سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
سلام ممنون دوستان از راهنمایی..میگم اینکه وقتی میزنمش توی شارژم این متور یخچال داغ میکنه....یا وقتی 10 مین بازی میکنم....این مشکلات هم وقتی بیشتر شد که گوشیمو به 4 آپدیت کردم..این مشکلم هست؟؟

داغ کردن گوشی حین اجرای بازیهای با گرافیک یا وبگردی در مدت طولانی طبیعیه.
از شارژر خود سونی استفاده میکنید که usb هست ( 2 تیکه) ؟؟
سعی کنید از مدل های یک تیکه که usb نیست استفاده کنید، این پیشنهاد یکی از افراد در فروم سایت سونی بود که برای من جواب داد ولی صحت علمیشو نمی تونم تصدیق کنم. اگر داغ کردن هنگام شارژ بیش از حد معمول هست به گارانتی مراجعه کنید.

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
داغ کردن گوشی حین اجرای بازیهای با گرافیک یا وبگردی در مدت طولانی طبیعیه.
از شارژر خود سونی استفاده میکنید که usb هست ( 2 تیکه) ؟؟
سعی کنید از مدل های یک تیکه که usb نیست استفاده کنید، این پیشنهاد یکی از افراد در فروم سایت سونی بود که برای من جواب داد ولی صحت علمیشو نمی تونم تصدیق کنم. اگر داغ کردن هنگام شارژ بیش از حد معمول هست به گارانتی مراجعه کنید.

نه همینطوری وقتی میزنمش توی شارژ کلا قفلم باشه داغ میشه اما نه خعلی .... کلا گوشی مزخرفی :d
مرسی

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
اخرین ورژنشو میتونید از اندرویدکده دریافت کنید. منظورتون از سرعت بالا و با کیفیت چیه؟
چون من خودم این بازیو دارم سرعتش خوبه وکیفیت خوبی هم داره.

یکیشو من دان کردم

مقوابود :D

نه سرعتش درس حسابی بود نه کیفیت بازیش

- - -ویرایش - - -

دوستان تو گوشی گلکسی اس 3 تازگیا وقتی میخوام یه فایل pdf رو بخونم بعد یه چن دیقه از برنامه خارج میشه

ازهمون برنامه خود گوشی استفاده میکنم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آه چیز درست حسابی با حجم کم پیدا نمیشه زیاد ، پیشنهاد میکنم پک اندرویدینا رو بخری 21تومنه 12 تا دیویدی 11 تاش فقط بازیه اچ دیه:D من همینکامروز بسته م رسید و واقعا راضیم از بازیاش( مثلا ایرون من 3 و جی تی ای وایس سیتی و مدرن کمبت 4 و آسفالت 7 و... رو داره حدود 107 تا بازیه اچ دی! )

vahid shakeri

کاربر سایت
Aug 23, 2012
25
ببخشید من گوشی huawei y300 دارم مدل پردازندش چیه؟؟(منظورم اسمه مدل)
آخه میخوام دیتا بازی هارو دان کنم میگه مثلا :دانلود دیتا برای پردازنده mail یا یه چیز دیگه و............
میخواستم ببینم مال من چیه که دیگه دچار دردسر نشم ممنون

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
ببخشید من گوشی huawei y300 دارم مدل پردازندش چیه؟؟(منظورم اسمه مدل)
آخه میخوام دیتا بازی هارو دان کنم میگه مثلا :دانلود دیتا برای پردازنده mail یا یه چیز دیگه و............
میخواستم ببینم مال من چیه که دیگه دچار دردسر نشم ممنون

شما باید برای adreno را دانلود کنید.

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
دوستان دوتا سوال داشتم:
۱-آپدیت هایی که واسه گوشی میاد ریپلیس میشه؟من جدیدا یه آپدین گرفتم ۴۳۰ مگ اینا بود.خواستم ببین هر سری اپدین کنم اینقد فضا رو میگیره؟؟
۲-وختی یه عکس یا فیلمی رو میریزم رو گوشی نمیاد تو گالری.باید چیکار کرد؟؟
htc oneهم مدل گوشیمه

vahid shakeri

کاربر سایت
Aug 23, 2012
25
1:آقا من دو تا سوال داشتم یکی این که گوشیمو(huawei y300) چجوری روت کنم؟اگه روت کنم گارانتی از بین میره؟
2:آقا من بازی Despicable Me رو دانلود کردم دیتاشو تو همه جا ریختم(obb.data.gameloft) ولی بازم دانلود میخواد چی کار کنم از Download0098.com دانلود کردم

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
1:آقا من دو تا سوال داشتم یکی این که گوشیمو(huawei y300) چجوری روت کنم؟اگه روت کنم گارانتی از بین میره؟
2:آقا من بازی Despicable Me رو دانلود کردم دیتاشو تو همه جا ریختم(obb.data.gameloft) ولی بازم دانلود میخواد چی کار کنم از Download0098.com دانلود کردم

برای روت به انجمن تخصصی اندروید
And-roid.ir
مراجعه کنید تا اموزشهای روت کردن را یاد بگیرید.
با روت گارانتی از بین میره
تا اونجایی که میدونم این بازی دیتاش در
Android/data
هست، امتحان کنید.
از این مشکلها بعضا در بازی های دیتا دار رخ میده.
می تونید از اندرویدکده دریافت کنید.

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اقا من یه مشکل دارم گوشیم رو 1 روزی میشه گرفتم مدلش htc one x plus هست اندرئید 4

مشکل ااینه که هر برنامه که دانلود میکنم از pc بعدد که گوشی رو با usb به pc وصل میکنم که برنامه رو تو پوشه بریزم - وقتی میریزم تو گوشیم باید دنبال یه چیزی مثل file manger بگردم که فایل همه برنامه ها اونجا هست که بتونم برنامه رو نصب کنم ولی پیداش نیمیکنم ؟؟ کسی میدونه چطوریه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر