیز بنده توهین نکردم
چون تو بعضی از فروم های دیگه دیدم که بعضی فقط 26mg رو دان کردن و میگفتن بازی اجرا نمیشه و دیتای اصلیو دان نکرده بودن، برا همین گفتم شاید هم شما این کارو کردید.
من هیچ حرفیو بدون اطلاع نمی زنم و تو پست هایی که میدم اگر شک داشته باشم از دوستان دیگه کمک می گیرم.
بنده بدون دانلود 26 mg خیلی راحت بازیو اجرا کردم بدون اینکه از بازی بپره بیرون یا سر لودینگ بمونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر