سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
در جواب پ.خ دوست عزیز Megatron
اولا که ممنون
دوم هم اینکه امروز متوجه شدم که تمام نرم افزار های دارای data مشکل ندارن
امروز تونستم چند تا بازی data دار رو اجرا کنم
و بازی نُوا 3 رو هم نصب کردم و از روی data حتی نصب کرد بازیو اما بعد از نصب دیگه در همون عکس اولیه کرش میکنه !
فکر نکنم مشکل از گوشی باشه، بیشتر مشکلم محل دقیق paste کردن data ها و اسم گذاریشون و سلامت و صحیح بودن دتا ها و غیره هست به نظرم

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوست عزیز، من گوشی قبلیم Xperia Mini بود و الان هم SL دارم که فقط حافظه ی داخلی داره! حوصله ی بحث کردن و کل کل کردن با آدمای با شخصیت و دانا رو هم ندارم!
فقط قصدم این بود که اون دوستمون رو راهنمایی کنم، حالا شما که مثل من ندید پدید نیستی و استاد هستی دوستمون رو راهنمایی کن.
(ببخشید که یه خورده تند حرف زدم، لحن حرف زدنتون میطلبید!)

Sent from my Sony Xperia SL using Tapatalk
؟؟ 8-|
نیازی به درخواست شما برای راهنمایی کردن دیگران نیست.
ممنون.

در جواب پ.خ دوست عزیز Megatron
اولا که ممنون
دوم هم اینکه امروز متوجه شدم که تمام نرم افزار های دارای data مشکل ندارن
امروز تونستم چند تا بازی data دار رو اجرا کنم
و بازی نُوا 3 رو هم نصب کردم و از روی data حتی نصب کرد بازیو اما بعد از نصب دیگه در همون عکس اولیه کرش میکنه !
فکر نکنم مشکل از گوشی باشه، بیشتر مشکلم محل دقیق paste کردن data ها و اسم گذاریشون و سلامت و صحیح بودن دتا ها و غیره هست به نظرم
مشکل شما هیچوت از گوشی نیست و نبوده ، متاسفانه بازیها و برنامه های اندروید به خاطر وجود تنوع در نوع سخت افزار این حالت رو دارند در ضمن از سایتهایی که من خودم ازشون بازی دانلود میکنم data-apk.in هست که اکثر ورژنهای به روز بازیها رو قرار میده و نوع نصبشون رو هم توضیح میده.منتها فقط دقت کن موقع اکسترکت و کپی کردن دقیقا کدوم فایل و فولدر رو داری میریزی.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
؟؟ 8-|
نیازی به درخواست شما برای راهنمایی کردن دیگران نیست.
ممنون.

مشکل شما هیچوت از گوشی نیست و نبوده ، متاسفانه بازیها و برنامه های اندروید به خاطر وجود تنوع در نوع سخت افزار این حالت رو دارند در ضمن از سایتهایی که من خودم ازشون بازی دانلود میکنم data-apk.in هست که اکثر ورژنهای به روز بازیها رو قرار میده و نوع نصبشون رو هم توضیح میده.منتها فقط دقت کن موقع اکسترکت و کپی کردن دقیقا کدوم فایل و فولدر رو داری میریزی.
من الان 99% مشکلم با بازی های گیم لافت هست
و چون وای فای ندارم خونه فکر کنم این مشکل رو دارم
چون انگاری چه با دَتا چه بدون اون باید به وای فای وصل بشی برای ران شدن بازی (اولین بار) درسته؟
اگر اینه قضیه که یعنی من دیگه مشکلی ندارم :bighug:

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
چون انگاری چه با دَتا چه بدون اون باید به وای فای وصل بشی برای ران شدن بازی (اولین بار) درسته؟
بله دوست عزیز درسته تو بعضی بازی های G.L باید برای بار اول به نت وصل شه ( بهتره با چیلتر شکن وصل شی ) نمونه اش هم wild Blood

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
100% همینه باید به اینترنت وصل بشی و وی پی ان یا ساکس رو کانکت کنی بعد بازی رو اجرا کنی(فقط هم یکبار این کار برای هر بازی گیم لافت نیاز هست).
پ.ن:توی پستهای قبلی هم اشاره شده بود به این موضوع.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
من الان 99% مشکلم با بازی های گیم لافت هستو چون وای فای ندارم خونه فکر کنم این مشکل رو دارمچون انگاری چه با دَتا چه بدون اون باید به وای فای وصل بشی برای ران شدن بازی (اولین بار) درسته؟اگر اینه قضیه که یعنی من دیگه مشکلی ندارم :bighug:
وارد بازي شو وقتي كه كرش شد دكمه Home رو چند ثانيه نگه دار حالا صفحه اي باز ميشه(recent apps) حالا از اونجا دوباره بازي رو اجرا كن به احتمال زياد مشكلت حل بشه!

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوست عزیز شما مدل گوشیت رو بگو تا راهنماییت کنم اما معمولا با استفاده از حالت internet pass-though میشه اینترنت رو از PC توسط کابل به گوشی انتقال داد.
Galaxy Gio
این حالتی که گفتی رو فک نکنم گوشیم داشته باشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام

هرچی میخوای بگو واست دان کنم یه جا دیگه آپ کنم.

black ops 2 zombies strategies
xbox avatar retriever
Xbox Hacks
Gears of war 3 Feed
Gears of war live wall paper.
اقا قربونه دستت.من خیلی دنبال اینا میگشتم.
دستت درد نکنه.
اقای ノーティーイヌ مگه شما نگفتی چنتا اپ رو برام اپلود میکنی؟
یه سوال دیگه ایا میشه اندروید SAMSUNG MINI 2 رو ارتقا داد؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
آره، گفتم :d
http://db.tt/E8otD98f

گفتی Samsung Mini 2؟ اسم کاملشو بگو.

GT-5600D

---------- نوشته در 04:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:47 PM ارسال شده بود ----------

کسی بلد اینترنت رو با اندروید هک کنه؟
(تو مدرسه ما چند نفر رفتن اینترنت مدرسمونو هک کردن بد اومدن مودمو جمع کردن)

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
یکی از دوستام یه Galaxy s advance گرفته بعد تاحالا هیچ کدوم اندروید نداشتیم !
بعد الان ورژن اندروید گوشی 2.3.6 هست (گوشی رو خام گرفتیم دیگه نرم افزار اینا ندادیم روش نصب کنه)
بعد من یه سرچ زدم تو نت دیدم با Samsung Kies می شه گوشی رو آپدیت کرد چندتا فروم رو هم خوندم ولی بازم بعضی سوال ها هست
وقتی گوشی رو آپدیت کنی برنامه ها و SMS ها و شماره هایی که تو گوشی هست پاک میشه یا نه ؟
برای این که این appها و بازی های پولی که تو فروم ها هست گوشی باید روت شده باشه تا اجرا بشه یا مشکلی نیست ؟
نکته خواستی هست که در مورد آپدیت یا چیز دیگه باید بدونیم ؟ :D

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
یکی از دوستام یه Galaxy s advance گرفته بعد تاحالا هیچ کدوم اندروید نداشتیم !
بعد الان ورژن اندروید گوشی 2.3.6 هست (گوشی رو خام گرفتیم دیگه نرم افزار اینا ندادیم روش نصب کنه)
بعد من یه سرچ زدم تو نت دیدم با Samsung Kies می شه گوشی رو آپدیت کرد چندتا فروم رو هم خوندم ولی بازم بعضی سوال ها هست
وقتی گوشی رو آپدیت کنی برنامه ها و SMS ها و شماره هایی که تو گوشی هست پاک میشه یا نه ؟
برای این که این appها و بازی های پولی که تو فروم ها هست گوشی باید روت شده باشه تا اجرا بشه یا مشکلی نیست ؟
نکته خواستی هست که در مورد آپدیت یا چیز دیگه باید بدونیم ؟ :D

سلام؛
همه ی Messageها، Contactها و App ها پاک میشن، قبل از آپدیت بک آپ بگیرید.
اپ ها و گیم های پولی هم بیشترشون از سایت های ایرانی قابل دانلود هستن.
نکته ی خاصی هم وجود نداره، با خیال راحت آپدیت کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر