سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
توی فروم بازی سنتر جایی مخصوص تبلت ها خالیه
واسه همین سوالم رو اینجا می پرسم
تبلت آندرویدی Archos 101 G9 چنده الان ؟ کلا نظرتون در مورد این تبلت چیه خوبه ؟
نمیشه هیچ طوری ویندوز نصب کرد رو آندروید 3 ؟
گرافیک بازیهای Archos 101 G9 چه طوره ؟

چرا ویندوز؟!!
وقتی تبلت میگیری دستت باید یه سیتم عامل مناسبشو داشته باشی! وقتی باهاش کارکنی دستت میاد چی میگم! تاجایی هم که میدونم نمیشه روی این مدلها ویندوز نصب کرد غیر اینکه یه مدل که ویندوز داره بگیری

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ن برای باز شدن صفحه گوشیم رمز گزاشتم حالا رمزم یادم رفته چی کار کنم:((:((

مدل گوشی؟
اگه ریکاوری روی گوشیت هست میتونی بری فکتوری ریستش کنی! البته اینطوری اطلاعاتی که روی گوشیت داری(شماره ها و اس ام اس و...) پاک میشه!

dani0052

کاربر سایت
Aug 18, 2011
18
نام
دانیال
مدل گوشی؟
اگه ریکاوری روی گوشیت هست میتونی بری فکتوری ریستش کنی! البته اینطوری اطلاعاتی که روی گوشیت داری(شماره ها و اس ام اس و...) پاک میشه!
دیزایر اچ دی چطور می تونم ریست فکتری کنم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آقا من یه سونی اریکسون Live دارم
یکی دو دفه اومدم گوشی رو از طریق هم نرم افزار کامپیوترش و هم داخل خودش آپدیت کنم که هر جفتش همون اولش ارور میداد و نمی رفت
توی کامپیوتر یه خط نشون میداد که از همون اول تا نصفه رفته و بعد دو ثانیه بعد ارور میداد که آپدیت نمی شه
الان که میام از دوربین گوشی استفاده کنم بدون صدا فیلم می گیره؟ این لاک شده؟ نمی شه خاکی به سرش ریخت؟:D

myosotis_sam

کاربر سایت
Jan 20, 2012
1
مشکل با xperia x10 mini

با سلام. من یه Xperia x10 mini دارم .. و واسه اینکه بتونم برنامه های نصب شده رو روی sd بفرستم برنامه link2sd رو نصب و sd رو پارتیشن بندی کردم . اما متوجه شدم که گوشی روت نیست .از برنامه های universal&root ,X10 root, z4root استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم . تو about phone هم firmware version رو نوشته 2.1update1. ممنون میشم راهنمایی و کمک کنین .

پیوسته

کاربر سایت
Jan 18, 2012
32
نام
پدرام
با سلام. من یه Xperia x10 mini دارم .. و واسه اینکه بتونم برنامه های نصب شده رو روی sd بفرستم برنامه link2sd رو نصب و sd رو پارتیشن بندی کردم . اما متوجه شدم که گوشی روت نیست .از برنامه های universal&root ,X10 root, z4root استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم . تو about phone هم firmware version رو نوشته 2.1update1. ممنون میشم راهنمایی و کمک کنین .
اگر Firmware Version گوشیتون 2.1 باشه، می‌تونید به وسیله‌ی برنامه‌ی SuperOneClick گوشی رو روت کنید.
SuperOneClick
توضیحات در مورد برنامه

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستانه عزیز چجوری روی گوشیه Sensation XL برنامه بریزم ؟........کامل میشه راهنمایی کنید.........
بعد من کتاب دانلود کرم میخوام بره تو My Shelf گوشیم......اصلا میشه همچین چیزی ؟.....
چجوری کتاب بریزم روش.......!!!!!!!!!!

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
دوستانه عزیز چجوری روی گوشیه Sensation XL برنامه بریزم ؟........کامل میشه راهنمایی کنید.........
بعد من کتاب دانلود کرم میخوام بره تو My Shelf گوشیم......اصلا میشه همچین چیزی ؟.....
از HTC SYNCE استفاده کنید
یا از Panda Suite استفاه کنید برای برنامه ریختن
کتاب بستگی داره چه فرمتی باشه .Txt و یا .pdf مگه تویه نرم افزار هات نرم افزاری به نام Books وجود نداره؟

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
درود
کتاب رو نمیدونم ولی اگه گوشی فایل منیجر داره خیلی راحت فقط کافیه گوشی رو به PC وصل کنید و Turn on USB Stroge هم بزنین برنامه با پسوند APK رو که دانلود کردید در هر فولدری یا فولدری جدید بریزین حالا گوشی رو از اتصال خارج کنید!
به فایل منیجر گوشی برین و روی برنامه کلیک کنید و نصبش کنید!
اگه گوشی فایل منیجر نداشته باشه برنامه Mobile Go رو پیدا کنید پس از دانلودش نصب نمایید و دوباره گوشی رو متصل کنید برنامه مدل گوشی رو شناسایی میکند و از قسمت APP با کشیدن برنامه داخل پنجرش میتونید برنامه رو داخل گوشی نصب کنید!
موفق باشید!

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
از HTC SYNCE استفاده کنید
یا از Panda Suite استفاه کنید برای برنامه ریختن
کتاب بستگی داره چه فرمتی باشه .Txt و یا .pdf مگه تویه نرم افزار هات نرم افزاری به نام Books وجود نداره؟
درود
کتاب رو نمیدونم ولی اگه گوشی فایل منیجر داره خیلی راحت فقط کافیه گوشی رو به PC وصل کنید و Turn on USB Stroge هم بزنین برنامه با پسوند APK رو که دانلود کردید در هر فولدری یا فولدری جدید بریزین حالا گوشی رو از اتصال خارج کنید!
به فایل منیجر گوشی برین و روی برنامه کلیک کنید و نصبش کنید!
اگه گوشی فایل منیجر نداشته باشه برنامه Mobile Go رو پیدا کنید پس از دانلودش نصب نمایید و دوباره گوشی رو متصل کنید برنامه مدل گوشی رو شناسایی میکند و از قسمت APP با کشیدن برنامه داخل پنجرش میتونید برنامه رو داخل گوشی نصب کنید!
موفق باشید!
مرسی از راهنماییتون.......Mobile Go رو پیدا نکردم اما HTC Sync رو دانلود کردم......نصبم کردم.........برنامه رو چجوری بریزم رو گوشی که نصب کنم ؟
چون HTC که File Manager نداره:-/
کتاب هم چرا Books داره اما نمیتونم بهش کتاب اضافه کنم....خودشم میگه باید پولی دانلود کنم.......

پیوسته

کاربر سایت
Jan 18, 2012
32
نام
پدرام
مرسی از راهنماییتون.......Mobile Go رو پیدا نکردم اما HTC Sync رو دانلود کردم......نصبم کردم.........برنامه رو چجوری بریزم رو گوشی که نصب کنم ؟
چون HTC که File Manager نداره:-/
کتاب هم چرا Books داره اما نمیتونم بهش کتاب اضافه کنم....خودشم میگه باید پولی دانلود کنم.......
اگر منظورتون از Books برنامه‌ی Google Books هست، باید بگم به وسیله‌ی اون برنامه نمی‌تونید فایل‌های PDF رو بخونید. یک تعدادی کتاب رایگان داره و باقی کتاب‌ها رو باید خریداری کنید. از یک برنامه‌ی EBook Reader مثل Mantano Reader و یا EZ PDF استفاده کنید. برنامه‌های زیادی موجوده و سلیقه‌ی کاربران متفاوت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر