سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
دوستان میشه لطفا راهنمایی کنین چطوری با کوشی اندرویدی ایمیل را میشه چک کرد? اخه تو باکسم هیچی نمیاد در صورتی که باید پر باشه. ممنون

چه نوع ایمیلی؟ یاهو یا جی میل؟ جی میل که باید سینس بشه یاهو هم برام من ورژن جدیدش ایمیل ها را نمیاره و من از همون ورژن قدیمش استفاده میکنم.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان یک بنده خدایی XPERIA RAY داده براش بازی حکمش که بصورت رایگان هست و درست کنم اما هیچ جوره درست نمیشه و من نسخه PRO بازی و میخوام بریزم تو گوشی اما فقط مموری خارجی و میشناسه اونجا هم میریزم که بخوام نصب کنم روی موبایل پیداش نمیکنم !!!! میخواستم بپرسم چطور میتونیم وارد خود موبایل بشیم یا چطور میتونم بازی و براش نصب کنم !!!!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
دوستان یک بنده خدایی XPERIA RAY داده براش بازی حکمش که بصورت رایگان هست و درست کنم اما هیچ جوره درست نمیشه و من نسخه PRO بازی و میخوام بریزم تو گوشی اما فقط مموری خارجی و میشناسه اونجا هم میریزم که بخوام نصب کنم روی موبایل پیداش نمیکنم !!!! میخواستم بپرسم چطور میتونیم وارد خود موبایل بشیم یا چطور میتونم بازی و براش نصب کنم !!!!
نفهمیدم اصلا مشکل در چیه...
شما بازیرو بریزین تو رم گوشی...بعد از توی گوشی با یک برنامه فایل منیجر برید تو رم و بازی رو نصب کنید..من نمیدونم این بازی چجوریه اما بعضی بازیا به غیر از فایل APK خودشون یک سری موارد دیگم دارن که باید اضافه کنید...
سپاس

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
نفهمیدم اصلا مشکل در چیه...
شما بازیرو بریزین تو رم گوشی...بعد از توی گوشی با یک برنامه فایل منیجر برید تو رم و بازی رو نصب کنید..من نمیدونم این بازی چجوریه اما بعضی بازیا به غیر از فایل APK خودشون یک سری موارد دیگم دارن که باید اضافه کنید...
سپاس
حق با ایشونه، از طریق کامپیوتر بازی رو منتقل کن توی حافظه ی خارجی (SD Card) مثلا توی فولدری به نام Apps، و بعد با استفاده از یه برنامه ی فایل منیجر (من Solid Explorer رو پیشنهاد میکنم) برو به همون فولدری که بازی رو توش کپی کردی و بازی رو نصب کن؛ در صورتی که بازی Data داشت (یه فولدر حجیم که به همراه بازی ارائه میشه)، دیتا رو کپی کن توی فولدر Android >> data که همونجا ها با فایل منیجر میتونی پیداش کنی.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^بله متاسفانه از چند ماه پیش به کل زبان فارسی برداشته شد.حتی در خود سایت سامسونگ فارسی ، کلا بخش موبایل ها و تبلت ها رو حذف کردند

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
دوستان کمک کنید خواهشا
امشب بعد از مدت ها قصد داشتم S3 رو به جلی بین آپدیت کنم.بعد از این که به کامپیوتر وصل کردم و kies رو باز کردم هم زمان دو تا پیغام اومد که هم برای kies و هم برای firmware آپدیت هست.من هم زدم آپدیت firmware و قسمت دانلود محتوای لازم برای دانلود انجام میشد اما به محض شروع آپدیت خود فرمور ، یک پیغام به زبان کره ای اومد و آپدیت ناتمام ماند.گفتم شاید بخاطر kies باشه و Kies رو آپدیت کردم و بدون هیچ مشکلی آپدیت و اجرا شد اما گوشی رو که وصل می کنم می نویسه فرمور شما ساپورت نشده و امکان آپدیت نیست

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان کمک کنید خواهشا
امشب بعد از مدت ها قصد داشتم S3 رو به جلی بین آپدیت کنم.بعد از این که به کامپیوتر وصل کردم و kies رو باز کردم هم زمان دو تا پیغام اومد که هم برای kies و هم برای firmware آپدیت هست.من هم زدم آپدیت firmware و قسمت دانلود محتوای لازم برای دانلود انجام میشد اما به محض شروع آپدیت خود فرمور ، یک پیغام به زبان کره ای اومد و آپدیت ناتمام ماند.گفتم شاید بخاطر kies باشه و Kies رو آپدیت کردم و بدون هیچ مشکلی آپدیت و اجرا شد اما گوشی رو که وصل می کنم می نویسه فرمور شما ساپورت نشده و امکان آپدیت نیست
این مشکل رو من با تب 2 هفت اینچیم داشتم.
مشکل خاصی نیست ، اخرین ورژن Kies رو بگیر (ورژن قدیمی رو اپدیت نکن) ببین حل میشه؟ ! اما در کل زدن اپدیت به صورت OTA برای کسایی که سرعت اینترنت بالایی داشته باشند ، اپدیت با Kies هم به علت ایرادات خوده Kies گاها به مشکل بر میخوره.
بهترین راه دانلود فریمور مورد نظرتون از خود سایت Sammobile.com و زدن اپدیت با برنامه ODIN هست در ضمن یادتون نره که حتما قبلش یه Mega Wipe بکنید که چیزی از فریمور قبلیتون رو فلش موبایلتون نمونه.
خیلی شسته رو فته و تر و تمیز.

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
چه نوع ایمیلی؟ یاهو یا جی میل؟ جی میل که باید سینس بشه یاهو هم برام من ورژن جدیدش ایمیل ها را نمیاره و من از همون ورژن قدیمش استفاده میکنم.
منظورم یاهو بود دوست عزیز.
این ورژن قدیمی که می فرمایید باید رو گوشی نصب بشه ؟
اگه جواب مثبته میشه راهنمایی کنید ازکجا دریافت کنم ؟

---------- نوشته در 05:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

با این که گوشی اندرویدی بنده دو تا چراغ کوچیک با دورنگ مختلف داره ، اما وقتی میس کال یا پیام نخونده داری چراغ ها هشدار نمیدن و صفحه هم خاموشه و برای این که بفهمی میس کالی چیزی داری یا نه باید حتما صفحه را روشن کرد .

ایا میشه تنظیم کرد چراغ در صورتی که میس کال یا پیام نخونده داری چشمکی چیزی بزنه ؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
یک دستگاه گوشی Sony MT27i دارم که خودم روت کردمش و آندرویدش رو با بالاترین ورژن ارتقا دادم.
قبلش فکر کنم 2.3 بود ، با زدن دکمه پاور میشد با آخرین گزینه از صفحه نمایش عکس انداخت ولی الان که آندرویدش رو آپدیت کردم اون گزینه Take a screenshot رفته!
چجوری میشه بازگردوندش؟
در ضمن نام دیگر گوشی Xperia Sola هستش.
دکمه ی Power و Volume Down رو همزمان بگیر شات میگیره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان نظرتون درمورد تبلت galaxy note 10.1 چیه !؟ قیمت اصلا مدنظرم نیست ! گوشیم نمیخوام. بخرم پس پیشنهاد گوشی ندید:D
من تو جی اس ام که میخوندم زده بود 4 هسته ایه دوربینش 5 ـه و قابلیتای زیادی داره .
تبلت خیلی بهتر از اینم موجوده تو بازار که برنامه های کپیشو مجانی بتونی گیر بیاری ؟ ( توجه ! سرفیس چون ماله مایکورئه تو ایران به کارم نمیاد + اپل آیپد هم هیچ اطلاعاتی ازش ندارم )
یه چیز پدرمادر دار میخوام ! که نوت 10.1 بنظرم پدر مادرداره ! نظراتتون میتونه کمکم کنه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان نظرتون درمورد تبلت galaxy note 10.1 چیه !؟ قیمت اصلا مدنظرم نیست ! گوشیم نمیخوام. بخرم پس پیشنهاد گوشی ندید:D
من تو جی اس ام که میخوندم زده بود 4 هسته ایه دوربینش 5 ـه و قابلیتای زیادی داره .
تبلت خیلی بهتر از اینم موجوده تو بازار که برنامه های کپیشو مجانی بتونی گیر بیاری ؟ ( توجه ! سرفیس چون ماله مایکورئه تو ایران به کارم نمیاد + اپل آیپد هم هیچ اطلاعاتی ازش ندارم )
یه چیز پدرمادر دار میخوام ! که نوت 10.1 بنظرم پدر مادرداره ! نظراتتون میتونه کمکم کنه

من چند وقت پیش یکی خریدم. ازش راضیم. قلمش کلی امکانات داره . تو اجرای بازیهای بازیهای سنگین هم مشکلی نداره.برا وب گردی هم عالی هستش.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آهان ! همینو میخواستم برای وبگردی ! چون من معمولا با گوشیم میام تو نت ! شنیدم که میشه به اندروید 5 ککه در آینده میاد اینو با اس 3 رو ارتقا داد درسته ؟
بعد یه سئوال.
فرض کن تبلت نرم افزار یوتو*یوب رو نداره.میشه با مرورگر خود دستگاه سایتو یوتویو*ب رو باز کرد و از همونجا ویدئو تماشا کرد ؟ مهمه برام !
بعد میدونی چجوری میشه از یوتو*یوب دانلود کرد ؟ با تبلتا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر