سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
در واقع هیچ کدوم از اینا اپها کارایی بالایی ندارن، روش کارشون هم تغییر در Battery Data در گوشی هست و تاثیری بر روی خود ساختار یا میزان مصرف باتری نداره.اما برنامه ایی که تا حدی جواب میده Battery Calibration هست.در مورد ریختن بازیها به Ext SD تنها یک راه تضمینی و 100% وجود داره و اونم استفاده از کاستوم کرنلهایی است که جای SD Card رو با Ext SD عوض کنه ، مثل ردپیل.
/
چی؟ :d
لطف میکنی یک توضیح کامل بدی؟
چون الان ممروی داخلیم پر شده تقریبا و دیگه نمیتونم چیزی بریزم
درحالی که یک سری بازیا هم واسه ران شدن فضای خالی میخوان مقداری ! واسه همین ران نمیشن
اگر بگی چطوری data بازیارو بریزم روی اکسترنال ممنون میشم

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
چی؟ :d
لطف میکنی یک توضیح کامل بدی؟
چون الان ممروی داخلیم پر شده تقریبا و دیگه نمیتونم چیزی بریزم
درحالی که یک سری بازیا هم واسه ران شدن فضای خالی میخوان مقداری ! واسه همین ران نمیشن
اگر بگی چطوری data بازیارو بریزم روی اکسترنال ممنون میشم
ببین همونطور که ما کاستوم رام داریم ، کاستوم کرنل هم داریم که نوع های مختلفی دارن.کار کاستوم کرنل در واقع دسترسی بیشتر به سخت افزار (با امکان تغییر توسط کاربر یا به صورت پیش فرض)
در ضمن برای هر دستگاهی با توجه به نوع رام (استوک یا کاستوم) نوعهای مختلفی از کاستوم کرنلها وجود داره.عمده استفاده کاستوم کرنل OverClocking سی پی یو و GPU و Undervolting شون هست.
اما کرنلی به اسم Redpill برای یکسری دیوایسها طراحی شد که یکی از کارهاش تغییر در رام بود که تغییر در واقع میاد SD Card (استورج اصلی) رو Replace میکنه با extSD Card (مموری کارت) بنابراین اگر شما مموری 32 یا مثلا 16 داشته یاشی اون رو به جای مموری اصلی دستگاهت میشناسه و اجازه میده که بازیها و برنامه ها روی اون نصب بشه.
حالا نکته مهم اینه ببینی که این کرنل برای گوشی شما هم هست یا نه؟
اگر بود به راحتی میتونی Flash کنیش و تمام.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ببین همونطور که ما کاستوم رام داریم ، کاستوم کرنل هم داریم که نوع های مختلفی دارن.کار کاستوم کرنل در واقع دسترسی بیشتر به سخت افزار (با امکان تغییر توسط کاربر یا به صورت پیش فرض)
در ضمن برای هر دستگاهی با توجه به نوع رام (استوک یا کاستوم) نوعهای مختلفی از کاستوم کرنلها وجود داره.عمده استفاده کاستوم کرنل OverClocking سی پی یو و GPU و Undervolting شون هست.
اما کرنلی به اسم Redpill برای یکسری دیوایسها طراحی شد که یکی از کارهاش تغییر در رام بود که تغییر در واقع میاد SD Card (استورج اصلی) رو Replace میکنه با extSD Card (مموری کارت) بنابراین اگر شما مموری 32 یا مثلا 16 داشته یاشی اون رو به جای مموری اصلی دستگاهت میشناسه و اجازه میده که بازیها و برنامه ها روی اون نصب بشه.
حالا نکته مهم اینه ببینی که این کرنل برای گوشی شما هم هست یا نه؟
اگر بود به راحتی میتونی Flash کنیش و تمام.
اخه یه مشکلی هست الان با این روش sd اصلی با sd خارج که سرعتش کمتره یکسان سازی می شه این در حالی که همیشه 10 درصد فضای حافظه باید خالی باشه ت از کاراییش کم نمی شه اینطورزمانی که پر بشه همه چیز می ریزه به هم بهترین راه استفاده از شبیه سازها هست تا زمان لازم فقط یکسان سازی بشن

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اخه یه مشکلی هست الان با این روش sd اصلی با sd خارج که سرعتش کمتره یکسان سازی می شه این در حالی که همیشه 10 درصد فضای حافظه باید خالی باشه ت از کاراییش کم نمی شه اینطورزمانی که پر بشه همه چیز می ریزه به هم بهترین راه استفاده از شبیه سازها هست تا زمان لازم فقط یکسان سازی بشن
خیلی ربطی نداره این موضوع که میگید .فایلهای سیستمی سر جاشون توی استورج اصلی هستند منتها مسیر دهی کرنل extSd هست به جای Sd Card بعدم وقتی شما یه مموری کلاس 10 داشته باشی سرعتش دسته کمی از خود استورج اصلی نداره.خصوصا وقتی حجمهایی مثل 32 یا 64 داشته باشید خیلی کار راه بنداز تر از حجم مثلا 16 گیگی که فقط 9 گیگش تازه در دسترسه!! از شبیه سازها هم میتونید استفاده کنید اما اولا همه حجم بازیها و برنامه ها رو به مموریتون منتقل نمیکنه در ثانی بعد از مدتی دچار اشکال میشن (خودم تجربش رو داشتم).در هر حال هر کسی هر نوعی که دوست داره میتونه عمل کنه و عنوان کردن موضوع هم برای اگاهی دوستان بود همین.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی ربطی نداره این موضوع که میگید .فایلهای سیستمی سر جاشون توی استورج اصلی هستند منتها مسیر دهی کرنل extSd هست به جای Sd Card بعدم وقتی شما یه مموری کلاس 10 داشته باشی سرعتش دسته کمی از خود استورج اصلی نداره.خصوصا وقتی حجمهایی مثل 32 یا 64 داشته باشید خیلی کار راه بنداز تر از حجم مثلا 16 گیگی که فقط 9 گیگش تازه در دسترسه!! از شبیه سازها هم میتونید استفاده کنید اما اولا همه حجم بازیها و برنامه ها رو به مموریتون منتقل نمیکنه در ثانی بعد از مدتی دچار اشکال میشن (خودم تجربش رو داشتم).در هر حال هر کسی هر نوعی که دوست داره میتونه عمل کنه و عنوان کردن موضوع هم برای اگاهی دوستان بود همین.

اهان پس چیزی که شما می گید فرق داره این روش حتی برای غیر روت ها با چند خط برنامه نویسی قابل اجرا هست البته برای من جواب نداد فقط خراب کاری کرد اما خوب فرضا شما فردا روزی بخوای روت کنی اپدیت کنی یا کاستوم کنی چون ادرس عوض شده گوشی بریک می شه این حرفی هم که شما می زنید برای شبیه ساز درسته اما من نسخه ی جدیدش رو گرفتم خیلی خیلی بهتر شده تا الان که مشکلی نداشته در ضمن قابلیت انتقال کل بازی هم بهش اضافه شده در کل بازم حرف شما درسته هر کسی با توجه به نوع استفادش انتخاب می کنه اما به نظرم اگه می شد هر برنامه ای رو موقع نصبش انتخاب کرد که کجا بره خیلی خوب می شد. یه چیزی هم که من در سایت های اصلی خرید بازی ها دیدم اینه نوشته برای فایل apk فضای اینقدر در حافظه ی اصلی (internal memory) نیاز دارید 1 گیگ هم برای دیتا روی sd که نمی فهمم فرقش چیه چون من هر کاری کردم از sd خارجی فایل قابل خوندن نیستن مگه با شبیه ساز

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دوستان منم تازه گوشیمو گرفتم و امروز هم رفتم یه SD 32 گیگ کلاس 10 هم روش انداختم ولی الان فهمیدم که واسه فایلای data و obb نمیشه استفاده کرد.
حالا به جز این راهایی که گفتین نمیشه بدون روت و کرنل کاری کرد؟ خیلی رو اعصابه این قضیه...!!

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سلام
دوستان من دنبال یک برنامه ای چیزی میگردم تا گوشی یه بار refresh کنه مشکلم اینه که اگه گوشی بعد یه مدتی روشن باشه و خاموشش نکنم(مثلا یک هفته)تو صدای لمس دکمه ها یا صدای باز کردن قفل دو برابر میشه!در حالی که من به تنظیماتش دست نزدم!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حتما باید گوشی روت بشه تا بشه ازش در بازی ها استفاده کرد روت کردن خیلی راحته هیچ مشکلی هم نداره. در ضمن کلاس 10 بودن الزاما دلیلی بر سرعت بالا بودن sd کارت نداره حتما باید در مشخصاتش ببینید که سرعت رایت یا ریدش در چه حدی هست سرعت internal من 150 مگ هست micro sd هم 95 مگ یعنی باز هم سرعت اصلی گوشیم رو نداره با این کاملا قابل استفاده هست(در ضمن بالاتر از این سرعت هم فعلا نیست) ممکنه sd کارت کلاس 10 سرعت 15 مگ فقط باشه دقت کنید. بهترین منیجر به نظر file commander هست اگه روت هستید es file explorer.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان من دیروز یک htc one x گرفتم.امروز اومدم gta vice city نصب کردم تنظیمات گرافیکشو بردم تا آخر افت فریم پیدا کرد
تازه اومدم دو تا live wallpaper آب متحرک ریختم زیاد آباشو موج بدی:dاونجا گوشی کند میشه من با تبلت چینیم مثل قند سونامی درست میکنم بدون کوچکترین کندی:d
نظرتون چیه مشکل داره یا tegra 3 همینه؟؟؟
در ضمن گوشی من فکر کنم سری جدید باشه چون از همون اول که گرفتم هم اندروید 4.1.1 روش نصب بود(چون قدیمیا 4.0.4 بود)هم شارزرش با قدیمیا فرق میکنه.نکنه تو این سریای جدید تر زدن تو سخت افزار رفته؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر